Závod: 13. ČP OSTRAVA, mládež

  
StavVýsledky
Název13. ČP OSTRAVA, mládež
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu25.08.2019
Datum konce25.08.2019
Uzávěrka přihlášek18.08.2019
Místo konáníSlatina (u Bílovce)
KrajMoravskoslezský
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaOldřich Zvolánek
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon724 094 796
Fax 
Propozice2019.08.25_ČP_FARM_TOU_ 2019_Slatina_muži+mládež.pdf (24.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190825_Slatina_mládež.pdf (25.08.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334MG Bike Team
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KUČERA10092343879CK FESO PETŘVALD
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch HURÁČ10046635964CK FESO PETŘVALD
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vlastimil HORYNA10079785009LOKOMOTIVA NYMBURK
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Vít WALDHAUSER10093188688ČEZ Cyklo Team Tábor
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika MEDKOVÁ10047338509SportRaces Cycling Team
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav LHOTÁK10047409641Bike Freaks Holice
Václav HALÁS10046954852CYKLO TEAM KOLARNA
Václav DOSTÁL10047286672ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš SWACZYNA10047272023CK FESO PETŘVALD
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JELÍNEK10046024864DRAHANSKÝ SPORT
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza TVARŮŽKOVÁ10011218638EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza ŠVIHÁLKOVÁ10015426519ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Tereza OBOŘILOVÁ10047786325DRAHANSKÝ SPORT
Tereza LUZAROVÁ10096104146FORCE TEAM JESENÍK
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Štěpán KYJONKA10064363524CK FESO PETŘVALD
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Stanislav PROCHÁZKA10093181921 
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šimon SVĚRKOT10047274043 
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon KOVAČIČIN10082965292MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Robin SYRKO10092333876ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Robin BLÁHA10060656508CK FESO PETŘVALD
Robert MITÁŠ10047339216SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard STLOUKAL10047237364DRAHANSKÝ SPORT
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
René ZOAITTER10047444195PROFI SPORT CHEB
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radim HUSIČKA10047353562TJ Sigma Hranice, z.s.
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Petr VÁVRA10048001139TEAM DUKLA PRAHA
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr HETFLEIŠ10047236758TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr DOUDĚRA10092974783Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Pavla SMUDALOVÁ10047438438FORCE TEAM JESENÍK
Pavel ŠUMPÍK10047373972Bike Freaks Holice
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Patrik RADEK10096132943ON-OFF TEAM
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ZVĚDĚLÍK10047438539FORCE TEAM JESENÍK
Ondřej SROSTLÍK10095175673TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej POLÁŠEK10003176328BIKE 2000
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nikola DRÁBEK10092930125SKP DUHA Lanškroun
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie JELÍNKOVÁ10079801981DRAHANSKÝ SPORT
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela BOJKOVÁ10048205243BIKE 2000
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš MALÍK10092785837BIKE 2000
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš FILGAS10092334078ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VAKOČ10047255350SK VELO PRAHA
Martin SPUDIL10010605720 
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ČEPEK10047235647TEAM DUKLA PRAHA
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Markéta HURAČOVÁ10078547348CK FESO PETŘVALD
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Markéta DOLEŽALOVÁ10047409439Bike Freaks Holice
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek MAJDANICS10047335778ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Marek BUCHTA10030320665FORCE TEAM JESENÍK
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Lucie KRUPOVÁ10011008268EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Lucie HOCHMANN10006602246 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Cycling Team
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Klára PAVELKOVÁ10058797340SUPERIOR RIDERS
Klára PALAGYIOVÁ10092333775ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina NOSKOVÁ10047415301CK ORLÍK ORLOVÁ
Kateřina MUDŘÍKOVÁ10009122933ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina ČERNÁ10047078326Roman Kreuziger Cycling Academy
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Karel KŘIVANEC10093334491Bike Freaks Holice
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel BRUDNÝ10047269595BIKE 2000
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan ZÁTOPEK10047315166TJ Sigma Hranice, z.s.
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan KYAS10092333977ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jan ČECH10046363253HEAD PRO TEAM OPAVA
Jan BITTNER10094955405MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub ŽÍHA10093461096ACS DRAK VRBNO
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub ŤOUPALÍK10047277073TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub SASIN10092750168ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Jakub MELOUN10092625078Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub KOČVARA10079801577DRAHANSKÝ SPORT
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hanka VIKOVÁ10047449754DUKLA PRAHA
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Hana ČERNÁ10047395796DRAHANSKÝ SPORT
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František KNÁPEK10047417826CK DACOM PHARMA KYJOV
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Filip ŘEHA10059238890TUFO PARDUS Prostějov
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271 
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Dorota SMUTNÁ10079800971DRAHANSKÝ SPORT
Dominika RUPOVÁ10047274144 
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Denis ZEZULA10095657643SKP DUHA Lanškroun
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
David ŠIGUT10085678464ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
David ČERVÍČEK10047248377TEAM DUKLA PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Darek LIGOCKI10082072387CK ORLÍK ORLOVÁ
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel MRÁZ10018791712TJ UNIČOV
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769TEAM DUKLA PRAHA
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora OSLADILOVÁ10095716146FORCE TEAM JESENÍK
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín MÍRA10014192700CK ORLÍK ORLOVÁ
Antonín KOSTIHA10046614241 
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Anna SMUTNÁ10047276669DRAHANSKÝ SPORT
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Anna JANÍKOVÁ10085271165ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Andrea MACHANCOVÁ10051855473TJ Sigma Hranice, z.s.
Alysha VAN NECK10087884408 
Alexandr KANIŠČEV10095668959CYKLO TEAM KOLARNA
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Alena HÁBLOVÁ10096231660SportRaces Cycling Team
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10097359587DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Adéla LHOTÁKOVÁ10079627987Bike Freaks Holice
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam SYRKO10002585537ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam BRADÁČ10047382662DUKLA PRAHA
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA