Závod: 16. ČP Lovosice

  
StavVýsledky
Název16. ČP Lovosice
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu21.09.2019
Datum konce21.09.2019
Uzávěrka přihlášek13.09.2019
Místo konáníLovosice
KrajÚstecký
PořadatelCK JH Lovosice,z.s.-klub cyklistiky
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJaroslav Harvánek
E-mailckjh@post.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.09.21_ČP_Lovosice_mládež_kri.pdf (3.09.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Lovosice-Kritérium-výsledky-JakubForm_1.xlsx (22.09.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696ACS DEVELOPMENT
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330ROUVY Specialized
Lukáš KLEPSA10092952050ACS DEVELOPMENT
Martin ŠAFRÁNEK10092951848ACS DEVELOPMENT
Matěj ZÁHOREC10046056994ACS DEVELOPMENT
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718ACS DEVELOPMENT
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel KOŠÍK10083874870ACS DEVELOPMENT
Vladimír KROC10047418533ACS DEVELOPMENT
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM ŠUMPERK
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776FORCE TEAM JESENÍK
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905 
Jonáš Pavel BREDLER10054142249LAWI junior team
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031 
Matyáš Jiří BREDLER10047256461 
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855TEAM DUKLA PRAHA
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Jakub HÁK10047357808RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058 
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adam SMEJKAL10081593754CZECH MULTISPORT COACHING
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Bára JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675 
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
David ŠULC10047213823MONDRAKER Racing team
Eliáš HOFMAN10066694655BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402Lotus Team SE
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059ACS DEVELOPMENT
Josef HLADÍK10047920711BRILON RACING TEAM MB
Josef MELICHAR10085081209LAWI junior team
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Klára VERNEROVÁ10047781978 
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Lukáš KRISTL10084771920BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718 
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David JEŽEK10004746819ASO DUKLA BRNO
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10129917740TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Alexandra STRNADOVÁ10097269358 
Bertil VACEK10047394483ROUVY Specialized
Vít KUDWEIS10096726764 
Filip RUDIŠ10093416438 
Štěpán ZAHÁLKA10047402870MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David ICHA10082605584MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ICHA10082605786MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David BÍLÝ10080865345Cyklistický klub Litvínov, z .s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Matěj KLAUS10047422674ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Adam BUKAČ10008462727 
Daniel RUBEŠ10047442882ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Daniel SPORYSCH10056004346 
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370 
Martina BARTOŠOVÁ10047420149Cycleversum women team
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN
David KVÁČ10093020657KUCHYNĚ LÍPA
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jan OSWALD10092711166ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
Jonáš HELLMICH10054142653 
Klára CEBULOVÁ10060004281 
Kryštof PRCHLÍK10077349905 
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895 
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Pirelli
Vojtěch BŘEZNA10047919802 
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof KÁBRT10062042796BB Com Cycling Team
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544 
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974 
Zuzana HRADÍLKOVÁ10089720334 
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326ASO DUKLA BRNO
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195 
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382CK PARDUBICE
Pavel NOVÁK10086057875MBH BANK COLPACK BALLAN
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664 
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027ACS DEVELOPMENT
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jakub SVATUŠKA10093080069REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Marek RIEGER10047414388MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin BÁRTA10047422876TEAM LOTTO KERN-HAUS PSD BANK
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469ACS DEVELOPMENT
Štěpán FOIST10047319109REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536AC SPARTA PRAHA
Markéta MACÁNOVÁ10046446412 
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087CK Příbram - Fany GASTRO
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
David PETERKA10047406005ASO DUKLA BRNO
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560AC SPARTA PRAHA
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Denis ZEZULA10095657643BB Com Cycling Team
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Nikola DRÁBEK10092930125DUKLA PRAHA
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127 
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beáta HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753ASO DUKLA BRNO
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096 
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995 
Šimon VANÍČEK10047448845TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100 
Anna RINAGLOVÁ10093071985KC BRNO
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275 
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035 
Tomáš KONOPÁSEK10097458611UCC
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365Lifeplus - Wahoo
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366Pierre Baguette cycling
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224BIKROSCLUB ŘEPY
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775Pierre Baguette cycling
David KARÁSEK10046656576Open Cycling Academy
Filip RICHTER10079642236TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10119752140ASO DUKLA BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573Pierre Baguette cycling development
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309ACS DEVELOPMENT
Robert KOBR10047280410ACS DEVELOPMENT
Marek ŠVEJDAR10053331085 
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam SEEMAN10056008184Development Team dsm-firmenich PostNL
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467Doltcini - Watersley R+D Cycling Team
Gleb FOMČENKO10082740677 
Hanka RUNTOVÁ10047448643 
Jan HEZINA10047404284AC SPARTA PRAHA
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957 
Jiří ZEDNÍK10046565842SportRaces Cycling Team
Matyáš NOVÁČEK10047448441 
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402SPORTREG
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TEAM DUKLA PRAHA
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977 
Karolína RICHTEROVÁ10093317216ASO DUKLA BRNO
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018FORCE KCK ZLÍN
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430CK PARDUBICE
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749AROMITALIA 3T VAIANO
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411 
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623 
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov