Závod: Mléčný závod

  
StavVýsledky
NázevMléčný závod
Odvětví
Silnice
1 etapa
2 etapa
3 etapa
4 etapa
Cekové
Datum startu10.07.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Stadion Louny
Adresa pořadateleK Velodromu 1592, 440 01 Louny
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon+420 602 260 00
Fax 
Propozice05-04-09-22-36-39propozice_filemln-zvod-2009.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

15-07-09-11-37-28mlecny.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Cekové
PořadíJménoOddílKategorie
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -BIKE PRO RACING 
8Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
9Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
11Tomáš MEDEKCT WEBER 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
18Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
30- - -EX 23 SARONI factory team 
34- - -MORAVEC Team 
35- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
36Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
37- - -CT WEBER 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
44Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
46- - -CYKLOTEAM OSTROV 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
55- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
58- - -TEAM DUKLA PRAHA 
59- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
63Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
64- - -AC SPARTA PRAHA 
65- - -ACS DRAK VRBNO 
67- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
68- - -DUKLA PRAHA 
69- - -TJ FAVORIT BRNO 
70- - -CK Příbram 
71- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
73- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
74- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
76- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
79- - -TJ FAVORIT BRNO 
80- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
81- - -EX 23 SARONI factory team 
83- - -TJ STADION LOUNY 
84- - -TJ STADION LOUNY 
85- - -ASO DUKLA BRNO 
86- - -EX 23 SARONI factory team 
87- - -EX 23 SARONI factory team 
92- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
93Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
95- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
96- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
98- - -SKP DUHA Lanškroun 
100- - -SKP DUHA Lanškroun 
101- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii 4 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
8Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
10Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -CYKLOTEAM OSTROV 
19Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
19Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
19Tomáš MEDEKCT WEBER 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
19- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
19Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
19Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
29Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
31- - -BIKE PRO RACING 
32- - -MORAVEC Team 
34- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
38- - -CK Příbram 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
46- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47- - -EX 23 SARONI factory team 
48- - -ACS DRAK VRBNO 
51- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
53- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
57- - -AC SPARTA PRAHA 
58Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
60- - -CT WEBER 
61Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
62- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
63- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
66- - -TEAM DUKLA PRAHA 
67- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
74- - -DUKLA PRAHA 
76- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
79- - -EX 23 SARONI factory team 
80- - -TJ STADION LOUNY 
81- - -TJ STADION LOUNY 
83- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
85- - -EX 23 SARONI factory team 
86- - -ASO DUKLA BRNO 
87- - -EX 23 SARONI factory team 
88- - -TJ FAVORIT BRNO 
92Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
93- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
94- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
95- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
96- - -SKP DUHA Lanškroun 
98- - -SKP DUHA Lanškroun 
100- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii 3 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -CYKLOTEAM OSTROV 
37Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
37Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
37Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
37- - -ACS DRAK VRBNO 
37Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37- - -DUKLA PRAHA 
37- - -MORAVEC Team 
37Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -CT WEBER 
37- - -TJ STADION LOUNY 
37Tomáš MEDEKCT WEBER 
37- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
37- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
37- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
37- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
37- - -ASO DUKLA BRNO 
37Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
37- - -EX 23 SARONI factory team 
37- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
37- - -BIKE PRO RACING 
80Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
80- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
95- - -SKP DUHA Lanškroun 
95Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
95- - -TJ STADION LOUNY 
95- - -EX 23 SARONI factory team 
95- - -SKP DUHA Lanškroun 
95- - -SKP DUHA Lanškroun 
95- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
95- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
95- - -AC SPARTA PRAHA 
95Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
95- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
95- - -EX 23 SARONI factory team 
95- - -CK Příbram 
95- - -AC SPARTA PRAHA 
95- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
95- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii 2 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -BIKE PRO RACING 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
6Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
9Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
11Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
15- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
25- - -EX 23 SARONI factory team 
26Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
30- - -CT WEBER 
31Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
34Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
35- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
39Tomáš MEDEKCT WEBER 
41- - -TEAM DUKLA PRAHA 
45- - -TJ STADION LOUNY 
46- - -CYKLOTEAM OSTROV 
48Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
50- - -CK Příbram 
51- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
55- - -EX 23 SARONI factory team 
56- - -AC SPARTA PRAHA 
60- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
61- - -MORAVEC Team 
62- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
64- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
65- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
67Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
68- - -ASO DUKLA BRNO 
69- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
70- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
72Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
75- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
77- - -DUKLA PRAHA 
78Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
81- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
82- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
83- - -EX 23 SARONI factory team 
85- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
87- - -EX 23 SARONI factory team 
89- - -TJ STADION LOUNY 
90- - -TJ FAVORIT BRNO 
91- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
92- - -TJ FAVORIT BRNO 
95- - -ACS DRAK VRBNO 
97- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
98- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
100- - -EX 23 SARONI factory team 
101- - -SKP DUHA Lanškroun 
102- - -AC SPARTA PRAHA 
104- - -SKP DUHA Lanškroun 
105- - -SKP DUHA Lanškroun 
Výsledky v kategorii 1 etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
7Tomáš MEDEKCT WEBER 
9Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -BIKE PRO RACING 
11Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
14Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
25- - -MORAVEC Team 
26Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
28Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
30- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
31- - -CT WEBER 
32- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -EX 23 SARONI factory team 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
37- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
42Ondřej FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
48- - -CYKLOTEAM OSTROV 
49- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
51Antonín LANTTEAM FORMAN CINELLI 
57Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
58- - -TJ FAVORIT BRNO 
59- - -AC SPARTA PRAHA 
61- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
64- - -TEAM DUKLA PRAHA 
67- - -CK Příbram 
69- - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
70- - -TJ FAVORIT BRNO 
71- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
72- - -ACS DRAK VRBNO 
74- - -DUKLA PRAHA 
75- - -EX 23 SARONI factory team 
77- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
79- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
80- - -TJ STADION LOUNY 
82- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
83- - -EX 23 SARONI factory team 
85Michal STARKSTARK CYCLING TEAM 
86- - -TJ FAVORIT BRNO 
87- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
88- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
89- - -EX 23 SARONI factory team 
94- - -TJ STADION LOUNY 
95- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
96- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
101- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
102- - -AC SPARTA PRAHA 
106- - -SKP DUHA Lanškroun 
107- - -SKP DUHA Lanškroun 
108- - -SKP DUHA Lanškroun 
109- - -ASO DUKLA BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10009435555EX 23 SARONI factory team
- - -10046433577WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
- - -10006914363ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007893861TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10012120334ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10008706944TEAM DUKLA PRAHA
- - -10046979912ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10007178990ČEZ Cyklo Team Tábor
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10048181193SKP DUHA Lanškroun
- - -10047081255WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK
- - -10048177153SKP DUHA Lanškroun
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10007294380TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008708358EX 23 SARONI factory team
- - -10048176547SKP DUHA Lanškroun
- - -10007818180CT WEBER
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER