Závod: 5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou

  
StavVýsledky
Název5. ČP mládeže Hodkovice n. Mohelkou
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MLADŠÍ ŽÁCI
STARŠÍ ŽÁCI
ŽÁKYNĚ
ŽENY
Datum startu9.09.2018
Datum konce9.09.2018
Uzávěrka přihlášek21.09.2018
Místo konáníHodkovice n. Mohelkou
KrajLiberecký
PořadatelKC Kooperativa Jablonec n. Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon720 560 043
Fax 
Propozice2018.09.09-CP-Hodkovice-mladez.pdf (21.09.2018)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V180909-Hodkovice.xls (21.09.2018)

Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1Nikola BAJGEROVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
3Elizabeth UNGERMANOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
4Ema CETKOVSKÁTEAM DUKLA PRAHA 
5Anna BOHATÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁSportRaces-Isaac Team 
7Naďa VORÁČOVÁTJ UNIČOV 
8Tereza ŠVIHÁLKOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
9Kateřina OBSTOVÁSKP DUHA Lanškroun 
10- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii ŽÁKYNĚ
PořadíJménoOddílKategorie
1Simona SPĚŠNÁMS BIKE ACADEMY RACING 
2Anna RŮŽIČKOVÁDUKLA PRAHA 
3Anna JABORNÍKOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
4Eliška GRULICHOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Kateřina HLADÍKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Barbora NĚMCOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
7Adéla FOLTÝNOVÁBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 
8Vanda DLASKOVÁTJ AŠ ML.BOLESLAV 
9Natálie JELÍNKOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Hanka RUNTOVÁTJ STADION LOUNY 
11Simona PETRŽÍLKOVÁDUKLA PRAHA 
12Markéta MACÁNOVÁRoman Kreuziger Cycling Academy 
13Michaela POULOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
14Patricie MÜLLEROVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Jana ŠULCOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
16Klára STAŇKOVÁCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s. 
17Adéla KOTLÍKOVÁCK LOKO Rakovník 
18Kateřina ČERNÁPROFI SPORT CHEB 
19Anna SMUTNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
20Karla NOVÁKOVÁMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
21Karolína ŠPICAROVÁCUBE Cyklo Špicar Jilemnice 
22Marie VINKLÁRKOVÁMG Bike Team 
23Adéla LHOTÁKOVÁBike Freaks Holice 
24Kateřina DOUDĚROVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
25Barbora RAJNOCHOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
26Daniela MASLEKOVOVÁTJ STADION LOUNY 
27Hana ČERNÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
28Adéla HERMANOVÁSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
29Klára CEBULOVÁBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
30Vendula EXNAROVÁMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
1Vojtěch ŘEPATJ FAVORIT BRNO 
2Lukáš KOLAŘÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Michal VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
4David KULHÁNEKCK MTB Maraton 
5Jakub SCHIERLEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
6Petr KELEMENDUKLA PRAHA 
7Robert HULATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
8Adam DOLEŽALČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9Jakub BOUČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
10Josef KUNÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Vojtěch KMÍNEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
12Karel ARLTČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
13Jakub KUČERACK MTB Maraton 
14Jan KAŠPARMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -LV Brandeburg 
16Jakub HNÍKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17Lukáš RUNTTJ STADION LOUNY 
18Jakub PILEČEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -LV Brandeburg 
20- - -LV Brandeburg 
21Karel CAMRDAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22Tomáš JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
23Bruno STOČEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Michal ROTTERSKP DUHA Lanškroun 
25Martin VOLTRDUKLA PRAHA 
26Alvin TOMÁŠEKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
27- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
28Jan ŠNOBLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
29Petr HETFLEIŠMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
30- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
