Závod: 15. ČP JABLONEC NAD NISOU

  
StavVýsledky
Název15. ČP JABLONEC NAD NISOU
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu8.09.2019
Datum konce8.09.2019
Uzávěrka přihlášek28.08.2019
Místo konáníHODKOVICE nad MOHELKOU
KrajLiberecký
PořadatelKC KOOPERATIVA Jablonec Nad Nisou
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMiloslav Hollósi
E-mailkc.jablonec@seznam.cz
Telefon720 560 043
Fax 
Propozice2019.09.08_ČP_Hodkovice_sil_mládež.pdf (22.08.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Hostkovice_ALL.pdf (9.09.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
Babeta KOLÁŘOVÁ10084664715AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Jonáš Pavel BREDLER10054142249LAWI junior team
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Nela PŮBALOVÁ10047357909AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Ondřej PODHAISKÝ10084906407AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
Adam STYBLÍK10080293146ROHOZEC AMIX TEAM
Dominik HORÁK10047403173PROOFY cycling team
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Hana ŠINDELÁŘOVÁ10047368922REXONIX Racing Team
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub MELOUN10092625078CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Jan ŠINDELÁŘ10047368821Kolofix - Reclino racing team
Kateřina DOUDĚROVÁ10082405726BB Com Cycling Team
Kateřina ŠTEFANOVÁ10047324159 
Martin KUBIŠTA10081599515UNLIMITED KM TRADING CZ
Ondřej HORÁK10084835877D2mont Merida cycling team
Patrik FRENCL10016709646 
Petr DOUDĚRA10092974783BB Com Cycling Team
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058 
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675 
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Klára VERNEROVÁ10047781978 
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Matěj PEKAŘ10068131972BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Adéla KOTLÍKOVÁ10047410247CK LOKO Rakovník
Lukáš DOBRÝ10047410651SportRaces Cycling Team
Marek VOLF10081402380CK MTB Maraton Hlinsko
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Alexandra STRNADOVÁ10097269358 
Bertil VACEK10047394483ROUVY Specialized
Vít KUDWEIS10096726764 
Filip RUDIŠ10093416438 
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Jakub NĚMEC10053281979CYKLOTEAM OSTROV
Adam BUKAČ10008462727 
Alvin TOMÁŠEK10023479034 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Daniel ŽVAK10047227462 
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Josef KUNÁŠEK10023478832ALAN TB Cycling team
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Kateřina KNIHOVÁ10054141542 
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065 
Petr KNIHA10054141239LAWI junior team
Šimon TABARA10047430758UKS Krupiňski Suszec
Tereza TVARŮŽKOVÁ10011218638EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Tomáš PAPRSTKA10006629528Bikeaction - Rocky Mountain Team
Libor ŠVEC10047439347 
Daniel MOROŇ10047368518OSTRA-MULTICRAFT ČELADNÁ
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof KÁBRT10062042796BB Com Cycling Team
Anna DOSTÁLOVÁ10047421866LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Bořek ŠÍSL10047333758LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Lucie DOSTÁLOVÁ10047292332LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
Martin ŽENÍŠEK10046534318ČEZ Cyklo Team Tábor
Nela VIKTOROVÁ10047304557ROUVY Specialized
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Eduard CHOMA10089720132MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Samuel NAUGHTON10047378925PROFI SPORT CHEB
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš FALTUS10093315192PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Eduard SIMBARTL10047406611REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jakub SVATUŠKA10093080069REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Stanislav PROCHÁZKA10093181921LAPIERRE PLZEŇ
Andrea ORÁLKOVÁ10092930428SKP DUHA Lanškroun
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Denis ZEZULA10095657643BB Com Cycling Team
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Kamila ORÁLKOVÁ10047403274SKP DUHA Lanškroun
Kateřina OBSTOVÁ10056482777DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Alena HÁBLOVÁ10096231660 
Anna RINAGLOVÁ10093071985KC BRNO
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Klára ZADÁKOVÁ10060809179STARK CYCLING TEAM
Lukáš RUNT10047374275 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Veronika MEDKOVÁ10047338509 
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Lucie BURGERMEISTEROVÁ10063273484CYKLOSTAR Pirelli
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY