Závod: MČR vytrvalci

  
StavVýsledky
NázevMČR vytrvalci
Třída 
Odvětví
Dráha
Datum startu26.07.2019
Datum konce28.07.2019
Uzávěrka přihlášek23.07.2019
Místo konáníPROSTĚJOV
Kraj 
PořadatelSKC PROSTĚJOV z.s.
Adresa pořadateleProstějov,Kostelecká 49
PSČ796 01
Kontaktní osobaRichard Kratochvíl
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon606931250
Fax 
PropoziceMČR Prostějov stíhací.docx (18.06.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Výsledky MČR Prostľjov.xlsx (6.08.2019)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Adam SVĚTLÍK10093139279BIKE PRO RACING
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David ČUNEK10047548370BIKE PRO RACING
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub SVITÁK10047406510BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Milan KADLEC10047431263 
Petr VÁVRA10048001139 
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Miroslav URBAN10047401153VRV TEAM
Sabina SOBKOVÁ10047284450