Závod: 8. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala

  
StavVýsledky
Název8. ročník Memoriálu Rudolfa Schejbala
Odvětví
Silnice
J U N I O Ř I
J U N I O R K Y + Ž E N Y
K A D E T I
K A D E T K Y
S T A R Š Í Ž Á C I
Ž Á C I - mladší
Ž Á K Y N Ě
Datum startu16.04.2006
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mail 
Telefon 
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

01-03-08-11-27-19V060416_Kysice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii J U N I O R K Y + Ž E N Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2- - -Symbio+CE.Energy 
3Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
4- - -PROFI SPORT CHEB 
5- - -ROCK MACHINE - CYKLOMAX WOMEN 
8Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁČSC Praha 
9- - -CYKLOSPORTSTRATÍLEK SPORT KLUB 
10- - -CYKLOTRENINK.COM 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -VEUS VYŠKOV 
13- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
14- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16- - -PELL´S TEAM 
17- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
18- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
19Josef KAŇKOVSKÝSPASTIC HANDICAP 
20- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
21Alžběta STUNOVÁBB CYKLOSPORT SUPERIOR 
22- - -VEUS VYŠKOV 
23- - -GALAXY PRACHATICE 
Výsledky v kategorii K A D E T I
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Jitka ČÁBELICKÁGapp system - Cabtech MTB Racing Team 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
6Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
7- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
8- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11- - -TEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SKP DUHA Lanškroun 
13- - -TJ UNIČOV 
14Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
16- - -Klein Constantia 
17Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -Bikonur Cycling Team 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -ACS DRAK VRBNO 
23- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
24- - -TJ UNIČOV 
25- - -ASO DUKLA BRNO 
26- - -ASO DUKLA BRNO 
27- - -EX 23 SARONI factory team 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30Ondřej CINKPrimaflor Mondraker Rotor UCI Elite MTB team 
31- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
34- - -EX 23 SARONI factory team 
35- - -Symbio+CE.Energy 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37Karel NEPRAŠACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
38- - -CK SILESIA ORLOVÁ 
39- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
41- - -ACS DRAK VRBNO 
42- - -REDPOINT ELEVEN TEAM 
43- - -FUTURE CYCLING - eD´system 
44- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
45- - -TJ SIGMA HRANICE 
47- - -CASKA INVEST-CYKLISTICKÝ ODDÍL 
48- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
49- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
50- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
51- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
52- - -CK BÍTOVSKÁ 
53- - -STEVENS Znojmo 
54- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
55- - -SKP DUHA Lanškroun 
57- - -CYKLO VELEŠÍN 
58- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
59- - -SKP DUHA Lanškroun 
60- - -TJ DUKLA BRNO 
61- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -SPOKE.CZ 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Rostislav KREJČÍGT OPPORTUNITY BRNO 
 - - -CYKLO VELEŠÍN 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK SILESIA ORLOVÁ 
Výsledky v kategorii J U N I O Ř I
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
3- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
6- - -KÚC BIKE SPORT 
7Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
8- - -PRODOLI RACING TEAM 
9- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
14- - -VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE 
15- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
16- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
17- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
18- - -DT - SPECIALIZED 
19- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
20- - -SKP DUHA Lanškroun 
21- - -PUSKINAK.CZ 
22- - -SKP DUHA Lanškroun 
24- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
25Michal MALÍKLAWI Stars - GIANT 
26- - -CS Specialized HK 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
31- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
32- - -SKP DUHA Lanškroun 
33Tomáš HAVELKATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
34Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
35- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
36- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
37Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
39Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
40- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
41- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
42- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
43- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
44- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
45- - -TEAM DUKLA PRAHA 
46- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
47- - -TEAM FORMAN CINELLI 
48- - -CARABIK group 
49- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
50- - -EX 23 SARONI factory team 
51- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
52- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
53- - -TJ FAVORIT BRNO 
54- - -SKP DUHA Lanškroun 
55- - -DT - SPECIALIZED 
56- - -CT MLADÁ BOLESLAV 
57- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
58- - -CK KRÁLOVICE 
59- - -TEAM CUBE - EUROREGION NISA 
60- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61- - -CK Příbram 
62- - -SK KOLOSERVIS SEDLČANY 
63- - -CK Příbram 
 - - -TJ DOBRUŠKA 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Lubomír VOJTAASO DUKLA BRNO 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii S T A R Š Í Ž Á C I
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TEAM DUKLA PRAHA 
6- - -JIRAPO-GIANT 
7- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -VEUS VYŠKOV 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16- - -KOLOKRÁM 
17- - -PUSKINAK.CZ 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -SKP DUHA Lanškroun 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
26- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
28- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
30- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
31- - -ETIXX - QUICK STEP 
32Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
34- - -CK BÍTOVSKÁ 
35- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
36- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
37- - -TJ UNIČOV 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
40- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
41- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
42- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
43- - -CK Příbram 
44- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
45- - -GALAXY PRACHATICE 
46- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
 - - -SK VELO PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
Výsledky v kategorii Ž Á C I - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
6- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -CT WEBER 
13- - -CK BÍTOVSKÁ 
14- - -CK BÍTOVSKÁ 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Ž Á K Y N Ě
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
6- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii K A D E T K Y
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SKP DUHA Lanškroun 
4- - -TRI STAR KUCERA 
5- - -PELL´S TEAM 
6- - -TEAM CYCLING FANINI 
7- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
8- - -GALAXY PRACHATICE 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
11- - -GALAXY PRACHATICE 
12- - -SUPERIOR SUNINVENT TEAM 
13- - -KOLOKRÁM 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam