Závod: 14. ČP JABLONEC NAD NISOU

  
StavVýsledky
Název14. ČP JABLONEC NAD NISOU
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu7.09.2019
Datum konce7.09.2019
Uzávěrka přihlášek28.08.2019
Místo konáníMŠENO NAD NISOU
KrajLiberecký
PořadatelKC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon720560043
Fax 
Propozice2019.09.07_ČP_Jablonec_Břízky_Krit.mládež.pdf (22.08.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190907_výsledky_Brizky.xlsx (8.09.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk HRADISKÝ10058327494IVAR CS - AUTHOR TEAM
Vojtěch KRAVÁK10082332974MG Bike Team
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladislav HORULKO10047449855AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Vendula KACALKOVÁ10065348072SKP DUHA Lanškroun
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Václav JEŽEK10047818354IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš PAPRSTKA10006629528EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš HÁJEK10083492833IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš DOLEŽAL10047763689IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza TVARŮŽKOVÁ10011218638EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Tereza CIBULKOVÁ10092938209BIKECLINIC JUNIOR TEAM
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Stanislav PROCHÁZKA10093181921 
Šimon TABARA10047430758EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Petr MIŇOVSKÝ10067045067IVAR CS - AUTHOR TEAM
Petr KNIHA10054141239EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Petr DOUDĚRA10092974783Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel KOŠÍK10083874870AC SPARTA PRAHA
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Ondřej PODHAISKÝ10084906407AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej HORÁK10084835877Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Nikola DRÁBEK10092930125SKP DUHA Lanškroun
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
Nela VIKTOROVÁ10047304557ROUVY Specialized
Nela PŮBALOVÁ10047357909AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Natálie KLÍMOVÁ10047329718IVAR CS - AUTHOR TEAM
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Michal ZÁHOREC10092531718AC SPARTA PRAHA
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Matěj ZÁHOREC10046056994AC SPARTA PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Matěj PEKAŘ10068131972IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj HAVELKA10084969859IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin ŽENÍŠEK10046534318LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin ŠAFRÁNEK10092951848AC SPARTA PRAHA
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin KUBIŠTA10081599515Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Marek VOLF10081402380CK MTB Maraton Hlinsko
Marek RIEGER10047414388KOVO PRAHA
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Marek JELÍNEK10047287783TJ FAVORIT BRNO
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Lukáš KRISTL10084771920IVAR CS - AUTHOR TEAM
Lukáš KLEPSA10092952050AC SPARTA PRAHA
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Lukáš DOBRÝ10047410651CK LOKO Rakovník
Lucie DOSTÁLOVÁ10047292332LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Lucie BURGERMEISTEROVÁ10063273484TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof KÁBRT10062042796APACHE LOKO TRUTNOV
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára VERNEROVÁ10047781978IVAR CS - AUTHOR TEAM
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Kateřina OBSTOVÁ10056482777SKP DUHA Lanškroun
Kateřina KNIHOVÁ10054141542EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karolína ČERNÁ10047331031AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karla NOVÁKOVÁ10079588884Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Josef OTTA10047394382TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef MELICHAR10085081209IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef KUNÁŠEK10023478832EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Josef HLADÍK10047920711IVAR CS - AUTHOR TEAM
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Jonáš Pavel BREDLER10054142249AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jaroslav VYKYDAL10047376905AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Cycling Team
Jakub MELOUN10092625078Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub ELBADRI10059129059IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub BOUČEK10048200189TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544MG Bike Team
František HOJKA10047374073Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Filip SAMEC10047318402IVAR CS - AUTHOR TEAM
Filip RUDIŠ10093416438CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Eliáš HOFMAN10066694655IVAR CS - AUTHOR TEAM
Eduard SIMBARTL10047406611KOVO PRAHA
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Dominik HORÁK10047403173Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Denis ZEZULA10095657643SKP DUHA Lanškroun
David ŠULC10047213823IVAR CS - AUTHOR TEAM
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniel ŽVAK10047227462EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel MOROŇ10047368518HEAD PRO TEAM OPAVA
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
Bořek ŠÍSL10047333758LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675IVAR CS - AUTHOR TEAM
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819IVAR CS - AUTHOR TEAM
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Aneta KYSELOVÁ10093382385IVAR CS - AUTHOR TEAM
Aneta DLOUHÁ10072204154IVAR CS - AUTHOR TEAM
Andrea ORÁLKOVÁ10092930428SKP DUHA Lanškroun
Alvin TOMÁŠEK10023479034EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Alena HÁBLOVÁ10096231660SportRaces Cycling Team
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam BUKAČ10008462727EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA