Závod: 10. ČP BÍLOVEC

  
StavVýsledky
Název10. ČP BÍLOVEC
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu10.08.2019
Datum konce10.08.2019
Uzávěrka přihlášek5.08.2019
Místo konáníSlatina u Bílovce
KrajMoravskoslezský
PořadatelSK Bagbike
Adresa pořadatele29. Dubna 23, Ostrava
PSČ70030
Kontaktní osobaJaromír Pytel
E-mailpytel.jaromir@volny.cz
Telefon603 947 671
Fax 
Propozice2019.08.10_ČP_Slatina_u_Bílovce_mládež_sil_v4.pdf (2.08.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190810 AllCat.pdf (10.08.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334MG Bike Team
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KUČERA10092343879CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRESTA10047315368 
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch CHUDÝ10092892840TEAM FORMAN CINELLI
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav LHOTÁK10047409641Bike Freaks Holice
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš JELÍNEK10046024864DRAHANSKÝ SPORT
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Tereza LUZAROVÁ10096104146FORCE TEAM JESENÍK
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631TEAM FORMAN CINELLI
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon SVĚRKOT10047274043 
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Robin BLÁHA10060656508CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Robert MITÁŠ10047339216SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291TEAM FORMAN CINELLI
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr HETFLEIŠ10047236758TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Patrik RADEK10096132943ON-OFF TEAM
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola DRÁBEK10092930125SKP DUHA Lanškroun
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Nela RIEDLOVÁ10079890594TEAM FORMAN CINELLI
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš MALÍK10092785837BIKE 2000
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš FILGAS10092334078ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin KANÓCZ10052350173TEAM FORMAN CINELLI
Martin DUBEC10092892638TEAM FORMAN CINELLI
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Marek OBORNÝ10004595962TEAM FORMAN CINELLI
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof MORONG10092892941TEAM FORMAN CINELLI
Kryštof KÁBRT10062042796APACHE LOKO TRUTNOV
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Cycling Team
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Klára PALAGYIOVÁ10092333775ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina OBSTOVÁ10056482777GHOST Team
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739TEAM FORMAN CINELLI
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karel BRUDNÝ10047269595BIKE 2000
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769TEAM FORMAN CINELLI
Josef VLK10081186960Bikeheart
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jan ZÁTOPEK10047315166TEAM FORMAN CINELLI
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan KYAS10092333977ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan ČECH10046363253 
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub ŽÍHA10093461096ACS DRAK VRBNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub ŠEVČÍK10046604743TEAM FORMAN CINELLI
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Jakub MALÁŠEK10007607107TJ FAVORIT BRNO
Jakub KOČVARA10079801577DRAHANSKÝ SPORT
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537TEAM FORMAN CINELLI
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345TEAM FORMAN CINELLI
Ema LAJCHOVÁ10079506840TEAM FORMAN CINELLI
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Dorota SMUTNÁ10079800971DRAHANSKÝ SPORT
Dominika RUPOVÁ10047274144FORCE TEAM JESENÍK
Denis ZEZULA10095657643SKP DUHA Lanškroun
David ŠIGUT10085678464ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Darek LIGOCKI10082072387CK ORLÍK ORLOVÁ
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora OSLADILOVÁ10095716146FORCE TEAM JESENÍK
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín MÍRA10014192700CK ORLÍK ORLOVÁ
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna JANÍKOVÁ10085271165ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna DUBCOVÁ10092893143TEAM FORMAN CINELLI
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729TEAM FORMAN CINELLI
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Albert BLAŽEK10092892537TEAM FORMAN CINELLI
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SYRKO10002585537ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Adam ŠTĚPÁNEK10056467421DK BIKESHOP Racing Team
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Adam BERNÁT10047336081DUKLA PRAHA