Závod: Soběslavské okruhy 2009

  
StavVýsledky
NázevSoběslavské okruhy 2009
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
KADETI
KADETKY
MUŽI
N Á B O R do 9 let
ŽÁCI MLADŠÍ
ŽÁCI STARŠÍ
ŽENY / JUNIORKY
Datum startu18.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@cykloteam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice29-03-09-20-49-24propozice_filepropozice2009sobeslavske_okruhy.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

18-04-09-21-10-42V090418_Sobeslav.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
2Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
3- - -KOLOKRÁM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6- - -BMC RACING 
7Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
8Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
9Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
10Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
11Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
12Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
13- - -TEAM FORMAN CINELLI 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
17- - -Bikonur Cycling Team 
18- - -SKP DUHA Lanškroun 
19- - -BIKESTYLE.CZ 
20- - -TEAM FORMAN CINELLI 
21- - -DT - SPECIALIZED 
22- - -LAWI Stars - GIANT 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
26Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
27- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
28- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
29- - -GIANT Trans Brdy Team 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
32- - -AC SPARTA PRAHA 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
35Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
 Tomáš RADOLFRAPID PLZEŇ 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽENY / JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM CYCLING FANINI 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9Tomáš MEDEKCT WEBER 
10Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
14Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
18- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -CYKLOTEAM OSTROV 
21Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
22- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
23- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -CT WEBER 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -PRODOLI RACING TEAM 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SK VEHA TEAM 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
3- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -TJ UNIČOV 
6Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
12- - -EX 23 SARONI factory team 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
14Filip KUBÍNGT OPPORTUNITY BRNO 
15- - -ASO DUKLA BRNO 
16- - -TJ KOVO PRAHA 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -SK VELO PRAHA 
19Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -CK BÍTOVSKÁ 
3- - -SK VELO PRAHA 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
8- - -PROFI SPORT CHEB 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii N Á B O R do 9 let
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
11Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
12Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
13Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
14- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
15- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
16Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
17- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
19- - -JIRAPO-GIANT 
20- - -TJ STADION LOUNY 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
22- - -pavelsvision.com 
23- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
24- - -STEVENS Znojmo 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
27- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
28- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
31Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -KČCL 1900 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
 - - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10008903368TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047213217SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10009707357SUPERIOR RIDERS
- - -10047769046KOVO PRAHA
- - -10047776827SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10046693255CK FESO PETŘVALD
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10014211288TJ STADION LOUNY
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10006629730TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10047117631SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046486424SK VELO PRAHA
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10008707651TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10011372222SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10008624492KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10046315763KOVO PRAHA
Filip KUBÍN10008063411GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047544128CSK MARKUS, spolek
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10007503134CCC Team
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10046814204SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10004634964CK DACOM PHARMA KYJOV
- - -10047778342TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10012474483SUPERIOR RIDERS
- - -10046338496SK VELO PRAHA
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
- - -10009846288EX 23 SARONI factory team
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10046571094ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10046733772MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
- - -10005811694CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047176134CK FESO PETŘVALD
Jiří ŠTĚPÁNÍK10007177677NUTREND SPECIALIZED RACING
- - -10046499053CK BÍTOVSKÁ
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10011371313TJ STADION LOUNY
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
- - -10008055933GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
- - -10047636680SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10012120435TJ STADION LOUNY
- - -10009500829 
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
- - -10047510075SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
- - -10011371717SK VELO PRAHA
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046314349TJ STADION LOUNY
- - -10047503409SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10009502243MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10047179770MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
- - -10047507651KC HLINSKO
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046581909MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10046716392TJ STADION LOUNY
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10009195782 
- - -10011371616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10008707752TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10047011739MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10006629225JIRAPO-GIANT
- - -10003176631LAPIERRE SWEEP
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10006092691BMC RACING
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10047100857AEROTEC SPORT TEAM
- - -10047126725TJ STADION LOUNY
- - -10013840264SUPERIOR RIDERS
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA