Závod: 8. ČP PLZEŇ

  
StavVýsledky
Název8. ČP PLZEŇ
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Datum startu13.07.2019
Datum konce13.07.2019
Uzávěrka přihlášek3.07.2019
Místo konáníPLZEŇ
KrajPlzeňský
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@rkca.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.07.13_ČP_Plzeň_mládež_kri.pdf (11.06.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190713 Plzeň.pdf (14.07.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Daniel GROH10047418634AUTHOR TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036AUTHOR TEAM STUPNO
Maximilian KERL10047264444AUTHOR TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163AUTHOR TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454AXON SPORT TEAM
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
František KOŠŤÁLEK10054423852BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Kryštof VÝBORNÝ10047466023BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Robert MITÁŠ10047339216BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Vít WALDHAUSER10093188688ČEZ Cyklo Team Tábor
Adéla LEBEDOVÁ10093154942CK Jihočeské naděje
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Filip RUDIŠ10093416438CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Ondřej NÁGR10093319337CYCLING ACADEMY TÁBOR
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Barbara SYSLOVÁ10093327421ČEZ Cyklo Team Tábor
Dalibor JOHÁNEK10093205260ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan FRÜHAUF10047347906ČEZ Cyklo Team Tábor
Nikola HODLOVÁ10047347704ČEZ Cyklo Team Tábor
Robin TERŠL10011516409ČEZ Cyklo Team Tábor
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jonáš BLAHOUT10084664614DUKLA PRAHA
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Vendula STRAKATÁ10066429119DUKLA PRAHA
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SPORYSCH10056004346EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Denisa ŠVECOVÁ10046486828G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej VAŠTA10091802295G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Viola LIŠKOVÁ10079420247G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jan OSWALD10092711166KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jonáš HELLMICH10054142653KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Kryštof PRCHLÍK10077349905KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matěj HAVEL10085962794KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš PÁVEK10047423785KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Matyáš POLÁK10059526961KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Ondřej DAVID10085962895KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Otakar ČAPEK10091472192KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Tereza DUCHKOVÁ10047374174KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Václav VEVERKA10047443084KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Vojtěch BŘEZNA10047919802KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Božena KUČEROVÁ10009490725kola-bbm.cz
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Vojtěch HURDA10078848452kola-bbm.cz
Vlastimil HORYNA10079785009LOKOMOTIVA NYMBURK
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon KOVAČIČIN10082965292MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KRESTA10047315368MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334MG Bike Team
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Albert VOLF10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Filip DANĚK10012585631MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
Josef VLK10081186960MS BIKE ACADEMY RACING
Julie KRÁLOVÁ10092977918MS BIKE ACADEMY RACING
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Kateřina UHMANOVÁ10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj MAREŠ10005428142MS BIKE ACADEMY RACING
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Patrik HORÁČEK10092977413MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Vítek RAITMAYER10047337495MS BIKE ACADEMY RACING
Vojtěch JEŽEK10053950673MS BIKE ACADEMY RACING
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš FALTUS10093315192PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Isaac Team
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Isaac Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Veronika MEDKOVÁ10047338509SportRaces Isaac Team
David KVÁČ10093020657KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905TJ AŠ ML.BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
Dominik GÖRNER10059225554TJ FAVORIT BRNO
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Šimon VITNER10078042241TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.