31Vojtěch KADLECTJ FAVORIT BRNO 
32Luboš KOMÍNEKDUKLA PRAHA 
33- - -LV Brandeburg 
34- - -LV Brandeburg 
35Jáchym ŠTEMBERKCK Příbram - Fany GASTRO 
36Filip ŘEHAFORCE GO! Jeseník 
37Adam KŘENEKTJ FAVORIT BRNO 
38Patrik NĚMECJaroslav Kulhavy Cycling Team 
39David VITNERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 David ANDRLESKP DUHA Lanškroun 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Martin ČECHKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
 Josef HLADÍKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
 Adam HOFMEISTERRoman Kreuziger Cycling Academy 
 Vladyslav HORULKOTJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ELKOV AUTHOR junior team 
 Kristian KOLUMBERSportRaces-Isaac Team 
 Antonín KOSTIHAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Matouš MĚŠŤANPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Jakub MIKLOVIČSportRaces-Isaac Team 
 Maxim MÜLLERPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Josef SLANAŘGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
 René SMÉKALPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -FORCE GO! Jeseník 
 Jan VONEŠTJ FAVORIT BRNO 
 - - -LV Brandeburg 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Markéta HÁJKOVÁSKP DUHA Lanškroun 
2Veronika JANDOVÁTJ FAVORIT BRNO 
3Anna SOUČKOVÁTJ KOVO PRAHA 
4Kamila JANŮČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
5Nicole HARTYCHOVÁMITAS TREK 
 Jitka VAKULOVÁELKOV AUTHOR junior team 
 - - -TJ DUKLA PRAHA 
 Tereza VANÍČKOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
1Pavel BITTNERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
2Josef ČEKALCK Příbram - Fany GASTRO 
3Jakub DANĚKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
4David ŠULCIVAR CS - AUTHOR TEAM 
5Matěj STRÁNSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
6Daniel SPORYSCHIVAR CS - AUTHOR TEAM 
7Jan VALLMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8Štěpán KRULAMS BIKE ACADEMY RACING 
9Tomáš OBDRŽÁLEKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10Albert SOLAŘMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
11Matyáš FIALAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
12Matyáš Jiří BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
13Jan VONDRÁČEKCK Příbram - Fany GASTRO 
14David ČERVÍČEKTJ STADION LOUNY 
15Josef OTTACK Příbram - Fany GASTRO 
16Vojtěch BŘEZNAKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
17Daniel ŽVAKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
18Tomáš DOLEŽALIVAR CS - AUTHOR TEAM 
19Aleš HRDLIČKAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20Petr VÁVRADUKLA PRAHA 
21Martin ČEPEKDUKLA PRAHA 
24Karel MACÁNRoman Kreuziger Cycling Academy 
25- - -VRV TEAM 
26Martin ŘEHÁKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
27David KOPELENTCK Příbram - Fany GASTRO 
28Vojtěch ČÍŽEKTJ STADION LOUNY 
29Václav VEVERKAKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
30- - -DUKLA PRAHA 
31Adam BUKAČEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
32Štěpán ŠIROKÝTJ FAVORIT BRNO 
33David RAČANČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
34Pavel JINDŘICHTJ STADION LOUNY 
35Ondřej JEŘÁBEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
36Marek ŠIMEČEKLOKOMOTIVA NYMBURK 
37Kryštof PRCHLÍKKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
38- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
39Ondřej ZAJÍČEKTJ UNIČOV 
40Adam JANASTJ SOKOL HOLÉ VRCHY 
41Jakub VLASMS BIKE ACADEMY RACING 
42Vojtěch HANČMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
43- - -KC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
44- - -MG Bike Team 
 Matěj ČÁSLAVSKÝMS BIKE ACADEMY RACING 
 Adam KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 Roman PLEŠINECSK PETŘÍN PLZEŇ 
 Daniel POLANSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Martin VOLFRoman Kreuziger Cycling Academy 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
Výsledky v kategorii STARŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ STADION LOUNY 
2Matyáš KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3Mirek MÜLLERMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4Daniel MRÁZTJ UNIČOV 
5Richard KOBRDUKLA PRAHA 
6Robert KOBRDUKLA PRAHA 
7Milan KADLECDUKLA PRAHA 
8Tomáš PŘIDALTJ UNIČOV 
9Štěpán TELECKÝTJ FAVORIT BRNO 
10Jakub STANĚKRoman Kreuziger Cycling Academy 
