Závod: MEMORIÁL O.MALEČKA

  
StavVýsledky
NázevMEMORIÁL O.MALEČKA
Odvětví
Dráha
Datum startu30.08.2019
Datum konce31.08.2019
Uzávěrka přihlášek27.08.2019
Místo konáníPROSTĚJOV
Kraj 
PořadatelRicardo Racing team,SKC Prostějov z.s.
Adresa pořadateleProstějov,Kostelecká 49
PSČ796 01
Kontaktní osobaMichal Mráček
E-mailskcpv@seznam.cz
Telefon775656960
Fax 
PropoziceGP Pv-MOM 2019 Official schedule.pdf (10.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

GP Prostějov - Maleček 2019.xlsx (13.09.2019)

Chyba! Závod nemá definovány kategorie
Tato chyba může nastat u závodů starčích než 1.11.2018 z důvodu migrace dat do nového systému. Závod pravděpodobně neměl zadány žádné výsledky.
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Alysha VAN NECK10087884408 
Antonín KOSTIHA10046614241 
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN