Závod: ČP Mládeže a žen

  
StavVýsledky
NázevČP Mládeže a žen
Třída 
Odvětví
Dráha
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Datum startu9.11.2019
Datum konce10.11.2019
Uzávěrka přihlášek6.11.2019
Místo konáníPRAHA - MOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ KOVO PRAHA
Adresa pořadatelePraha,Motol
PSČ 
Kontaktní osobaIng.Jaroslava Mixová
E-mailmixova@kovopraha.cz
Telefon602278050
Fax 
Propozice1108 ČP v dráhové cyklistice 2019.doc (23.10.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V191109 Motol.xlsx (11.11.2019)

Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr VAVRUŠA10001512776 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Marek WITKOWSKI10085025534 
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš KRÁL10081189990 
Mikuláš MAREK10044483978 
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Adam GRYC10002765288TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David PAGÁČ10046312632 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Matyáš ŠARAPATKA10074455059TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Ondřej GAZDA10093205361TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov