Závod: 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou

  
StavVýsledky
Název5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu9.09.2018
Datum konce9.09.2018
Uzávěrka přihlášek21.09.2018
Místo konáníHodkovice n. Mohelkou
KrajLiberecký
PořadatelKC Kooperativa Jablonec n. Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon720 560 043
Fax 
Propozice2018.09.09-CP-Hodkovice-mladez.pdf (21.09.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180909-Hodkovice.xls (21.09.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
3Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SportRaces-Isaac Team 
7- - -TJ UNIČOV 
8Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
2- - -DUKLA PRAHA 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7- - -BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10- - -TJ STADION LOUNY 
11- - -DUKLA PRAHA 
12Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16- - -CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
17- - -CK LOKO Rakovník 
18- - -PROFI SPORT CHEB 
19- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
20- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
21Karolína ŠPICAROVÁCUBE Cyklo Špicar Jilemnice 
22Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
23- - -Bike Freaks Holice 
24- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
25- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
26- - -TJ STADION LOUNY 
27- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
28Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
29- - -BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
30- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
2Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
4- - -CK MTB Maraton 
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
7Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10Josef KUNÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Jakub KUČERACK MTB Maraton 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -LV Brandeburg 
16Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -LV Brandeburg 
20- - -LV Brandeburg 
21Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24- - -SKP DUHA Lanškroun 
25Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
26Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
31- - -TJ FAVORIT BRNO 
32Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
33- - -LV Brandeburg 
34- - -LV Brandeburg 
35- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
36- - -FORCE GO! Jeseník 
37Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
38- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
39David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Martin ČECHKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SportRaces-Isaac Team 
 Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -LV Brandeburg 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 - - -TJ DUKLA PRAHA 
 Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
3Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -TJ STADION LOUNY 
15- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
17Daniel ŽVAKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -DUKLA PRAHA 
21- - -DUKLA PRAHA 
24Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
25- - -VRV TEAM 
26Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
30- - -DUKLA PRAHA 
31- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
32- - -TJ FAVORIT BRNO 
33- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
36- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
37- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
38- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
39- - -TJ UNIČOV 
40- - -TJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
41- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
42- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
43- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
44- - -MG Bike Team 
 - - -MS BIKE ACADEMY RACING 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -TJ UNIČOV 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -TJ UNIČOV 
9- - -TJ FAVORIT BRNO 
10Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11- - -PROFI SPORT CHEB 
12- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16Jan NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
17- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
18Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
19- - -DUKLA PRAHA 
20- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
21Pavel VOLFCK MTB Maraton 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
24- - -Carla, Kupkolo Dvůr Králové 
25Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -TJ FAVORIT BRNO 
31- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
33- - -CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 
34- - -GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
35- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
36Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -TJ UNIČOV 
38- - -Bike Freaks Holice 
39- - -Roman Kreuziger Cycling Academy 
40Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
41- - -TJ FAVORIT BRNO 
42- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
43- - -PROFI SPORT CHEB 
44- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
46Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
47- - -DUKLA PRAHA 
48- - -BIKE 2000 
49- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50- - -AC SPARTA PRAHA 
51- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
52- - -LOKOMOTIVA NYMBURK 
53- - -TJ STADION LOUNY 
54- - -TJ STADION LOUNY 
55- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
56- - -Bike Freaks Holice 
 - - -BIKE 2000 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
2- - -ADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
3- - -DUKLA PRAHA 
4- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5- - -MS BIKE ACADEMY RACING 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -MTB SPARTAK VRCHLABÍ 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
12- - -Bike Freaks Holice 
13- - -PROFI SPORT CHEB 
14- - -PITRS BIKES 
15- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
16- - -PROFI SPORT CHEB 
17- - -DUKLA PRAHA 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
21- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
22- - -AC SPARTA PRAHA 
23- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -FORCE GO! Jeseník 
26- - -Bike Freaks Holice 
27Vojtěch BŘÍZACK MTB Maraton 
28- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
29- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
30- - -TJ STADION LOUNY 
31Marek VOLFCK MTB Maraton 
32Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -PITRS BIKES 
34- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -Jaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
7- - -TJ STADION LOUNY 
8- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
9- - -DRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
12Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
13- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
14Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam