Závod: 11. ČP NOVÝ JIČÍN

  
StavVýsledky
Název11. ČP NOVÝ JIČÍN
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu17.08.2019
Datum konce17.08.2019
Uzávěrka přihlášek9.08.2019
Místo konáníJanovice u Starého Jičína
KrajMoravskoslezský
PořadatelSportovní klub Moravia Racing Team, z.s.
Adresa pořadateleNerudova 12, Nový Jičín
PSČ74101
Kontaktní osobaOndřej Bezunk
E-mailondrej.bezunk@seznam.cz
Telefon+420723779389
Fax 
Propozice2019.08.17_ČP_Janovice_u_Starého_Jičína_mládež_sil.pdf (27.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Trofej bikemania shopu VÝSLEDKY.pdf (18.08.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Pavel DUBČÁK100473199174EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Adam SYRKO10118488009ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Anna JANÍKOVÁ10085271165ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David ŠIGUT10085678464Team Forman profiq Cinelli
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan KYAS10092333977ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Klára PALAGYIOVÁ10092333775ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek MAJDANICS10047335778MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matouš FILGAS10092334078ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM JESENÍK
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Pavel ŠUMPÍK10047373972Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Václav LHOTÁK10047409641VELOCOACHCZ TEAM
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740CK DACOM PHARMA KYJOV
Dominika RUPOVÁ10047274144CK FESO PETŘVALD
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Šimon SVĚRKOT10047274043 
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KUČERA10092343879Team Forman profiq Cinelli
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Antonín MÍRA10108514991CK ORLÍK ORLOVÁ
Darek LIGOCKI10082072387CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Jan FALTÝNEK10047423886ČEZ Cyklo Team Tábor
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Dorota SMUTNÁ10079800971DRAHANSKÝ SPORT
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Richard STLOUKAL10047237364ACT LERAK Blansko
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325ASPIRE OPPORTUNITY Brno
Tomáš JELÍNEK10046024864DRAHANSKÝ SPORT
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Hanka VIKOVÁ10047449754TEAM DUKLA PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Milan KADLEC10047431263 
Petr VÁVRA10048001139 
Daniel MOROŇ10047368518TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan ČECH10046363253 
Dominik HORÁK10047403173AC SPARTA PRAHA
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556ATT Investments
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VALL10047292635 
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616BRILON RACING TEAM MB
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
Petr HETFLEIŠ10047236758ATT Investments
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Zuzana HRADÍLKOVÁ100897203344EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Patrik RADEK10096132943ON-OFF TEAM
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469REXONIX KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Filip KULHA10047364979TJ FAVORIT BRNO
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Denis ZEZULA10095657643SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Nikola DRÁBEK10092930125Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Alena HÁBLOVÁ10096231660SportRaces Cycling Team
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Cycling Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Veronika MEDKOVÁ10047338509SportRaces Cycling Team
Alysha VAN NECK10087884408 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Albert BLAŽEK10092892537Team Forman profiq Cinelli
Amálie HOLÁŠKOVÁ10079505729Team Forman profiq Cinelli
Anna DUBCOVÁ10092893143Team Forman profiq Cinelli
Ema LAJCHOVÁ10079506840Team Forman profiq Cinelli
Ema POLÁŠKOVÁ10079507345Team Forman profiq Cinelli
Ferdinand ŠTĚPÁN10079506537 
Jakub ŠEVČÍK10046604743Team Forman profiq Cinelli
Justýna HOLÁŠKOVÁ10052349769Team Forman profiq Cinelli
Kateřina KRUTÍLKOVÁ10079506739BIKE PRO RACING
Kryštof MORONG10092892941Team Forman profiq Cinelli
Ladislav PEŠ10079889786 
Marek OBORNÝ10108516712Team Forman profiq Cinelli
Martin DUBEC10092892638Team Forman profiq Cinelli
Martin KANÓCZ10052350173Team Forman profiq Cinelli
Nela RIEDLOVÁ10079890594 
Petra KRUTÍLKOVÁ10079890291 
Štěpánka DUBCOVÁ10052355631Team Forman profiq Cinelli
Vojtěch CHUDÝ10092892840Team Forman profiq Cinelli
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elen LAZAROVÁ10092873844TJ FAVORIT BRNO
Eva FILIPOVÁ10092873945TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jáchym VLK10080169672TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan ZÁTOPEK10047315166Team Forman profiq Cinelli
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team