Závod: MČR DRUŽSTVA

  
StavVýsledky
NázevMČR DRUŽSTVA
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
U23
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu5.07.2019
Datum konce5.07.2019
Uzávěrka přihlášek23.06.2019
Místo konáníJESENÍK
KrajOlomoucký
PořadatelFORCE TEAM JESENÍK
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaRostislav Brokeš
E-mailbrokes@gymjes.cz
Telefon778 766 192
Fax 
Propozicepropozice.pdf (1.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190705 MČR čd Vidnava.pdf (5.07.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM ŠUMPERK
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776FORCE TEAM JESENÍK
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin SOKOL10012252595AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920Integray L27 Cycling Team
Ondřej ČECHURA10047090551AXON SPORT TEAM
Petr ČECHURA10047633650AXON SPORT TEAM
Adam SVĚTLÍK10093139279BIKE PRO RACING
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David ČUNEK10047548370WHYTE RACING TEAM
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub SVITÁK10047406510BIKE PRO RACING
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karel ŠTELC10079893022BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Patrik TOMAN10055873495HEAD PRO TEAM OPAVA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Štěpán KRUPKA10092869905 
Kamila JANŮ10023478327 
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KUBÍK10084713013 
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Aneta FRITZOVÁ10047369023 
Anna SMUTNÁ10047276669 
Hana ČERNÁ10047395796 
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981 
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Adam BUKAČ10008462727 
Alvin TOMÁŠEK10023479034 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Daniel ŽVAK10047227462 
Dominik HŘEBEJK10059744910EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Josef KUNÁŠEK10023478832ALAN TB Cycling team
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Lenka JANOVSKÁ10047205537 
Martin MEJSTŘÍK10047450764EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065 
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Filip ŘEHA10059238890ATT Investments
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jonáš HELLMICH10054142653 
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895 
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Václav VEVERKA10047443084 
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Jan VALL10047292635 
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
David ONDRIŠÍK10047679221 
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179STARK CYCLING TEAM
Lukáš RUNT10047374275 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Veronika MEDKOVÁ10047338509 
Daniela RADOVÁ10047346690 
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim HUSIČKA10047353562 
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub REHOVIČ10091862721 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov