Závod: 4. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
Název4. ČP KYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu14.04.2019
Datum konce14.04.2019
Uzávěrka přihlášek11.04.2019
Místo konáníKYJOV
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060 KYJOV
PSČ 
Kontaktní osobaVLADIMÍR HUŠEK
E-mailck.kyjov@tiscali.cz
Telefon606609036
Fax 
PropozicePropozice_Kyjov_2019_FEML.pdf (27.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190414_vysl_kyjov_mladez_komplet.pdf (15.04.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Tomáš CHOVANEC10047317489PSG Mechanix
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Adam SYRKO10118488009ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Anna JANÍKOVÁ10085271165ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David ŠIGUT10085678464Team Forman Energetic
Erik VÁVRA10047324462ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub SASÍN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan KYAS10092333977ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Klára PALAGYIOVÁ10092333775ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek MAJDANICS10047335778AC SPARTA PRAHA
Matouš FILGAS10092334078ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon MILOTA10056228961ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM ŠUMPERK
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Aneta NOVOTNÁ10047257471ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Filip JECH10047375083GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Adam VENC10014238671TJ FAVORIT BRNO
Filip HOLUB10051849514ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Vilém VAGNER10064120317ASPIRE OPPORTUNITY Brno
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Karel KUBA10016145026 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785 
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556Integray L27 Cycling Team
Vojtěch ŘEPA10047420553ATT Investments
David KVÁČ10093020657KUCHYNĚ LÍPA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Filip ČERNÝ10047277174 
Florian KNOBLOCH10093020758AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Nela PŮBALOVÁ10047357909AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Vojtěch PAŘÍK10047779756 
Aleš BLAŽEK10048061864BIKE TEAM STUPNO
Dominik FRENCL10080547164 
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub MELOUN10092625078CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Martin KUBIŠTA10081599515UNLIMITED KM TRADING CZ
Patrik FRENCL10016709646 
Petr DOUDĚRA10092974783BB Com Cycling Team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058 
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adam SVĚTLÍK10093139279BIKE PRO RACING
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub SVITÁK10047406510BIKE PRO RACING
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karel ŠTELC10079893022BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Patrik TOMAN10055873495HEAD PRO TEAM OPAVA
Filip KONEČNÝ10063323604CYKLOSTAR Pirelli
Tomáš PROCHÁZKA10081041662BIKE team Nové Město na Moravě
Daniel GROH10047418634BIKE TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163BIKE TEAM STUPNO
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adam BERNÁT10047336081 
Adéla KYSELOVÁ10047771369 
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Štěpán KRUPKA10092869905 
David RAČAN10047455111 
Filip LEDECKÝ10085678868 
Kamila JANŮ10023478327 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KUČERA10092343879 
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Marek VOLF10081402380CK MTB Maraton Hlinsko
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Antonín MÍRA10108514991CK ORLÍK ORLOVÁ
Darek LIGOCKI10082072387CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Bertil VACEK10047394483ROUVY Specialized
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam STIBAL10047444805 
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Patricie SRNSKÁ10047392968TEAM DUKLA PRAHA
Jan FALTÝNEK10047423886TEAM DUKLA PRAHA
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Dalibor JOHÁNEK10093205260 
Jan FRÜHAUF10047347906 
Nikola HODLOVÁ10047347704 
Robin TERŠL10118426472 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669 
Dorota SMUTNÁ10079800971 
Hana ČERNÁ10047395796 
Jakub KOČVARA10079801577MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981 
Tomáš JELÍNEK10046024864 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Mikuláš MAREK10044483978 
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Adam BUKAČ10008462727 
Antonín JURA10116581048EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Dominik HŘEBEJK10059744910EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Martin MEJSTŘÍK10047450764EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065 
