Závod: TURNÉ 4 DRAH 2.

  
StavVýsledky
NázevTURNÉ 4 DRAH 2.
Odvětví
Dráha
Datum startu18.07.2019
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek15.07.2019
Místo konáníPRAHA - TŘEBEŠÍN
Kraj 
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatelePraha 10, Nad Kapličkou 3324/15
PSČ 
Kontaktní osobaIng.Jaroslava Mixová
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon602278050
Fax 
PropoziceTurné 4 drah 2019 CZ.docx (1.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Omnium T4D Praha.xlsx (23.07.2019)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10047293544DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jorge Luis RIERA FLORES10084652183KOVO PRAHA
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Alysha VAN NECK10087884408TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.