Závod: VC ČEZ EPOČ

  
StavVýsledky
NázevVC ČEZ EPOČ
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky + ženy
Kadeti
Kadetky
Mladší žáci
Muži
Starší žáci
Datum startu2.05.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelTJ Stadion Louny
Adresa pořadateleK Velodromu 1592, 440 01 Louny
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailstadionlouny@seznam.cz
Telefon602 260 005
Fax 
Propozice18-04-09-01-01-15propozice_filevc-ez-epo-2.5.2009.rtf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

11-05-09-00-01-5804-05-09-11-52-21vyskov09.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Muži
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
4- - -Bikonur Cycling Team 
5- - -PUSKINAK.CZ 
6Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
9Michal KESLBikonur Cycling Team 
10Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
12- - -KOLOKRÁM 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
15- - -TEAM DUKLA PRAHA 
16- - -VELOUNI 
17Jiří JEŽEKTEAM DUKLA PRAHA 
18- - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -SK SKIVELO NESLYŠÍCÍ OLOMOUC 
21Miroslav BRILLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
22- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
23- - -EX 23 SARONI factory team 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Juniorky + ženy
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ALLTRAINING.CZ 
3Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ KOVO PRAHA 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -EX 23 SARONI factory team 
Výsledky v kategorii Starší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ UNIČOV 
4- - -AUTHOR TEAM STUPNO 
5Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
8- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
10- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12- - -TJ KOVO PRAHA 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14Jan RAJCHARTELKOV AUTHOR cycling team 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
17Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jiří FANTAASO DUKLA BRNO 
 Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -TJ LOKOMOTIVA BEROUN 
 Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
1Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Tomáš MEDEKCT WEBER 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -KC HLINSKO 
10- - -CYKLOTEAM OSTROV 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
15- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
16Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
17- - -DUKLA PRAHA 
18Matěj ZAHÁLKAELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
20- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
23- - -CT WEBER 
24- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
26- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
27- - -TJ STADION LOUNY 
28- - -AC SPARTA PRAHA 
29- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ UNIČOV 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Mladší žáci
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2Martin ČECHMANASO DUKLA BRNO 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -CYKLOTEAM OSTROV 
6- - -TJ STADION LOUNY 
7- - -CYKLOTEAM OSTROV 
8- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
9- - -TEAM LOUNY 
10- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
11- - -TJ STADION LOUNY 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -CYKLOTEAM OSTROV 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
15- - -CYKLOTEAM OSTROV 
16Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
 Matyáš BUŠEKTJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -CYKLOTRENINK.COM 
3- - -RAJEC TREK 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
5- - -MAX CURSOR 
6- - -ETIXX - QUICK STEP 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
9Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
10Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
12- - -SFINX - BARTÁK 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
16Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
17- - -JIRAPO-GIANT 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
20- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
21Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
22- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
23Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
24- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
25- - -DUKLA PRAHA 
 Jiří DOLEŽALSportRaces-Isaac Team 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -KČCL 1900 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
 Pavel KODLCK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -CK MTB Maraton 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10004736715KOVO PRAHA
- - -10013921908CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046677592PROFI SPORT CHEB
- - -10047153300PROFI SPORT CHEB
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10047131068KOVO PRAHA
Denis CHARALAMBIDIS10016144016KOVO PRAHA
- - -10046314147PROFI SPORT CHEB
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046315763KOVO PRAHA
- - -10006092489SKP DUHA Lanškroun
- - -10007503134CCC Team
- - -10046932927PROFI SPORT CHEB
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
Jan WOLF10005619213SK FAVORIT Bílina z.s.
- - -10046645058CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10048054588CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
- - -10005811694CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10046499053CK BÍTOVSKÁ
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
- - -10047765612DUKLA PRAHA
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
- - -10005715809Cyklotrénink - František Trkal
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Matyáš BUŠEK10015528670KOVO PRAHA
Michaela NEPRAŠOVÁ10046773683ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011372020SK ZŠ HOSTIVAŘ
- - -10047771874CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10005920620KOLOKRÁM
- - -10046671936CK BÍTOVSKÁ
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
- - -10007179091KC HLINSKO
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10048201506CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel KODL10046914941CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10047126826CK Příbram - Fany GASTRO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046609288HAVEN TEAM
- - -10003176631LAPIERRE SWEEP
- - -10047182400CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10048084500CYKLOTEAM OSTROV
- - -10006092691BMC RACING
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED
- - -10047505328CK Příbram - Fany GASTRO
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10046627476CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046987083CYKLOTEAM OSTROV
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA