Závod: 39.ročník MZM 2009 AVX

  
StavVýsledky
Název39.ročník MZM 2009 AVX
Odvětví
Silnice
starší žáci a kadetky
starší žáci a kadetky 1. etapa
starší žáci a kadetky 2. etapa
starší žáci a kadetky 3. etapa
starší žáci a kadetky 4. etapa
Datum startu5.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailklementvaclav@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice04-05-09-13-54-52propozice_file2009mzmavx-rozpis.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-09-22-37-04avx.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii starší žáci a kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
9Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
13- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
25- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -DUKLA PRAHA 
29- - -TJ SIGMA HRANICE 
30- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
31- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
33- - -ACS DRAK VRBNO 
34- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -CK MTB Maraton 
38- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
39- - -CK FESO PETŘVALD 
40- - -TJ KOVO PRAHA 
41- - -KC HLINSKO 
42- - -TJ UNIČOV 
44- - -CK FESO PETŘVALD 
45Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
48Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii starší žáci a kadetky 4. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
4- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
13- - -EX 23 SARONI factory team 
14Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -TEAM LOUNY 
17- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
23- - -TJ SIGMA HRANICE 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -CK FESO PETŘVALD 
28- - -ACS DRAK VRBNO 
29- - -TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY 
30- - -TJ UNIČOV 
32- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
35- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
37- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
38- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
39- - -KC HLINSKO 
40Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
41- - -CK MTB Maraton 
43- - -TJ KOVO PRAHA 
44- - -CK FESO PETŘVALD 
47Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Výsledky v kategorii starší žáci a kadetky 3. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
4Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
7- - -TEAM LOUNY 
21- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
28- - -CK MTB Maraton 
29- - -KC HLINSKO 
31- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
33- - -TJ SIGMA HRANICE 
35- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37- - -ACS DRAK VRBNO 
38- - -CK FESO PETŘVALD 
39- - -TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY 
40- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
41- - -TJ KOVO PRAHA 
42- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
43- - -CK FESO PETŘVALD 
44- - -TJ UNIČOV 
48Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
49Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii starší žáci a kadetky 2. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
5Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
12- - -TEAM LOUNY 
13- - -TJ UNIČOV 
15Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
16- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
18- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
21- - -CK MTB Maraton 
22- - -EX 23 SARONI factory team 
23- - -TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY 
24- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -TJ SIGMA HRANICE 
30- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
33- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
35- - -CK FESO PETŘVALD 
36- - -TJ SIGMA HRANICE 
37- - -ACS DRAK VRBNO 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
42- - -TJ KOVO PRAHA 
43- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
45Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
48Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
50- - -KC HLINSKO 
Výsledky v kategorii starší žáci a kadetky 1. etapa
PořadíJménoOddílKategorie
3- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
10Martina MIKULÁŠKOVÁTEAM DUKLA PRAHA 
12Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
14- - -EX 23 SARONI factory team 
15- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
17- - -TEAM LOUNY 
19- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
22- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27- - -TJ AGRO KOLÍN ODDÍL CYKLISTIKY 
28- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
32- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
34- - -ACS DRAK VRBNO 
35- - -TJ SIGMA HRANICE 
36- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
37- - -TJ KOVO PRAHA 
38Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTRO 
39- - -CK MTB Maraton 
40- - -CK FESO PETŘVALD 
41- - -KC HLINSKO 
42- - -TJ UNIČOV 
43- - -TJ SIGMA HRANICE 
44- - -DUKLA PRAHA 
45- - -CK FESO PETŘVALD 
50Jan FIERLATEAM FORMAN CINELLI 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10012825808ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047131068KOVO PRAHA
- - -10009163955DUKLA PRAHA
- - -10046363253TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046665367TJ Sigma Hranice, z.s.
Jiří FANTA10009175574ASO DUKLA BRNO
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046327281TJ Sigma Hranice, z.s.
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon ADÁMEK10009178507TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008992991