Závod: TURNÉ 4 DRAH 1.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 1.
Třída 
Odvětví
Dráha
Datum startu17.07.2019
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek14.07.2019
Místo konáníPLZEŇ
Kraj 
PořadatelSK PETŘÍN Plzeň
Adresa pořadatelePlzeň, Lobezská 22
PSČ 
Kontaktní osobaVáclav Novák
E-mailzce.cyklistika.plzen@volny.cz
Telefon602494826
Fax 
PropoziceTurné 4 drah _2019_v1_Plzeň_web.pdf (23.05.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190717_Turne_4_drah_Plzeň.pdf (29.07.2019)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Alysha VAN NECK10087884408 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov