Závod: 16. ČP Lovosice

  
StavVýsledky
Název16. ČP Lovosice
Třída 
Odvětví
Silnice
Junioři
Juniorky
Kadeti
Kadetky
Žáci - mladší
Žáci - starší
Žákyně
Ženy
Datum startu21.09.2019
Datum konce21.09.2019
Uzávěrka přihlášek13.09.2019
Místo konáníLovosice
KrajÚstecký
PořadatelCK JH Lovosice,z.s.-klub cyklistiky
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaJaroslav Harvánek
E-mailckjh@post.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.09.21_ČP_Lovosice_mládež_kri.pdf (3.09.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Lovosice-Kritérium-výsledky-JakubForm_1.xlsx (22.09.2019)

Výsledky v kategorii Junioři
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Juniorky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadeti
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Kadetky
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Ženy
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žákyně
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - starší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii Žáci - mladší
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Daniel KUBĚNA10086845696Akademie cyklistických sportů
Lucie BOŘÁNKOVÁ10093328330Akademie cyklistických sportů
Lukáš KLEPSA10092952050Akademie cyklistických sportů
Martin ŠAFRÁNEK10092951848Akademie cyklistických sportů
Matěj ZÁHOREC10046056994Akademie cyklistických sportů
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal ZÁHOREC10092531718Akademie cyklistických sportů
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Pavel KOŠÍK10083874870Akademie cyklistických sportů
Vladimír KROC10047418533Akademie cyklistických sportů
David FIÁLEK10047315267ACS DRAK VRBNO
Jakub ŽÍHA10093461096FORCE TEAM JESENÍK
Magdaléna MÍČKOVÁ10047386403ACS DRAK VRBNO
Vojtěch ZVĚDĚLÍK10051564776ACS DRAK VRBNO
Kryštof KÁBRT10062042796APACHE LOKO TRUTNOV
Elizabeth UNGERMANOVÁ10010944008AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub KUBA10047334768AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jonáš Pavel BREDLER10054142249AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Tereza CIBULKOVÁ10092938209AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Adam SMEJKAL10081593754BRILON RACING TEAM MB
Aneta DLOUHÁ10107082324BRILON RACING TEAM MB
Antonín JOHN10093382486BRILON RACING TEAM MB
Barbora JEŘÁBKOVÁ10084771819BRILON RACING TEAM MB
Barbora RAJNOCHOVÁ10066696675BRILON RACING TEAM MB
Bruno STOČEK10048201203TUFO PARDUS Prostějov
David ŠULC10047213823GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Eliáš HOFMAN10066694655BRILON RACING TEAM MB
Filip SAMEC10047318402BRILON RACING TEAM MB
Jakub DANĚK10047225240 
Jakub ELBADRI10059129059DUKLA PRAHA
Josef HLADÍK10047920711ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Josef MELICHAR10085081209BRILON RACING TEAM MB
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309BRILON RACING TEAM MB
Klára VERNEROVÁ10047781978BRILON RACING TEAM MB
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Lukáš KRISTL10084771920BRILON RACING TEAM MB
Matěj STRÁNSKÝ10047224937BRILON RACING TEAM MB
Natálie KLÍMOVÁ10047329718BRILON RACING TEAM MB
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Petr MIŇOVSKÝ10067045067BRILON RACING TEAM MB
Prokop MIŇOVSKÝ10047374982BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš DOLEŽAL10047763689BRILON RACING TEAM MB
Tomáš HÁJEK10083492833BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Václav JEŽEK10047818354BRILON RACING TEAM MB
Zdeněk HRADISKÝ10058327494BRILON RACING TEAM MB
Aleš JEŽEK10084011175CK DACOM PHARMA KYJOV
Antonín ŽUFÁNEK10078233413MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David JEŽEK10004746819CK DACOM PHARMA KYJOV
David VRÁNA10003021936CK DACOM PHARMA KYJOV
Jakub MARHEFKA10078233312CK DACOM PHARMA KYJOV
Kateřina DOSTÁLOVÁ10047279804CK DACOM PHARMA KYJOV
Tomáš VRÁNA10010959364CK DACOM PHARMA KYJOV
Alexandra STRNADOVÁ10097269358CK Příbram - Fany GASTRO
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Filip RUDIŠ10093416438Ústecké centrum cyklistiky
Štěpán ZAHÁLKA10047402870CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
David ICHA10082605584CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
Martin ICHA10082605786CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
David BÍLÝ10080865345Cyklistický klub Litvínov, z .s.
