Závod: MČR JEDNOTLIVICI

  
StavVýsledky
NázevMČR JEDNOTLIVICI
Třída 
Odvětví
Silnice
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu7.07.2019
Datum konce7.07.2019
Uzávěrka přihlášek23.06.2019
Místo konáníJESENÍK
KrajOlomoucký
PořadatelFORCE TEAM JESENÍK
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaRostislav Brokeš
E-mailbrokes@gymjes.cz
Telefon778 766 192
Fax 
Propozicepropozice.pdf (1.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

MČR 2019 silnice.pdf (8.07.2019)

Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Martin ŠAFRÁNEK10092951848ACS DEVELOPMENT
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Tomáš NOVÝ10092951949ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Zuzana KROUPOVÁ10047400143ACS DEVELOPMENT
Adam SYRKO10118488009ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Anna JANÍKOVÁ10085271165ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David ŠIGUT10085678464Team Forman Energetic
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek MAJDANICS10047335778AC SPARTA PRAHA
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM ŠUMPERK
Kateřina MLYNÁŘOVÁ10047386605ACS DRAK VRBNO
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539 
Pavla SMUDALOVÁ10047438438OTOSPORT TEAM JESENÍK
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776OTOSPORT TEAM JESENÍK
Aneta NOVOTNÁ10047257471ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Filip JECH10047375083GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Kryštof KRÁL10047329920TEAM GRENKE - AUTO EDER
Magdalena MIŠOŇOVÁ10046612726ADASTRA Cycling Team
Zuzana KADLECOVÁ10047257673ADASTRA Cycling Team
Adam VENC10014238671TJ FAVORIT BRNO
Filip HOLUB10051849514ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Vilém VAGNER10064120317ASPIRE OPPORTUNITY Brno
David KVÁČ10093020657KUCHYNĚ LÍPA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922REXONIX Racing Team
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan ŠINDELÁŘ10047368821Kolofix - Reclino racing team
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159 
Ondřej HORÁK10084835877D2mont Merida cycling team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058 
Adam SVĚTLÍK10093139279BIKE PRO RACING
Adéla PERNICKÁ10047362555BIKE PRO RACING
David VAŠUT10028113109BIKE PRO RACING
Jakub SVITÁK10047406510BIKE PRO RACING
Jakub ŽUREK10047284652BIKE PRO RACING
Karel ŠIDLÍK10093081887BIKE PRO RACING
Karel ŠTELC10079893022BIKE PRO RACING
Matyáš GRYGAR10047412671BIKE PRO RACING
Patrik TOMAN10055873495HEAD PRO TEAM OPAVA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Štěpán KRUPKA10092869905 
Kamila JANŮ10023478327 
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Vít WALDHAUSER10093188688 
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominika RUPOVÁ10047274144ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Šimon SVĚRKOT10047274043 
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Adéla LEBEDOVÁ10093154942CK Jihočeské naděje
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KUBÍK10084713013 
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977ČEZ Cyklo Team Tábor
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669 
Hana ČERNÁ10047395796 
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981 
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Martin ČEPEK10047235647ČSC Praha
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Adam BUKAČ10008462727 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Dominik HŘEBEJK10059744910EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana JUROVÁ10079350226EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Lenka JANOVSKÁ10047205537 
Martin MEJSTŘÍK10047450764EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065 
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Richard SEVERYN10079906257EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Tomáš PAŘEZ10081094307EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Libor ŠVEC10047439347 
Daniel MOROŇ10047368518OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Petra VÁCHOVÁ10091516349Integray L27 Cycling Team
Jitka VAKULOVÁ10047372861 
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jonáš HELLMICH10054142653 
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895 
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Pirelli
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Bořek ŠÍSL10047333758LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Lucie DOSTÁLOVÁ10047292332LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Nela VIKTOROVÁ10047304557ROUVY Specialized
Pavel TUHÁČEK10047421967ROUVY Specialized
Václav DOSTÁL10047286672LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Adam HRDLIČKA10059729752AMT Team
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Jan VALL10047292635 
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Marek BUCHTA10030320665OTOSPORT TEAM JESENÍK
Pavlína PLCHOVÁ10047344973OTOSPORT TEAM JESENÍK
Štěpán DUBEC10080411566OTOSPORT TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688Pierre Baguette cycling
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174Team Skyline - Cadence
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Anna RINAGLOVÁ10093071985KC BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221 
Klára ZADÁKOVÁ10060809179STARK CYCLING TEAM
Veronika MEDKOVÁ10047338509 
Daniela RADOVÁ10047346690 
Klára PAVELKOVÁ10058797340PSG Mechanix
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim HUSIČKA10047353562 
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Daniel POLANSKÝ10047208163 
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub REHOVIČ10091862721 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov