Závod: MČR sprintéři

  
StavVýsledky
NázevMČR sprintéři
Třída 
Odvětví
Dráha
Datum startu20.06.2019
Datum konce22.06.2019
Uzávěrka přihlášek17.06.2019
Místo konáníBRNO
Kraj 
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaLukáš Petr
E-mail 
Telefon 
Fax 
PropoziceMČR SPRINT verze 27 5 19.doc (28.05.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MČR Sprint Brno.pdf (2.07.2019)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
David ČVANČARA10088060018ASO DUKLA BRNO
David GROSSMANN10047374477 
David SOJKA10008950858REXONIX KOVO PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Jakub HANUS10082602453 
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572Akademie dráhové cyklistiky
Martin ČECHMAN10010166590ASO DUKLA BRNO
Pavel KELEMEN10006422895AC SPARTA PRAHA
Petr BUČEK10088060422ASO DUKLA BRNO
Petr VAVRUŠA10001512776 
Robin WAGNER10007294683ASO DUKLA BRNO
Sára KAŇKOVSKÁ10010167402ASO DUKLA BRNO
Tomáš BÁBEK10004612534ASO DUKLA BRNO
Tomáš HRŮZA10088060220TEAM DUKLA PRAHA
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Milan KADLEC10047431263 
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139 
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027REXONIX KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Martin ŠVAŇHAL10095268532SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Milan BACHMAN10095268330SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Pavel JABORNÍK10095268431SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David PAGÁČ10046312632 
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy z.s.
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš BAUER10001558145TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam SEEMAN10056008184Cps Professional Team
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.