Závod: Maxbike Mistrovství Planety - Velká Cena Hlavního Města Prahy

  
StavVýsledky
NázevMaxbike Mistrovství Planety - Velká Cena Hlavního Města Prahy
Třída 
Odvětví
Dráha
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Datum startu16.11.2019
Datum konce17.11.2019
Uzávěrka přihlášek13.11.2019
Místo konáníPRAHA - MOTOL
KrajČSC
PořadatelTJ DUKLA PRAHA
Adresa pořadatelePraha,Motol
PSČ 
Kontaktní osobaJosef Kratina
E-mailcsc.kratina@seznam.cz
Telefon608461542
Fax 
PropozicePlaneta+2019 (1) (1) (1).doc (14.10.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V191116 MCR Planeta.xlsx (19.11.2019)

Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
David SOJKA10008950858BIKROSCLUB ŘEPY
Jakub HANUS10082602453 
Jakub ŠŤASTNÝ10048100765ASO DUKLA BRNO
Jiří JANOŠEK10009718572Akademie dráhové cyklistiky
Petr VAVRUŠA10001512776 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725TEAM DUKLA PRAHA
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031 
Karolína FRYDRYCHOVÁ10084753530AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Marek WITKOWSKI10085025534 
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš KRÁL10081189990 
Mikuláš MAREK10044483978 
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jakub VLAS10041675729Kolofix - Reclino racing team
Jan KRÁL10092977312BIKE TEAM STUPNO
Julie KRÁLOVÁ10092977918MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948BIKE PRO RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán KRULA10047266969 
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Sára HRŮZOVÁ10097989784SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100 
Adam GRYC10002765288TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David PAGÁČ10046312632 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Matyáš ŠARAPATKA10074455059TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Filip NOVÁK10097731625CICLISTICA TREVIGLIESE
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov