Závod: Sprinterské dny, Prostějov

  
StavVýsledky
NázevSprinterské dny, Prostějov
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - Kadeti stíhací závod dvojic 3 km
Junioři - Keirin
Junioři - sprint devět trumfů
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací závod družstev 4km
Junioři bodovací 30 á 3
Kadeti - 500m
Kadeti - Keirin
Kadeti - sprint devět trumfů
Kadeti - sprint družstev
Kadeti - stíhací závod družstev 3km
Kadeti bodovací 21 á 3
Žáci - 150 m p.s.
Žáci - 500m
Žáci - prvenství
Žáci - sprint
Žáci - sprint celkové pořadí – 2
Žáci - sprint devět trumfů
Žáci bodovací 15 á 3
Datum startu15.05.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice20-04-09-19-33-49propozice_filep-sp-dny-09-opr..doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

18-05-09-23-02-30Prostějov_čp.5.09.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Kadeti - sprint devět trumfů
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -SK VEHA TEAM 
13- - -TJ UNIČOV 
14- - -AC SPARTA PRAHA 
15Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti bodovací 21 á 3
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
3Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ FAVORIT BRNO 
11Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -TJ UNIČOV 
18- - -TJ STADION LOUNY 
19- - -TJ STADION LOUNY 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - Kadeti stíhací závod dvojic 3 km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
4Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
5Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -TJ UNIČOV 
12- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -TJ STADION LOUNY 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -AC SPARTA PRAHA 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -SK VEHA TEAM 
15Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
16- - -TJ UNIČOV 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
20- - -TJ UNIČOV 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint devět trumfů
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ SIGMA HRANICE 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci bodovací 15 á 3
PořadíJménoOddílKategorie
1Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
2- - -TJ UNIČOV 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -ASO DUKLA BRNO 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - prvenství
PořadíJménoOddílKategorie
1Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ UNIČOV 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -TJ KOVO PRAHA 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -TJ SIGMA HRANICE 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - 150 m p.s.
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -TEAM LOUNY 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ UNIČOV 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkové pořadí – 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ KOVO PRAHA 
8Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov 
12Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ SIGMA HRANICE 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TEAM LOUNY 
7Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -ASO DUKLA BRNO 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov 
14- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
15- - -TJ SIGMA HRANICE 
16- - -TJ SIGMA HRANICE 
17- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
18Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
19- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -DUKLA PRAHA 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -SK VEHA TEAM 
5Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
5- - -TJ STADION LOUNY 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -TEAM LOUNY 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
Výsledky v kategorii Kadeti - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1Robin WAGNERASO DUKLA BRNO 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři bodovací 30 á 3
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -AC SPARTA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -TJ FAVORIT BRNO 
13- - -NUTREND SPECIALIZED RACING 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - Keirin
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací závod družstev 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ FAVORIT BRNO 
1- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
1- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ STADION LOUNY 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -CK BÍTOVSKÁ 
4- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -AC SPARTA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -TJ STADION LOUNY 
2Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint devět trumfů
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -EX 23 SARONI factory team 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
2- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
3- - -TJ STADION LOUNY 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
10- - -AC SPARTA PRAHA 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10009435656AC SPARTA PRAHA
- - -10009500829 
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10007523140SP KOLO LOAP SPECIALIZED