Závod: 9. ČP PLZEŇ

  
StavVýsledky
Název9. ČP PLZEŇ
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu14.07.2019
Datum konce14.07.2019
Uzávěrka přihlášek3.07.2019
Místo konáníPLZEŇ
KrajPlzeňský
PořadatelRoman Kreuziger Cycling Academy
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailinfo@rkca.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.07.14_ČP_Plzeň_mládež_sil.pdf (15.06.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190714 Kyšice.pdf (14.07.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Marek PFEFFER10092952151ACS DEVELOPMENT
Martin ŠAFRÁNEK10092951848ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Nela POLÁKOVÁ10092952454ACS DEVELOPMENT
Nikola NOVÁ10079882817ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Tomáš NOVÝ10092951949ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Richard WOHANKA10047424391ADASTRA Cycling Team
David KVÁČ10093020657KUCHYNĚ LÍPA
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŠUBRT10058808454BIKE CLUB KLATOVY
Adam BRABEC10047391554BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Petr ZEMAN10046673754BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Šimon BRABEC10078153284BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Daniel GROH10047418634BIKE TEAM STUPNO
Lucie GROHOVÁ10066586036TEAM DUKLA PRAHA
Maximilian KERL10047264444AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Petr CHRZ10047418432BIKE TEAM STUPNO
Sebastian KERL10059527163JC Racing
Kryštof VÝBORNÝ10047466023REXONIX KOVO PRAHA
Robert MITÁŠ10047339216CYKLOSTAR Pirelli
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jan LUKEŠ10047853922ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Štěpán KRUPKA10092869905 
David RAČAN10047455111 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Matyáš FIALA10092747542ATT Investments
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519 
Vít WALDHAUSER10093188688 
Adéla LEBEDOVÁ10093154942CK Jihočeské naděje
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Filip RUDIŠ10093416438 
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David ŠIMEČEK10046792073CTW CYCLING
Ondřej NÁGR10093319337SportRaces Cycling Team
David ICHA10082605584MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ICHA10082605786MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Barbara SYSLOVÁ10093327421ČEZ Cyklo Team Tábor
Dalibor JOHÁNEK10093205260AC SPARTA PRAHA
Jan FRÜHAUF10047347906 
Nikola HODLOVÁ10047347704 
Robin TERŠL10118426472 
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jan NĚMEC10047410045CYKLOTEAM OSTROV
Adam BERNÁT10047336081 
Adam BRADÁČ10047382662TEAM DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463TEAM DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313 
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TJ FAVORIT BRNO
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MEPAK JUNIOR TEAM.A.S.D
Jonáš BLAHOUT10084664614REXONIX KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263Development Team dsm-firmenich PostNL
Ondřej NOVOTNÝ10047271518NUTREND SPECIALIZED SKR RACING
Petr VÁVRA10048001139TUFO PARDUS Prostějov
Vendula STRAKATÁ10066429119Rytger powered by Carl Ras
Adam BUKAČ10008462727 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065 
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Libor ŠVEC10047439347 
Božena KUČEROVÁ10009490725 
Michaela MITRYCHOVÁ10047337394kola-bbm.cz
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jan OSWALD10092711166ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Jonáš HELLMICH10054142653 
Kryštof PRCHLÍK10077349905 
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš PÁVEK10047423785 
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895 
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Václav VEVERKA10047443084 
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Vlastimil HORYNA10079785009SportRaces Cycling Team
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Daniel MRÁZ10108514587ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556Team Forman Energetic
Jan BITTNER10094955405ATT Investments
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan VALL10047292635 
Jan ZAPLETAL10080738235CK PARDUBICE
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj DRÁPELA10085014521 
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212ASO DUKLA BRNO
Pavel BITTNER10046718517Team dsm-firmenich PostNL
Petr HETFLEIŠ10047236758 
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784 
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Vojtěch KRESTA10047315368 
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334 
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
Albert VOLF10055861674 
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517 
Filip DANĚK10012585631 
Jakub VLAS10041675729Kolofix - Reclino racing team
Jan KRÁL10092977312BIKE TEAM STUPNO
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179 
Josef VLK10081186960Roman Kreuziger Cycling Academy
Julie KRÁLOVÁ10092977918MS BIKE ACADEMY RACING
Justýna HAVLOVÁ10095715338MS BIKE ACADEMY RACING
Kateřina UHMANOVÁ10055862987ROUVY Specialized
Lukáš KRÝSL10013440948BIKE PRO RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj MAREŠ10005428142 
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113BIKE TEAM STUPNO
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Patrik HORÁČEK10092977413MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143jb BRUNEX Superior Factory Racing
Štěpán KRULA10047266969 
Tomáš FUX10008101201 
Vítek RAITMAYER10047337495MS BIKE ACADEMY RACING
Vojtěch JEŽEK10053950673 
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš FALTUS10093315192PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209Špicar team Force
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100 
Anna RINAGLOVÁ10093071985KC BRNO
David ONDRIŠÍK10047679221 
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179STARK CYCLING TEAM
Lukáš RUNT10047374275 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Veronika MEDKOVÁ10047338509 
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Dominik GÖRNER10059225554Open Cycling Academy
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Martina ŠTEFANOVÁ10094164853TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764Cycleversum women team
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Fabian LOCHSCHMIDT10047209274TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Šimon VITNER10078042241TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman Energetic
Radim HUSIČKA10047353562 
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov