Závod: ČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY

  
StavVýsledky
NázevČP MĚŘITELNÉ DISCIPLÍNY
Třída 
Odvětví
Dráha
Datum startu19.04.2019
Datum konce21.04.2019
Uzávěrka přihlášek16.04.2019
Místo konáníPRAHA - MOTOL
Kraj 
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatelePraha 10, Nad Kapličkou 3324/15
PSČ 
Kontaktní osobaIng.Jaroslava Mixová
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon602278050
Fax 
Propozice0419 CP Motol 2019 opr.doc (16.04.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190419 Motol.pdf (24.04.2019)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David GROSSMANN10047374477 
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Jakub HANUS10082602453 
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572Akademie dráhové cyklistiky
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Petr VAVRUŠA10001512776 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263 
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139 
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Tomáš HAVELKA10011320789TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adam SEEMAN10056008184Cps Professional Team
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163 
David BLAŽEK10054302402Open Cycling Academy z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matouš POKORNÝ10047323048Bikros Team Vyškov, z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.