11René ZOAITTERPROFI SPORT CHEB 
12- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
13Vojtěch CÍRKVATJ LOKOMOTIVA BEROUN 
14Vojtěch KOBLÍŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Matouš RUBÁŠAC SPARTA PRAHA 
16Jan NĚMECCYKLOTEAM OSTROV 
17Jan FRÜHAUFCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
18Šimon VANÍČEKSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
19Ondřej NOVOTNÝDUKLA PRAHA 
20Jakub HÁKJaroslav Kulhavy Cycling Team 
21Pavel VOLFCK MTB Maraton 
22Vladimír KROCAC SPARTA PRAHA 
23Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
24Jan LUKEŠCarla, Kupkolo Dvůr Králové 
25Stanislav PÁTÍKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
26Jakub ELBADRIIVAR CS - AUTHOR TEAM 
27Viktor PADĚLEKTJ FAVORIT BRNO 
28Dalibor JOHÁNEKCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30Timon HOLECTJ FAVORIT BRNO 
31Vojtěch KRESTAMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
32Jonáš HELLMICHKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
33Daniel KOUBACYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK 
34Libor ŠVECGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS 
35Matěj BARTHMS BIKE ACADEMY RACING 
36Ondřej MAZELPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37Tobiáš PŘIDALTJ UNIČOV 
38František HOJKABike Freaks Holice 
39Maximilian KERLRoman Kreuziger Cycling Academy 
40Jaromír KOHOUTRoman Kreuziger Cycling Academy 
41Matyáš MUROŇTJ FAVORIT BRNO 
42Prokop MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
43Filip NOVÁKPROFI SPORT CHEB 
44František KNÁPEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
45Matěj BARBOŘÍKMG Bike Team 
46Jakub VAJBARSPORTCOMPLEX BŘECLAV 
47Matěj VIKDUKLA PRAHA 
48Šimon TABARABIKE 2000 
49Jan ZAPLETALMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
50Pavel KOŠÍKAC SPARTA PRAHA 
51David JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
52Vlastimil HORYNALOKOMOTIVA NYMBURK 
53Jan HEZINATJ STADION LOUNY 
54Matyáš NOVÁČEKTJ STADION LOUNY 
55David VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
56Václav LHOTÁKBike Freaks Holice 
 Daniel RUBEŠBIKE 2000 
Výsledky v kategorii MLADŠÍ ŽÁCI
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan PODAŘILDUKLA PRAHA 
2Kryštof KRÁLADASTRA SOKOL VELTĚŽ 
3Adam BRADÁČDUKLA PRAHA 
4Štěpán ZAHÁLKACK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
5Josef VLKMS BIKE ACADEMY RACING 
6Tomáš VRÁNACK DACOM PHARMA KYJOV 
7Adam PEŠEKSK PETŘÍN PLZEŇ 
8Marek RIEGERMTB SPARTAK VRCHLABÍ 
9Matěj PITÁKMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
10David BLAŽEKPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11Matěj PEKAŘIVAR CS - AUTHOR TEAM 
12Pavel ŠUMPÍKBike Freaks Holice 
13Miroslav FÜRBACHPROFI SPORT CHEB 
14Dominik FRENCLPITRS BIKES 
15Jonáš Pavel BREDLERTJ AŠ ML.BOLESLAV 
16Tadeáš MANSFELDPROFI SPORT CHEB 
17Albert RAUSCHERTDUKLA PRAHA 
18Gleb FOMČENKOTJ STADION LOUNY 
19Ondřej JEŘÁBEKSP KOLO LOAP SPECIALIZED 
20Aleš ICHACYKLOTEAM OSTROV 
21Zdeněk HRADISKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
22Ondřej ŠAFRÁNEKAC SPARTA PRAHA 
23Matyáš POLÁKKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
24Jiří ZEDNÍKTJ STADION LOUNY 
25Štěpán DUBECFORCE GO! Jeseník 
26Marek NECHUTABike Freaks Holice 
27Vojtěch BŘÍZACK MTB Maraton 
28Petr KNIHAKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
29Matěj HAVELKAIVAR CS - AUTHOR TEAM 
30Jan KRULIŠTJ STADION LOUNY 
31Marek VOLFCK MTB Maraton 
32Samuel JURICAPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33Patrik FRENCLPITRS BIKES 
34Petr MIŇOVSKÝIVAR CS - AUTHOR TEAM 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
36Aleš JEŽEKCK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1Gabriela BÁRTOVÁPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Tereza OBOŘILOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
3Tereza PROŠKOVÁTJ STADION LOUNY 
4Dagmar HEJHALOVÁDUKLA PRAHA 
5Štěpánka HOJKOVÁJaroslav Kulhavy Cycling Team 
6Kristýna BURLOVÁDUKLA PRAHA 
7Barbora PARMOVÁTJ STADION LOUNY 
8Natálie KLÍMOVÁIVAR CS - AUTHOR TEAM 
9Aneta FRITZOVÁDRAHANSKÝ SPORT TEAM 
10Natálie PLESKAČOVÁEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
11Michaela NAVRKALOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
12Aneta LOCHMANOVÁMG Bike Team 
13Kateřina KNIHOVÁKC KOOPERATIVA Jablonec n. N. 
14Sabina DŽERENGOVÁDUKLA PRAHA 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam