Závod: Soběslavské okruhy 2009
Vysledkový servis
Upravit Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
2 | Martin BOUBAL | CK Příbram - Fany GASTRO | |
3 | - - - | KOLOKRÁM | |
4 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
6 | - - - | BMC RACING | |
7 | Jakub SVOBODA | KOLOKRÁM | |
8 | Josef SOUKUP | CYKLO ATOM | |
9 | Rostislav KROTKÝ | AC SPARTA PRAHA | |
10 | Lukáš HEINRICH | TEAM FORMAN CINELLI | |
11 | Marek MIXA | TJ KOVO PRAHA | |
12 | Jan WOLF | SK FAVORIT Bílina z.s. | |
13 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
14 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
15 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
16 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
17 | - - - | Bikonur Cycling Team | |
18 | Filip ŠVESTKA | SKP DUHA Lanškroun | |
19 | Tomáš ČER | BIKESTYLE.CZ | |
20 | - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
21 | - - - | DT - SPECIALIZED | |
22 | - - - | LAWI Stars - GIANT | |
23 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
24 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
25 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
26 | Filip ADEL | SUPERIOR SUNINVENT TEAM | |
27 | - - - | BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM | |
28 | - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
29 | - - - | GIANT Trans Brdy Team | |
30 | - - - | CK DACOM PHARMA KYJOV | |
31 | Karel KOPR | KC SLAVIA PRAHA | |
32 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
33 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
34 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
35 | Jiří BOUŠKA | LAWI Stars - GIANT | |
| - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
| Tomáš DUDEK | CK Kolo-park.cz | |
| - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| Tomáš HOLUB | kola-bbm.cz | |
| - - - | EX 23 SARONI factory team | |
| - - - | TEAM FORMAN CINELLI | |
| - - - | caffenannini.cz CyclingMTBteam | |
| - - - | KC HLINSKO | |
| - - - | CSK MARKUS, spolek | |
| Tomáš RADOLF | RAPID PLZEŇ | |
| Tomáš RADOLF | RAPID PLZEŇ | |
| - - - | KOLOKRÁM | |
| - - - | VELOSERVIS TEAM | |
| - - - | KOLOKRÁM | |
| - - - | Cyklotrénink - František Trkal | |
| - - - | KC SLAVIA PRAHA | |
| - - - | ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN | |
| - - - | TJ KOVO PRAHA | |
Výsledky v kategorii ŽENY / JUNIORKY
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Jarmila MACHAČOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | TEAM CYCLING FANINI | |
3 | Lucie HOCHMANN | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
5 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
6 | - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
Výsledky v kategorii KADETI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Jan KRAUS | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
3 | Denis RUGOVAC | FAVORIT RACING | |
4 | - - - | PUSKINAK.CZ | |
5 | Daniel TUREK | Israel Cycling Academy | |
6 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
7 | Dominik CHLUPÁČ | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
8 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
9 | Tomáš MEDEK | CT WEBER | |
10 | Petr HAMPL | TJ FAVORIT BRNO | |
11 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
12 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
13 | František SISR | CCC SPRANDI POLKOWICE | |
14 | Robin WAGNER | ASO DUKLA BRNO | |
15 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
16 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
17 | - - - | ZPcyklo PROOFY Corratec team | |
18 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
19 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
20 | - - - | CYKLOTEAM OSTROV | |
21 | Jakub FRKAL | TJ SIGMA HRANICE | |
22 | - - - | BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. | |
23 | - - - | TJ PLAMEN CHODOV, z.s. | |
24 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
25 | - - - | RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM | |
26 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
27 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
28 | - - - | CT WEBER | |
29 | - - - | TJ FAVORIT BRNO | |
| - - - | PRODOLI RACING TEAM | |
| - - - | TJ STADION LOUNY | |
| - - - | EX 23 SARONI factory team | |
| - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
| - - - | DUKLA PRAHA | |
| - - - | KC HLINSKO | |
| - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
| - - - | TJ UNIČOV | |
| - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
| - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
| - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
| Michal STARK | STARK CYCLING TEAM | |
| - - - | TJ UNIČOV | |
| - - - | SK VEHA TEAM | |
| - - - | AC SPARTA PRAHA | |
Výsledky v kategorii ŽÁCI STARŠÍ
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Šimon ADÁMEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | Luděk KELLNER LICHNOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov | |
3 | - - - | MADETA FITNESS/HAIBIKE | |
4 | - - - | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | |
5 | - - - | TJ UNIČOV | |
6 | Petr FIALA | AC SPARTA PRAHA | |
7 | - - - | TEAM LOUNY | |
8 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
10 | - - - | DUKLA PRAHA | |
11 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
12 | - - - | EX 23 SARONI factory team | |
13 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov | |
14 | Filip KUBÍN | GT OPPORTUNITY BRNO | |
15 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
16 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
17 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
18 | - - - | SK VELO PRAHA | |
19 | Nicolas PIETRULA | TEAM DUKLA PRAHA | |
Výsledky v kategorii ŽÁCI MLADŠÍ
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
2 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
3 | - - - | SK VELO PRAHA | |
4 | - - - | DUKLA PRAHA | |
5 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
6 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
7 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
8 | - - - | PROFI SPORT CHEB | |
9 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
10 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
11 | Denis CHARALAMBIDIS | TJ KOVO PRAHA | |
12 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
13 | Matyáš BUŠEK | TJ KOVO PRAHA | |
Výsledky v kategorii N Á B O R do 9 let
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
2 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
3 | - - - | TJ KOVO PRAHA | |
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | - - - | ASO DUKLA BRNO | |
2 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
3 | - - - | TEAM DUKLA PRAHA | |
4 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
5 | Petr VAKOČ | ETIXX - QUICK STEP | |
6 | - - - | ELKOV AUTHOR cycling team | |
7 | Martin CETKOVSKÝ | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
8 | - - - | ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ | |
9 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
10 | Oldřich NOVOTNÝ | CT WEBER | |
11 | Michael BOROŠ | KEMPENSE CXV | |
12 | Lukáš SMOLA | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | |
13 | Ondřej VENDOLSKÝ | FAVORIT RACING | |
14 | - - - | TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM | |
15 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |
16 | Jan STÖHR | AC SPARTA PRAHA | |
17 | - - - | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | |
18 | - - - | CK Příbram - Fany GASTRO | |
19 | - - - | JIRAPO-GIANT | |
20 | - - - | TJ STADION LOUNY | |
21 | - - - | AC SPARTA PRAHA | |
22 | - - - | pavelsvision.com | |
23 | - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
24 | - - - | STEVENS Znojmo | |
25 | - - - | DUKLA PRAHA | |
26 | - - - | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | |
27 | - - - | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | |
28 | - - - | CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. | |
29 | - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
30 | - - - | CK BÍTOVSKÁ | |
31 | Pavel STÖHR | AC SPARTA PRAHA | |
| - - - | TJ STADION LOUNY | |
| Jiří DOLEŽAL | SportRaces-Isaac Team | |
| - - - | EX 23 SARONI factory team | |
| - - - | KČCL 1900 | |
| - - - | SKP DUHA Lanškroun | |
| - - - | BIG SHOCK TEAM z. s. | |
| - - - | GT OPPORTUNITY BRNO | |
| - - - | SK ZŠ HOSTIVAŘ | |
| - - - | TJ KOVO PRAHA | |
| - - - | PARDUS TUFO Prostějov z.s. | |
| - - - | ASO DUKLA BRNO | |
| Michal MRÁČEK | TEAM DUKLA PRAHA | |
| - - - | DUKLA PRAHA | |
| - - - | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | |
| - - - | AC SPARTA PRAHA | |
| Jiří ŠTĚPÁNÍK | NUTREND SPECIALIZED RACING | |
| - - - | DUKLA PRAHA | |
Výsledky v kategorii KADETKY
Pořadí | Jméno | Oddíl | Kategorie |
---|
1 | Martina MIKULÁŠKOVÁ | TEAM DUKLA PRAHA | |
2 | - - - | CYKLOTRENINK.COM | |
3 | - - - | SK PETŘÍN PLZEŇ | |