Závod: 5. ČP KROMĚŘÍŽ

  
StavVýsledky
Název5. ČP KROMĚŘÍŽ
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu18.05.2019
Datum konce18.05.2019
Uzávěrka přihlášek15.05.2019
Místo konáníKROMĚŘÍŽ
KrajČSC
PořadatelCykloteam OD MORAVA
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaDušan Slavík
E-maildu.slavik@gmail.com
Telefon776 656 332
Fax 
PropoziceČP Kroměříž.docx (7.05.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Výsledky Kroměříž Final.pdf (28.05.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Tomáš CHOVANEC100473174894EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Daniel KUBĚNA10086845696AC SPARTA PRAHA
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330AC SPARTA PRAHA
Lukáš KLEPSA10092952050AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Ivo MALIŠ10051563463ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096ACS DRAK VRBNO
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Kryštof KÁBRT10062042796APACHE LOKO TRUTNOV
Karel BRUDNÝ10047269595BIKE 2000
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Anna PANUŠOVÁ10059561014Bike Freaks Holice
Karel KŘIVANEC10093334491Bike Freaks Holice
Lucie HENDRYCHOVÁ10047356087Bike Freaks Holice
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439Bike Freaks Holice
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Václav LHOTÁK10047409641Bike Freaks Holice
Adam SVĚTLÍK10093139279BIKE PRO RACING
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karel ŠTELC10079893022BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Patrik TOMAN10055873495BIKE PRO RACING
Kryštof LEFFLER10092773612BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Robert MITÁŠ10047339216BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Tereza CIBULKOVÁ10092938209BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Daniel SVĚRKOT10047336283CK FESO PETŘVALD
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Šimon SVĚRKOT10047274043CK FESO PETŘVALD
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KUČERA10092343879CK FESO PETŘVALD
Antonín MÍRA10014192700CK ORLÍK ORLOVÁ
Darek LIGOCKI10082072387CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Adam KUBÍK10084713013CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Natálie ŠIMOŇUKOVÁ10059936886Cykloteam MXM Hulín
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Dorota SMUTNÁ10079800971DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Jakub KOČVARA10079801577DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Tomáš JELÍNEK10046024864DRAHANSKÝ SPORT TEAM
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10047293544DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Jitka VAKULOVÁ10047372861ELKOV AUTHOR junior team
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Michaela URBANOVÁ10092995395FORCE KCK ZLÍN
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Libor ŠVEC10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Kateřina DUBSKÁ10047347296HEAD PRO TEAM OPAVA
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819IVAR CS - AUTHOR TEAM
Bruno STOČEK10048201203IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Aleš BLAŽEK10048061864Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik FRENCL10080547164Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub MELOUN10092625078Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jan ŠINDELÁŘ10047368821Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Lukáš ELČKNER10047333455Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Martin KUBIŠTA10081599515Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Ondřej HORÁK10084835877Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Patrik FRENCL10016709646Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Petr DOUDĚRA10092974783Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan OSWALD10092711166KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj HAVEL10085962794KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej DAVID10085962895KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Otakar ČAPEK10091472192KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Martin BÁRTA10047422876KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon KOVAČIČIN10082965292MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334MG Bike Team
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Albert VOLF10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Filip DANĚK10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
Josef VLK10081186960MS BIKE ACADEMY RACING
Julie KRÁLOVÁ10092977918MS BIKE ACADEMY RACING
Kateřina UHMANOVÁ10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Vojtěch JEŽEK10053950673MS BIKE ACADEMY RACING
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Andrea ORÁLKOVÁ10092930428SKP DUHA Lanškroun
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Nikola DRÁBEK10092930125SKP DUHA Lanškroun
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Isaac Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Marek JEŽDÍK10080294156TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
Adriana MARSCHNEROVÁ10093914370TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Viktorie MARSCHNEROVÁ10093914168TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Alysha VAN NECK10087884408TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Albert BLAŽEK10092892537TEAM FORMAN CINELLI
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729TEAM FORMAN CINELLI
Anna DUBCOVÁ10092893143TEAM FORMAN CINELLI
Ema LAJCHOVÁ10079506840TEAM FORMAN CINELLI
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345TEAM FORMAN CINELLI
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537TEAM FORMAN CINELLI
Jakub ŠEVČÍK10046604743TEAM FORMAN CINELLI
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769TEAM FORMAN CINELLI
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739TEAM FORMAN CINELLI
Kryštof MORONG10092892941TEAM FORMAN CINELLI
Ladislav PEŠ10079889786TEAM FORMAN CINELLI
Marek OBORNÝ10004595962TEAM FORMAN CINELLI
Martin DUBEC10092892638TEAM FORMAN CINELLI
Martin KANÓCZ10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Nela RIEDLOVÁ10079890594TEAM FORMAN CINELLI
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291TEAM FORMAN CINELLI
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Vojtěch CHUDÝ10092892840TEAM FORMAN CINELLI
David KVÁČ10093020657TJ AŠ ML.BOLESLAV
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905TJ AŠ ML.BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub RUMPLÍK10080169066TJ FAVORIT BRNO
Jakub ZVEJŠKA10053649266TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Jaroslav HUBÁČEK10092626694TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MOKRÝ10082683689TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Štěpán CHALOUPKA10079641226TJ FAVORIT BRNO
Štěpán NEVESELÝ10080168258TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Tomáš HAVELKA10011320789TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Ondřej ZAJÍČEK10047415095TJ UNIČOV
Jan HYNEČEK10093080271TUFO CZ OTROKOVICE
Vít ŠURANSKÝ10021276932TUFO CZ OTROKOVICE
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.