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Aleš ICHA10092750269CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Matěj KLAUS10047422674ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
Adam BUKAČ10008462727 
Daniel RUBEŠ10009358056EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Daniel SPORYSCH10056004346Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub KUČERA10047288288EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149BRILON RACING TEAM MB
Matěj POSPÍŠIL10079350327EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
František HOJKA10047374073EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jakub HÁK10047357808MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Štěpánka HOJKOVÁ10047324058EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel ŠILHAVÝ10047253027KOVO PRAHA
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Jakub SVATUŠKA10093080069KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Marek RIEGER10047414388Carla.kupkolo.cz
Martin BÁRTA10047422876TJ STADION LOUNY
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Ondřej ŠILHAVÝ10047315469KOVO PRAHA
Štěpán FOIST10047319109KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
David KVÁČ10093020657LAWI junior team
Eliška DRBOHLAVOVÁ10047358515LAWI junior team
Jan OSWALD10092711166TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Jonáš HELLMICH10054142653LAWI junior team
Klára CEBULOVÁ10060004281LAWI junior team
Kryštof PRCHLÍK10077349905LAWI junior team
Matěj HAVEL10085962794LAWI junior team
Matyáš POLÁK10059526961LAWI junior team
Michaela NAVRKALOVÁ10047371144D2mont Merida cycling team
Nikola NAVRKALOVÁ10047416008D2mont Merida cycling team
Ondřej DAVID10085962895LAWI junior team
Otakar ČAPEK10091472192LAWI junior team
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627LAWI junior team
Václav VEVERKA10047443084CYKLOSTAR Trek Pirelli
Vojtěch BŘEZNA10047919802LAWI junior team
Filip ZÁBRODSKÝ10080408233LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Kryštof ŠKUREK10047289201LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Matyáš STŘÍŽ10047348108LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
Aneta LOCHMANOVÁ10047392766MG Bike Team
Erik TALA10053912681MG Bike Team
Gabriela KRAVÁKOVÁ10092980544TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš HANZELKA10047047610MG Bike Team
Marie VINKLÁRKOVÁ10047317287MG Bike Team
Matěj BARBOŘÍK10074978152MG Bike Team
Tereza RAPANTOVÁ10094810208MG Bike Team
Vojtěch KRAVÁK10082332974TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Zuzana HRADÍLKOVÁ100897203344EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
Adam MAREK10047444094PROFI SPORT CHEB
Alena SROGOŇOVÁ10053205793PROFI SPORT CHEB
Filip NOVÁK10053209130PROFI SPORT CHEB
Kateřina ČERNÁ10047078326SportRaces Cycling Team
Matyáš MAREK10093446346PROFI SPORT CHEB
Miroslav FÜRBACH10070221819PROFI SPORT CHEB
René ZOAITTER10047444195SportRaces Cycling Team
Tadeáš MANSFELD10053206302PROFI SPORT CHEB
Tomáš HALBICH10047319614PROFI SPORT CHEB
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VONDRÁČEK10047263434TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel NOVÁK10086057875TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
David PETERKA10047406005SK PETŘÍN PLZEŇ
Felix MENCL10093559110SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Aneta ROTTEROVÁ10014533513SKP DUHA Lanškroun
Denis ZEZULA10095657643SKP DUHA Lanškroun
Jakub PETŘÍK10092930024SKP DUHA Lanškroun
Nikola DRÁBEK10092930125Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Pavlína DVOŘÁKOVÁ10092930327SKP DUHA Lanškroun
Petra DVOŘÁKOVÁ10092930226SKP DUHA Lanškroun
Tadeáš LADRA10092930529SKP DUHA Lanškroun
Vendula KACALKOVÁ10065348072CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Vítek WEINLICH10092930731SKP DUHA Lanškroun
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna RINAGLOVÁ10093071985SportRaces Cycling Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tomáš KONOPÁSEK10097458611SportRaces Cycling Team
Alysha VAN NECK10087884408 
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Alice MIKULÁŠKOVÁ10092625785TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Filip RICHTER10079642236TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub MALÁŠEK10007607107ASO DUKLA BRNO
Jan MORÁVEK10093204755TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal MORÁVEK10047036492TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Timon HOLEC10082747953TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Albert FIŠER10095238927TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Adam JANAS10047449653TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hanka RUNTOVÁ10047448643SportRaces Cycling Team
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
David BLAŽEK10054302402MORAVEC Team
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Karolína RICHTEROVÁ10093317216TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Naďa VORÁČOVÁ10014825018TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Nicol KŘENKOVÁ10093317317 
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej SROSTLÍK10095175673 
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.