Závod: VC Bohemia euroexpres international

  
StavVýsledky
NázevVC Bohemia euroexpres international
Odvětví
Silnice
JUNIOŘI
JUNIORKY
KADETI
KADETKY
MUŽI
ŽACI STARŠÍ
ŽENY
Datum startu13.04.2008
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCykloklub Příbram B.E.I.
Adresa pořadateleBratří Čapků 329, 261 01 Příbram VII
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon318 625 474
Fax 
Propozice 
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

13-04-08-18-02-55V0804123_Picin.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
2Jan BÁRTAELKOV AUTHOR cycling team 
3Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -LAWI Stars - GIANT 
6- - -KC SLAVIA PRAHA 
7- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
8- - -BIKESTYLE.CZ 
9- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
10- - -CK Příbram 
11- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
12Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
13- - -KC SLAVIA PRAHA 
14- - -DT - SPECIALIZED 
15Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
16- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
19- - -TEAM DUKLA PRAHA 
20- - -PUSKINAK.CZ 
21Milan SPĚŠNÝMS BIKE ACADEMY RACING 
22- - -PRODOLI RACING TEAM 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25- - -VOKOLEK - CYCLING - TEAM 
26- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
27Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
29- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
30- - -CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R. 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -TEAM FORMAN CINELLI 
34Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
36- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
37Lukáš PETRTJ FAVORIT BRNO 
38Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
39- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
40- - -AC SPARTA PRAHA 
41Jiří BOUŠKALAWI Stars - GIANT 
42- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
43- - -CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY 
44- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
45- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
46- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
47Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
48Kamil KOPRNICKÝAXON SPORT TEAM 
49- - -KOLOKRÁM 
50- - -CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 
51Jan DUBECCK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 
52Tomáš JANOŠEKACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
53Jan FALTÝNEKCYKLO - SKI klub Polička 
54Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
55Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
56- - -RAPID PLZEŇ 
57- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
58Bedřich PRŮCHASportRaces-Isaac Team 
59David KLÍMAIVAR CS - AUTHOR TEAM 
60- - -PUSKINAK.CZ 
61- - -HAVEN TEAM 
62Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
63- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
64- - -TJ FAVORIT BRNO 
65- - -KOLOKRÁM 
66- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
67- - -Eleven Cube Riders 
70Roman HANZELÍNAUTHOR TEAM STUPNO 
71- - -KOLOKRÁM 
72- - -TJ FAVORIT BRNO 
73- - -TEAM FORMAN CINELLI 
74Aleš STRNADBITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 
75- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
76- - -RAJEC TREK 
77- - -KČCL 1900 
78- - -CT J.HRADEC U SK KAMEN 
79- - -TEAM DUKLA PRAHA 
80- - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Lukáš HORÁKPUSKINAK.CZ 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -VELOSERVIS TEAM 
 - - -CYKLOTEAM OSTROV 
 - - -caffenannini.cz CyclingMTBteam 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -AUTHOR TEAM STUPNO 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 Jan STROŽČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii ŽENY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -PROFI SPORT CHEB 
3- - -ALLTRAINING.CZ 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
6Pavla HAVLÍKOVÁKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
7- - -IVAR CS - AUTHOR TEAM 
8- - -CYKLOTRENINK.COM 
9- - -TJ KOVO PRAHA 
10- - -TJ KOVO PRAHA 
11- - -CK LUCAS FRAMES BLŠANY 
12- - -Dexter Cycling 
 - - -GT OPPORTUNITY BRNO 
Výsledky v kategorii JUNIOŘI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -SKP DUHA Lanškroun 
4- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
5- - -EX 23 SARONI factory team 
6- - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
7- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
8- - -Bikonur Cycling Team 
9- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
10- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
12Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
13- - -ASO DUKLA BRNO 
14- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
15Jan BENEŠSymbio+CE.Energy 
16- - -EX 23 SARONI factory team 
18- - -SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s. 
20Karel HNÍKPARDUS TUFO Prostějov 
21Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
22- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
23- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
24- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
25- - -MARATON CENTRUM JIČÍN 
26Jiří KAŇKOVSKÝMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
27Jan NESVADBAČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
28- - -TJ STADION LOUNY 
29- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
31- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
32- - -TJ STADION LOUNY 
33- - -TEAM DUKLA PRAHA 
34- - -TJ STADION LOUNY 
35- - -Astana Pro Team 
36- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
40Lubomír PETRUŠETHIC SPORT 
41- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
42- - -BMC RACING 
43- - -ASO DUKLA BRNO 
44- - -pavelsvision.com 
45- - -CYKLO VELEŠÍN 
46- - -TJ UNIČOV 
47- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
48- - -CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 
49- - -WHIRLPOOL AUTHOR JUNIOR HK 
50- - -CUBE - Cyklosport RIK s.r.o. 
51- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
52- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
53- - -AC SPARTA PRAHA 
54- - -HEAD BIKE Opava 
55Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHA 
56- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
58Jan STÖHRAC SPARTA PRAHA 
59- - -EX 23 SARONI factory team 
60- - -CK BÍTOVSKÁ 
61- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
62- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
63- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
64- - -BORA - hansgrohe 
65- - -BIG SHOCK TEAM z. s. 
66- - -DUKLA PRAHA 
 - - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
 - - -CYKLO ATOM 
 - - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
 - - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
 - - -STEVENS Znojmo 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
Výsledky v kategorii ŽACI STARŠÍ
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -EX 23 SARONI factory team 
2- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
4- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
5- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
6- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
7- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
8- - -DUKLA PRAHA 
10- - -TJ PLAMEN CHODOV, z.s. 
12- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
13- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -CYKLO ATOM 
16- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
17- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
18Šimon ADÁMEKTEAM DUKLA PRAHA 
19- - -CK Příbram 
20- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
21- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
22- - -TJ FAVORIT BRNO 
24- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
25- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
26- - -CK BÍTOVSKÁ 
27- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
29- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
30- - -ASO DUKLA BRNO 
31- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
32- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
33- - -PRODOLI RACING TEAM 
34- - -SK VEHA TEAM 
35- - -SUPERIOR RIDERS 
37- - -TEAM LOUNY 
39- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
40- - -TJ KOVO PRAHA 
41- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
42- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 Petr FIALAAC SPARTA PRAHA 
 Jakub FRKALTJ SIGMA HRANICE 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -PROFI SPORT CHEB 
 - - -RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 
Výsledky v kategorii KADETI
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
3- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
4Michal MRÁČEKTEAM DUKLA PRAHA 
5- - -ETIXX - QUICK STEP 
6Michael BOROŠKEMPENSE CXV 
7- - -TEAM DUKLA PRAHA 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
9- - -JIRAPO-GIANT 
10Tomáš MEDEKCT WEBER 
11Daniel TUREKIsrael Cycling Academy 
12Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
13- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
14Martin CETKOVSKÝPARDUS TUFO Prostějov z.s. 
15- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
16- - -PUSKINAK.CZ 
17- - -MAX CURSOR 
18- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
19- - -ASO DUKLA BRNO 
20- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
21- - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
22- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
23- - -TJ FAVORIT BRNO 
24Jiří ŠTĚPÁNÍKNUTREND SPECIALIZED RACING 
26- - -CYKLOTEAM OSTROV 
28Josef ČERNÝELKOV AUTHOR cycling team 
29- - -TJ FAVORIT BRNO 
30- - -AC SPARTA PRAHA 
31Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHA 
32- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
34- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
37- - -KOLOKRÁM 
38- - -MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 
40- - -HEAD BIKE Opava 
42- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
44- - -CCC SPRANDI POLKOWICE 
45- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
46Petr HAMPLTJ FAVORIT BRNO 
47Denis RUGOVACFAVORIT RACING 
48- - -TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK 
49- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
51- - -SK VELO PRAHA 
52- - -HNÍZDIL TEAM 
53Ivo KOBLASATJ FAVORIT BRNO 
55- - -SK ZŠ HOSTIVAŘ 
56- - -TJ KOVO PRAHA 
57- - -SK VELO PRAHA 
58- - -SPASTIC HANDICAP 
59- - -TJ KOVO PRAHA 
60- - -TJ FAVORIT BRNO 
61- - -KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 
62- - -ZPcyklo PROOFY Corratec team 
63- - -NOVATOP - LAPIERRE 
64- - -NOVATOP - LAPIERRE 
65- - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
66- - -GT OPPORTUNITY BRNO 
68- - -TJ FAVORIT BRNO 
69- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
70- - -AC SPARTA PRAHA 
71- - -SPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA 
 - - -CK ORLÍK ORLOVÁ 
 - - -BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 
Výsledky v kategorii KADETKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2- - -AC SPARTA PRAHA 
3Vendula NAVRÁTILOVÁGHOST Team 
4- - -ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ 
5- - -SK PETŘÍN PLZEŇ 
6- - -TOP TEN TEPLICE z.s. 
7- - -TJ SIGMA HRANICE 
Výsledky v kategorii JUNIORKY
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM CYCLING FANINI 
2Lucie HOCHMANNTEAM DUKLA PRAHA 
3- - -PELL´S TEAM 
5- - -PROFI SPORT CHEB 
6- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10007255883ELKOV AUTHOR cycling team
- - -10046829964EX 23 SARONI factory team
- - -10011640687SPOKE.CZ
- - -10005462191CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10003261204ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10003128030TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10047776827SPORTOVNÍ KLUB MS AUTO
- - -10007704612 
Daniel TUREK10007523342Israel Cycling Academy
- - -10006675301KOLOKRÁM
- - - KC SLAVIA PRAHA
- - -10047117631SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10046727409CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10006117751TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10006188277GT OPPORTUNITY BRNO
- - -10003279893EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10046932927PROFI SPORT CHEB
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
- - -10006903451TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10006120983EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
- - -10046742058CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
- - -10046852903TJ FAVORIT BRNO
- - -10007240123CK BÍTOVSKÁ
- - -10047067818SKP DUHA Lanškroun
- - -10047098332TJ FAVORIT BRNO
- - -10008988547TEAM LOUNY
- - -10046923227TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10003086604IVAR CS - AUTHOR TEAM
- - -10046898167CYKLOTEAM OSTROV
Jiří KŘIVÁNEK10003327181Ethic Sport cycling team
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
- - -10012516216KOLOKRÁM
Josef ČERNÝ10007523241CCC Team
- - -10047679019EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006803219BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM
Josef SOUKUP10002128122CYKLO ATOM
- - -10047477137ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10006803320EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047169363EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10048132188TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046321827ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011354842EX 23 SARONI factory team
- - -10047167141AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10013480960Dexter Cycling
- - -10047636579SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
- - -10011976349SPASTIC HANDICAP
- - -10009500829 
- - -10047087319EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006457251EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011337361TJ STADION LOUNY
Martin CETKOVSKÝ10007593363TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10046479653TJ FAVORIT BRNO
- - -10004517857KOLOKRÁM
- - -10046848758TJ UNIČOV
Martin ŘEHÁK10006679745EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
- - -10047040940SK MAXBIKE ORLOVÁ o.s.
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
Michal MRÁČEK10006903653TEAM DUKLA PRAHA
- - -10008659050CCC Team
- - -10047767632CK KRÁLOVICE
- - -10006505852SK VEHA TEAM
Miroslav BRILL10011726472CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
- - -10046958892TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10007292764TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Oldřich HACAJ10047777433KL SPORT MOST
- - -10047137132CK KRÁLOVICE
Ondřej CINK10006456342KROSS RACING TEAM
- - -10046873717TJ SLEZAN FRÝDEK - MÍSTEK
- - -10046959094RAPID PLZEŇ
- - -10013492680TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
- - -10011371919EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10047153906PROFI SPORT CHEB
- - -10011371111EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10047139657CYKLO VELEŠÍN
Pavel MAŘÍK10047687204SK CYKLO KLADNO
- - -10046784090CYKLOTEAM OSTROV
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10006188075PELL´S TEAM
- - -10005462494DT - SPECIALIZED
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
- - -10046777525 
- - -10046871693YOGI RACING OSTRAVA
Petr NOVÁK10012562187SportRaces Isaac Team
- - -10046609288HAVEN TEAM
- - -10047162592HNÍZDIL TEAM
- - -10047966278Eleven Cube Riders
- - -10047182400CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
- - -10007585582EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006601539TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10002964544ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046512490AUTHOR TEAM STUPNO
- - -10047143293SKP DUHA Lanškroun
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10047054175TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
- - -10004607985CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš MEDEK10006914262CT WEBER
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10006393492EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007074415TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047091965CUBE - Cyklosport RIK s.r.o.
- - -10046725183EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10007182832TJ FAVORIT BRNO
- - -10003755601CYKLO ATOM
- - -10007989043AC SPARTA PRAHA
- - -10007522938TUFO PARDUS Prostějov z.s.
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10047126725TJ STADION LOUNY
- - -10006914161PUSKINAK.CZ
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA
- - -10006974280PÍTRS BIKES TEAM
- - -10004856145KC SLAVIA PRAHA