Závod: MČR sprintéři

  
StavVýsledky
NázevMČR sprintéři
Odvětví
Dráha
Elite + U23 - keirin
Elite + U23 - 1km
Elite - sprint celkově
Junioři - 1km
Junioři - keirin
Junioři - sprint celkově
Junioři - sprint družstev
Juniorky + Ženy - sprint celkově
Juniorky + Ženy - sprint družstev
Juniorky - keirin
Kadeti - 500m
Kadeti - keirin
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - sprint družstev
Kadetky - sprint družstev
Kadetky - 500m
Kadetky - sprint Celkově
Muži - sprint družstev
Žáci - 500m
Žáci - keirin
Žáci - sprint celkově
Žáci - sprint družstev
Žákyně - sprint družstev
Žákyně - 500m
Žákyně - keirin
Žákyně - sprint Celkově
Ženy + Juniorky - 500m
Datum startu29.06.2018
Datum konce1.07.2018
Uzávěrka přihlášek22.06.2018
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň
PSČ32600
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceMCR-Sprint-29.6.2018-Plzen.pdf (18.05.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180629-MCR-draha-Plzen.xls (1.07.2018)

Výsledky v kategorii Elite - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4David SOJKAASO DUKLA BRNO 
5Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
6Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Muži - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
3Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
 Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
 Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
 Jan RYBAAC SPARTA PRAHA 
 David SOJKAASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Elite + U23 - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2David SOJKAASO DUKLA BRNO 
3Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
7Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Elite + U23 - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel KELEMENASO DUKLA BRNO 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3David SOJKAASO DUKLA BRNO 
4Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
5Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
6Josef Maxmilian JUNEKASO DUKLA BRNO 
7Jiří JANOŠEKASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žákyně - sprint Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
5Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
6Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
8Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
10Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
11Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii Žákyně - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
1Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
2Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
3Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
4Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
5Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
5Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii Žákyně - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
2Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
5Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
7Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
8Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
10Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii Žákyně - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
2Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
3Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
5Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
6Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
7Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
9Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
10Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
11Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2David GROSSMANNASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
5Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
6Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1David GROSSMANNASO DUKLA BRNO 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Jakub HANUSSK PETŘÍN PLZEŇ 
2Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
2David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
3Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
3Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
3Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4David GROSSMANNASO DUKLA BRNO 
5Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii Junioři - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub ŠŤASTNÝASO DUKLA BRNO 
2David GROSSMANNASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4Matyáš JANOŠDUKLA PRAHA 
5Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Jakub DOHNALTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
5Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
6Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
7Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
8Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
9Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
10Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
11David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
12Tomáš TITĚRATJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
2Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
3David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
4Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
 Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
 Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Tomáš TITĚRATJ KOVO PRAHA 
 Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
 Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
2Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
9David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
10Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
11Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
12Tomáš TITĚRATJ KOVO PRAHA 
13- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadeti - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
3Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
5Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
6Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
7Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
9Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
10David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12Tomáš TITĚRATJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
2Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Juniorky + Ženy - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
1Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Ženy + Juniorky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Veronika JABORNÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
2Sára KAŇKOVSKÁASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
2Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
4Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
4Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
4Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
5Milan KADLECDUKLA PRAHA 
5Robert KOBRDUKLA PRAHA 
5Richard KOBRDUKLA PRAHA 
6Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
7Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadetky - sprint Celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
5Veronika BARTONÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
6Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
7Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadetky - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
1Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
2Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
2Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
3Veronika BARTONÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
3- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
Výsledky v kategorii Kadetky - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
2Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
3Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
4Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
5Veronika BARTONÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
6Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
7Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
8Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Juniorky - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
3- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
4Veronika BARTONÍKOVÁASO DUKLA BRNO 
5Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
6Kateřina DOSTÁLOVÁCK DACOM PHARMA KYJOV 
7Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
8Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
3Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Richard KOBRDUKLA PRAHA 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
9Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Milan KADLECDUKLA PRAHA 
13Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
14Robert KOBRDUKLA PRAHA 
15Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
16Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
17Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
18Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
19Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
6Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
7Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Richard KOBRDUKLA PRAHA 
10Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
12Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
13Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
14Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
15Robert KOBRDUKLA PRAHA 
16Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
17Milan KADLECDUKLA PRAHA 
18Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
19Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Richard KOBRDUKLA PRAHA 
6Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
7Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
11Milan KADLECDUKLA PRAHA 
12Robert KOBRDUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
- - -10056008184 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub HANUS10082602453ASO DUKLA BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
- - -10047337192 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
- - -10047396204SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.