Závod: MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež

  
StavVýsledky
NázevMČR v silničním závodě jednotlivců - mládež
Odvětví
Silnice
KADETI
KADETKY
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
Datum startu8.07.2018
Datum konce8.07.2018
Uzávěrka přihlášek9.07.2018
Místo konáníBenešov nad Ploučnicí
KrajÚstecký
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailhenke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.07.08-MCR-silnice-mladez.pdf (9.07.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180708-MCR-Benesov-nad-Ploucnici.xls (9.07.2018)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
6- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
7- - -STEVENS Cykloklub Benešov 
8- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
12- - -TJ STADION LOUNY 
13- - -ACS DRAK VRBNO 
14- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
15- - -DUKLA PRAHA 
16Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
17- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
18- - -DUKLA PRAHA 
19- - -BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
20Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
21Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
23Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24- - -ACS DRAK VRBNO 
 - - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Team Giogi A.S.D. 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Jan ZATLOUKALCYKLO TEAM KOLARNA 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
11- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
12Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
19- - -LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -CYKLO TEAM KOLARNA 
25Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -VRV TEAM 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -DUKLA PRAHA 
36- - -DUKLA PRAHA 
37Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
40- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
41Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
42- - -PROFI SPORT CHEB 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
45- - -DUKLA PRAHA 
46Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
47- - -PROFI SPORT CHEB 
48- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
49- - -SportRaces-Isaac Team 
50- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -DUKLA PRAHA 
7Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11- - -TJ UNIČOV 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14- - -DUKLA PRAHA 
15- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
17- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
20- - -AC SPARTA PRAHA 
21Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
25Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
26- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
27- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29- - -CK BÍTOVSKÁ 
30- - -CK BÍTOVSKÁ 
31Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
33Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
34- - -TJ FAVORIT BRNO 
35- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36- - -HEAD BIKE TJ OPAVA 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38- - -TJ FAVORIT BRNO 
39- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
40- - -TJ UNIČOV 
41Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
42- - -AC SPARTA PRAHA 
43- - -PROFI SPORT CHEB 
44Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
45- - -TJ FAVORIT BRNO 
46- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
47- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
50- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
51- - -TJ FAVORIT BRNO 
52- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
53- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
54Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
56- - -TJ FAVORIT BRNO 
57- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
58- - -TJ FAVORIT BRNO 
59Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
60Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
61- - -PROFI SPORT CHEB 
62- - -ACS DRAK VRBNO 
63- - -TJ STADION LOUNY 
64Lukáš HANZELKAMG Bike Team 
 Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
 - - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -BIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 - - -ŠKC Dubnica n/Váhom 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5- - -DUKLA PRAHA 
6Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
10- - -kola-bbm.cz 
11Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam