Závod: Český pohár Motol

  
StavVýsledky
NázevČeský pohár Motol
Odvětví
Dráha
Junioři - 1km
Junioři - 200m
Junioři - 3km
Junioři - bodovací závod "A"
Junioři - bodovací závod dvojic na 200 kol
Junioři - sprint družstev
Junioři - stíhací závod družstev 4km
Kadeti - 2km
Kadeti - 500m
Kadeti - bodovací závod
Kadeti - bodovací závod dvojic na 160 kol
Kadeti - sprint celkově
Kadeti - stíhací závod družstev 3km
Kadetky + Juniorky - 2km
Žáci - 200m
Žáci - 2km
Žáci - 500m
Žáci - bodovací závod
Žáci - bodovací závod 2
Žáci - omnium
Žáci - sprint celkově
Ženy - 3km
Ženy - 500m
Ženy - sprint celkově
Datum startu24.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailjaroslavamixova@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice21-04-09-09-59-42propozice_fileprog090424.xls (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

27-04-09-21-32-37V090424_Motol.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii Ženy - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASTANA WOMEN 
2Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 1km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ASO DUKLA BRNO 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
6- - -ETIXX - QUICK STEP 
7- - -STEVENS Znojmo 
8Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -AC SPARTA PRAHA 
14- - -pavelsvision.com 
15- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
17- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
19- - -YOGI RACING OSTRAVA 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21- - -TJ FAVORIT BRNO 
22- - -CK BÍTOVSKÁ 
23- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
24- - -TJ FAVORIT BRNO 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
27- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
31Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Ženy - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
6Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
8- - -STEVENS Znojmo 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
11- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
12- - -pavelsvision.com 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
19- - -AC SPARTA PRAHA 
20- - -ASO DUKLA BRNO 
21- - -YOGI RACING OSTRAVA 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -CK BÍTOVSKÁ 
24- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
25- - -DUKLA PRAHA 
26- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
27- - -TJ FAVORIT BRNO 
28- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Junioři - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -STEVENS Znojmo 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
7- - -ETIXX - QUICK STEP 
8- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
9- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
10Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
11Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -TJ FAVORIT BRNO 
14- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
15- - -AC SPARTA PRAHA 
16- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
17- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
18- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -pavelsvision.com 
21- - -EX 23 SARONI factory team 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -YOGI RACING OSTRAVA 
26- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
27- - -CK BÍTOVSKÁ 
28- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
29- - -DUKLA PRAHA 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -TEAM DUKLA PRAHA 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
 - - -DUKLA PRAHA 
 - - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Kadeti - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -DUKLA PRAHA 
11- - -PUSKINAK.CZ 
12- - -TEAM DUKLA PRAHA 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -TJ STADION LOUNY 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -TJ FAVORIT BRNO 
18- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
19- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
20- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
21Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -CK BÍTOVSKÁ 
24- - -TJ STADION LOUNY 
25- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TJ FAVORIT BRNO 
7- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
8- - -TJ FAVORIT BRNO 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -TJ FAVORIT BRNO 
12- - -DUKLA PRAHA 
13- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
16- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
17- - -TJ STADION LOUNY 
18Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
19- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
20- - -TJ FAVORIT BRNO 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ STADION LOUNY 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Kadeti - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
7- - -TJ FAVORIT BRNO 
8- - -PUSKINAK.CZ 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
11- - -DUKLA PRAHA 
12- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
13- - -TJ STADION LOUNY 
14- - -TJ FAVORIT BRNO 
15- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
16- - -BIKE TRIATLON MORKOVICE 
17Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -TJ FAVORIT BRNO 
20- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
21- - -CK BÍTOVSKÁ 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ STADION LOUNY 
Výsledky v kategorii Kadeti - stíhací závod družstev 3km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -DUKLA PRAHA 
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -CK BÍTOVSKÁ 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
3- - -4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -TJ FAVORIT BRNO 
Výsledky v kategorii Žáci - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -DUKLA PRAHA 
5- - -TJ UNIČOV 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11- - -TJ SIGMA HRANICE 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
14- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -DUKLA PRAHA 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -TEAM LOUNY 
7- - -TJ UNIČOV 
8- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -TJ SIGMA HRANICE 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
14Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 Denis CHARALAMBIDISTJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - sprint celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ UNIČOV 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - 200m
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -TJ UNIČOV 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -ASO DUKLA BRNO 
7- - -TEAM LOUNY 
8- - -TJ SIGMA HRANICE 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12- - -CK BÍTOVSKÁ 
13Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ UNIČOV 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
5- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
6- - -DUKLA PRAHA 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -TJ KOVO PRAHA 
9- - -ASO DUKLA BRNO 
10Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
11- - -CK BÍTOVSKÁ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -TJ SIGMA HRANICE 
 Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - omnium
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
6- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -DUKLA PRAHA 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
11- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Žáci - bodovací závod 2
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TJ UNIČOV 
2Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
3Luděk LICHNOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov 
4- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TJ KOVO PRAHA 
7- - -DUKLA PRAHA 
8- - -ASO DUKLA BRNO 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
11Martin ŠMÍDATEAM DUKLA PRAHA 
12- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
13- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod "A"
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ASO DUKLA BRNO 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
7- - -STEVENS Znojmo 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
10- - -CK BÍTOVSKÁ 
11Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
12- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
13- - -DUKLA PRAHA 
14- - -pavelsvision.com 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
Výsledky v kategorii Junioři - sprint družstev
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
1- - -ASO DUKLA BRNO 
1- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
2- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -STEVENS Znojmo 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -ETIXX - QUICK STEP 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
5- - -TJ FAVORIT BRNO 
5- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
5- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -SP KOLO LOAP SPECIALIZED 
6- - -pavelsvision.com 
7- - -CK BÍTOVSKÁ 
7- - -DUKLA PRAHA 
7- - -AC SPARTA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - stíhací závod družstev 4km
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -ETIXX - QUICK STEP 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
2- - -ASO DUKLA BRNO 
2Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
3- - -EX 23 SARONI factory team 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -STEVENS Znojmo 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4- - -AC SPARTA PRAHA 
4- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -ASO DUKLA BRNO 
5- - -DUKLA PRAHA 
Výsledky v kategorii Junioři - bodovací závod dvojic na 200 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
1Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4- - -EX 23 SARONI factory team 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -CK BÍTOVSKÁ 
5- - -DUKLA PRAHA 
6- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -AC SPARTA PRAHA 
7- - -ASO DUKLA BRNO 
7Ondřej VENDOLSKÝFAVORIT RACING 
8- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
8- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
9- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -STEVENS Znojmo 
Výsledky v kategorii Kadetky + Juniorky - 2km
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
4Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
Výsledky v kategorii Ženy - 500m
PořadíJménoOddílKategorie
1Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
2- - -TJ KOVO PRAHA 
3Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
4- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
5Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
Výsledky v kategorii Kadeti - bodovací závod dvojic na 160 kol
PořadíJménoOddílKategorie
1Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
2- - -TJ FAVORIT BRNO 
3Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
3- - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
4- - -TEAM DUKLA PRAHA 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
6- - -DUKLA PRAHA 
6- - -CK BÍTOVSKÁ 
Přihlášky
Nebyl nalezen žádný záznam