Závod: Křivkův memoriál

  
StavVýsledky
NázevKřivkův memoriál
Odvětví
Silnice
Junioři
Kadeti, ženy a juniorky
MUŽI + U23
Datum startu29.04.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailkoordinator@ceskysvazcyklistiky.cz
Telefon 
Fax 
Propozice22-04-09-14-10-05propozice_file20090429pardubice-k-rozpis.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Výsledky v kategorii MUŽI + U23
PořadíJménoOddílKategorie
2Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
3Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
4- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
5- - -PRODOLI RACING TEAM 
6Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -PUSKINAK.CZ 
8- - -RAJEC TREK 
9- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
10- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
12Martin BÍNAKOLOKRÁM 
13Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
14- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
15- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
16- - -SKP DUHA Lanškroun 
17- - -BMC RACING 
18Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
21- - -ASO DUKLA BRNO 
22Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
26- - -DT - SPECIALIZED 
27- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
29- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
30- - -Bikonur Cycling Team 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
33- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
34- - -Vysočina Cycling 
36Filip ADELSUPERIOR SUNINVENT TEAM 
36Tomáš BÁBEKASO DUKLA BRNO 
36Stanislav BAMBULAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36Michal BEDNÁŘČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36Michal BĚHOUNEKVELOSERVIS TEAM 
36- - -Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové n.Labem z.s. 
36Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36Pavel BOUDNÝČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
36Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s. 
36- - -BIKESTYLE.CZ 
36- - -Bikonur Cycling Team 
36- - -TJ FAVORIT BRNO 
36- - -ČSC Praha 
36- - -STEVENS Znojmo 
36Jan FOJTÍKFORCE KCK ZLÍN 
36- - -CYKLO ATOM 
36Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
36- - -TEAM DUKLA PRAHA 
36Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
36Václav JEŽEKIVAR CS - AUTHOR TEAM 
36- - -PUSKINAK.CZ 
36- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
36- - -VELOSERVIS TEAM 
36- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
36Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
36- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
36- - -TEAM LOUNY 
36- - -RAJEC TREK 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36Luboš NĚMECVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
36- - -LAWI Stars - GIANT 
36- - -ASO DUKLA BRNO 
36- - -CSK MARKUS, spolek 
36- - -KOLOKRÁM 
36Pavel SVOBODAVOKOLEK - CYCLING - TEAM 
36- - -TEAM FORMAN CINELLI 
36- - -TEAM FORMAN CINELLI 
36- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
36- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
36- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ASO DUKLA BRNO 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 - - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -KC HLINSKO 
 - - -ALLTRAINING.CZ 
 - - -CSK MARKUS, spolek 
 - - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
 - - -ROCK MACHINE CYKLOMAX 
 - - -CYKLO POKR PARDUBICE 
Výsledky v kategorii Kadeti, ženy a juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -TJ FAVORIT BRNO 
4- - -PUSKINAK.CZ 
5- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
6Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
7Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -CT WEBER 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
9- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -DUKLA PRAHA 
9- - -ALLTRAINING.CZ 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -KC HLINSKO 
9Jarmila MACHAČOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
9- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9- - -SKP DUHA Lanškroun 
9- - -TEAM DUKLA PRAHA 
9- - -CK BÍTOVSKÁ 
9- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
9- - -EX 23 SARONI factory team 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Dominik CHLUPÁČRAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
2- - -ETIXX - QUICK STEP 
3- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
4- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
5Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
6- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
7- - -JIRAPO-GIANT 
8- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
9- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
10- - -KOLOKRÁM 
11Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
14- - -YOGI RACING OSTRAVA 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
14- - -KČCL 1900 
14- - -Astana Pro Team 
14- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
14- - -TJ KOVO PRAHA 
14- - -DUKLA PRAHA 
14- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -DUKLA PRAHA 
14Martin ŘEHÁKEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
14- - -CK MTB Maraton 
14Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
14Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
14- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -KC ŽAKO PARDUBICE 
 - - -DUKLA PRAHA 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10004772077KC HLINSKO
- - -10004517857KOLOKRÁM
- - -10007179091KC HLINSKO