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Vít LISÝ10078223915EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Michaela URBANOVÁ10092995395FORCE KCK ZLÍN
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Jan ŽIROVNICKÝ10091803107G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej VAŠTA10091802295G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Viola LIŠKOVÁ10079420247 
Libor ŠVEC10047439347 
Daniel MOROŇ10047368518OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Denisa OLIVOVÁ10056468734BIKE PRO RACING
Jakub MUŠÁLEK10063272575HEAD PRO TEAM OPAVA
Martin VOŽENÍLEK10047985476SPORTOVNÍ KURZY.CZ
Petra BINDEROVÁ10077193792HEAD PRO TEAM OPAVA
Šimon KOLLER10062801218HEAD PRO TEAM OPAVA
Michal KOLLERT10002885631Integray L27 Cycling Team
Petra VÁCHOVÁ10091516349Integray L27 Cycling Team
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jan OSWALD10092711166ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Jonáš HELLMICH10054142653 
Kryštof PRCHLÍK10077349905 
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895 
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Tereza DUCHKOVÁ10047374174 
Václav VEVERKA10047443084 
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Zdeněk JÍLEK10008723819LAWI Stars - GIANT
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof KÁBRT10062042796BB Com Cycling Team
Marek ŠIMEČEK10073653595LOKOMOTIVA NYMBURK
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334 
Markéta GIERGIELOVÁ10047445411MONDRAKER Racing team
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179 
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Kateřina UHMANOVÁ10055862987ROUVY Specialized
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán KRULA10047266969 
David GOGA10047403880PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Andrea ORÁLKOVÁ10092930428SKP DUHA Lanškroun
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100 
Viktor MINAŘÍK10047452178 
Anna RINAGLOVÁ10093071985KC BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221 
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179 
Lukáš RUNT10047374275 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Veronika MEDKOVÁ10047338509 
Alysha VAN NECK10087884408 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224 
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Tereza NEUMANOVÁ10010181849UAE Team ADQ
Albert BLAŽEK10092892537Team Forman Energetic
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729Team Forman Energetic
Anna DUBCOVÁ10092893143Team Forman Energetic
Ema LAJCHOVÁ10079506840Team Forman Energetic
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345Team Forman Energetic
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537 
Jakub ŠEVČÍK10046604743Team Forman Energetic
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769Team Forman Energetic
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739GHOST Team
Kryštof MORONG10092892941 
Ladislav PEŠ10079889786 
Marek OBORNÝ10108516712Team Forman Energetic
Martin DUBEC10092892638Team Forman Energetic
Martin KANÓCZ10052350173Team Forman Energetic
Nela RIEDLOVÁ10079890594 
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291 
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631Team Forman Energetic
Vojta CHUDÝ10092892840Team Forman Energetic
Adam ŤOUPALÍK10008624593TDT-Unibet CT
Adam GRYC10002765288TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Barbora KUNCOVÁ10053649670TJ FAVORIT BRNO
Daniel HIRSCHNER10092626593TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Dominik JUST10010022003 
Elen LAZAROVÁ10092873844ASO DUKLA BRNO
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo KOBLASA10008500517TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066Akademie dráhové cyklistiky
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Karolína ZVEJŠKOVÁ10092626795TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš BRANČ10092627102TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Matyáš ŠARAPATKA10074455059TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Ondřej GAZDA10093205361TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Richard JURÁČEK10047437529TJ FAVORIT BRNO
Šimon MATĚJEK10079640721TEAM DUKLA PRAHA
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš BAUER10001558145TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman Energetic
Radim HUSIČKA10047353562 
Kateřina DUŠKOVÁ10047346892CZECH MULTISPORT COACHING
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217 
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Jan HYNEČEK10093080271TUFO CZ OTROKOVICE
Vít ŠURANSKÝ10021276932 
Daniel POLANSKÝ10047208163 
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team
David ZONYGA10047401052VRV TEAM
Jakub URBAN10091222420VRV TEAM
Miroslav URBAN10047401153VRV TEAM
Sabina SOBKOVÁ10047284450VRV TEAM
Robin KOTAČKA10093194449DRAHANSKÝ SPORT