Závod: MČR v silničním závodě jednotlivců - mládež

  
StavVýsledky
NázevMČR v silničním závodě jednotlivců - mládež
Odvětví
Silnice
KADETI
KADETKY
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
Datum startu8.07.2018
Datum konce8.07.2018
Uzávěrka přihlášek9.07.2018
Místo konáníBenešov nad Ploučnicí
KrajÚstecký
PořadatelCK Slavoj Terezín
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaSvatopluk Henke
E-mailhenke@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon603984046
Fax 
Propozice2018.07.08-MCR-silnice-mladez.pdf (9.07.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180708-MCR-Benesov-nad-Ploucnici.xls (9.07.2018)

Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
2Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
6Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
7Daniela RADOVÁSTEVENS Cykloklub Benešov 
8Natálie MIKŠANÍKOVÁACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
9Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
10Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
12Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
13Pavla SMUDALOVÁACS DRAK VRBNO 
14Adéla KYSELOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
15Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
16Sára Kateřina PETERKOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
17Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
18Justýna KOLÁŘOVÁDUKLA PRAHA 
19Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
20Andrea MACHANCOVÁTJ SIGMA HRANICE 
21Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
23Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
24Kateřina MLYNÁŘOVÁACS DRAK VRBNO 
 Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Team Giogi A.S.D. 
2David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
3Jan ZATLOUKALCYKLO TEAM KOLARNA 
4Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
7Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
8Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
11Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
12Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Marek JELÍNEKCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
14Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15Jan SÁSKAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
16Jakub HAVRLANTACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
17Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
19Václav DOSTÁLLYKO KLUB PRACHATICE z.s. 
20Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
24Josef MACHÁČCYKLO TEAM KOLARNA 
25Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
26David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
27Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
28Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
31- - -VRV TEAM 
32Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
34Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
35Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
36- - -DUKLA PRAHA 
37Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
38David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
39Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
40Adam BUKAČEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
41Matyáš BORKOVECTJ KOVO PRAHA 
42Adam MAREKPROFI SPORT CHEB 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
44Václav PAPÍKTJ KOVO PRAHA 
45Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
46Petr VAVRUŠATJ FAVORIT BRNO 
47Tomáš HALBICHPROFI SPORT CHEB 
48Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
49- - -SportRaces-Isaac Team 
50Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
 Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
 Jakub HANÁKČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Milan HEZINATJ STADION LOUNY 
 Antonín HONSAČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 
 Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Marek LIŠKARoman Kreuziger Cycling Academy 
 Fabian LOCHSCHMIDTTJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Roman ROHOŘACK DACOM PHARMA KYJOV 
 Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
2- - -TJ STADION LOUNY 
3Richard KOBRDUKLA PRAHA 
4Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
5Ondřej ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6Milan KADLECDUKLA PRAHA 
7Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Daniel ŠILHAVÝSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
10Marek MAJDANICSACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
11Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
12Robert KOBRDUKLA PRAHA 
13Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
14Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
15Robin TERŠLCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
16Filip SAMECIVAR CS - AUTHOR TEAM 
17Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
18Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
20Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
21Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
24Radim HUSIČKATJ SIGMA HRANICE 
25Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
26Jan LUKEŠCarla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
27- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
28- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
29Filip DOHNALCK BÍTOVSKÁ 
30Martin BÁRTACK BÍTOVSKÁ 
31Ondřej POKORNÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
32Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
33Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
34Timon HOLECTJ FAVORIT BRNO 
35Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
36Daniel MOROŇHEAD BIKE TJ OPAVA 
37Matěj HYTYCHTJ FAVORIT BRNO 
38Matyáš MUROŇTJ FAVORIT BRNO 
39Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
40Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
41Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
42Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
43Filip NOVÁKPROFI SPORT CHEB 
44Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
45Daniel VYSOČANTJ FAVORIT BRNO 
46Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
47Šimon MICHÁLEKČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
48- - -TJ FAVORIT BRNO 
49Bertil VACEKCK Příbram - Fany GASTRO 
50František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
51David KARÁSEKTJ FAVORIT BRNO 
52Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
53David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
54Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
55Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
56Ivo OPLUŠTILTJ FAVORIT BRNO 
57David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
58Jakub MALÁŠEKTJ FAVORIT BRNO 
59Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
60Viktor MINAŘÍKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
61David ONDRIŠÍKPROFI SPORT CHEB 
62David FIÁLEKACS DRAK VRBNO 
63Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
64Lukáš HANZELKAMG Bike Team 
 Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
 Adam BERNÁTIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 David GOGAPROFI SPORT CHEB 
 Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
 Jakub KUBABIKECLINIC JUNIOR TEAM 
 Filip KULHAŠKC Dubnica n/Váhom 
 Vojtěch PAŘÍKTJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
2Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
4Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
5Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
6Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
7Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
9Kristýna ZEMANOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
10Šárka KŘIKAVOVÁkola-bbm.cz 
11Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
12Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam