Závod: TURNÉ 4 DRAH 1.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 1.
Odvětví
Dráha
Junioři
Junioři
Kadeti
Kadeti
Kadetky + Juniorky + Ženy
Kadetky + Juniorky + Ženy
U23
U23
Žáci - mladší
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žáci - starší
Žákyně
Žákyně
Datum startu18.07.2018
Datum konce18.07.2018
Uzávěrka přihlášek13.07.2018
Místo konáníPLZEŇ
KrajČSC
PořadatelSK Petřín Plzeň
Adresa pořadateleLobezská 22, Plzeň
PSČ32600
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceTurne-4-drah-2018-v1-Plzen.pdf (5.06.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
2Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
3Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
7Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
2Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
3Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
5Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
6Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
7Michaela MITRYCHOVÁkola-bbm.cz 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
2Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
3Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
5Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
9David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
10Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
15Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
16Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
17Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
18Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
19Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
20Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
21- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
22Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
2Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
3Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
4Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
5Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
8- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
9David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
10Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
15Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
16Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
17Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
18Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
19Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
20Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
21- - -SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO 
22Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
4Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel BABORPARDUS TUFO Prostějov 
2Marek DOLNÍČEKPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
4Richard HABERMANNTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
3Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
6Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
7Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
10René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
2- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
3Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
4Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
5- - -CYS- Akademia Petra Sagana 
6Tadeáš PÁVTJ KOVO PRAHA 
7Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
9Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
10René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
 Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadetky + Juniorky + Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
5Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
6Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
7Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky + Juniorky + Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
5Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
6Daniela TRČKOVÁČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
7Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
8Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Richard KOBRDUKLA PRAHA 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Robert KOBRDUKLA PRAHA 
10Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
11Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
12Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
15Milan KADLECDUKLA PRAHA 
16Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
17Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
20Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
21Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
24Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Richard KOBRDUKLA PRAHA 
5Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Robert KOBRDUKLA PRAHA 
10Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
11Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
12Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
14Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
15Milan KADLECDUKLA PRAHA 
16Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
17Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
18- - -TJ FAVORIT BRNO 
19Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
20Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
21Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
23Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
24Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
2Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
3David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
4David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Gleb FOMČENKOTJ STADION LOUNY 
6Václav PARMATJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1Adam BITTMANCK BÍTOVSKÁ 
2Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
3David PETERKACYKLOTEAM OSTROV 
4David JANÍKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
5Gleb FOMČENKOTJ STADION LOUNY 
6Václav PARMATJ STADION LOUNY 
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Tomáš Russel MAY10047296372SK JANTAR OPAVA ODDÍL BMX
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
- - -10047370538TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
- - -10003497034KOVO PRAHA
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel ČEKAL10046525224RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047337192 
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
- - -10015522610TEAM DUKLA PRAHA
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10010170129TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Lukáš KREUZER10079408022SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
- - -10047396406CK Příbram - Fany GASTRO
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan VRANÝ10012504795SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
- - -10015426014TEAM DUKLA PRAHA
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan FRÜHAUF10047347906CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
- - -10008981978 
- - -10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub HANUS10082602453ASO DUKLA BRNO
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10015330731TEAM DUKLA PRAHA
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniela TRČKOVÁ10010778195RESTORE CYCLING
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047424290DUKLA PRAHA
Dalibor JOHÁNEK10093205260CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
- - -10015141377TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna BOHATÁ10047368619ILLI-BIKES Cycling Team
- - -10056008184 
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy