Závod: ŠKODA CUP - VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ

  
StavVýsledky
NázevŠKODA CUP - VELKÁ BÍTEŠ - BRNO - VELKÁ BÍTEŠ
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu31.03.2019
Datum konce31.03.2019
Uzávěrka přihlášek21.03.2019
Místo konáníVELKÁ BÍTEŠ
KrajČSC
PořadatelTJ FAVORIT BRNO
Adresa pořadateleKŘIŽKOVSKÉHO 22
PSČ 
Kontaktní osobaZDENĚK VALENTA
E-mailfavorit.brno@cbox.cz
Telefon420 602 732 762
Fax 
PropozicePropozice Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš.pdf (12.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190331_velka_bites.xlsx (1.04.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
1Jakub OTRUBAELKOV AUTHOR cycling teamU23
2- - -WIBATECH TEAMelite
3- - -VOSTER ATS TEAMelite
4Dominik NEUMANELKOV AUTHOR cycling teamelite
5- - -Team Felbermayr Simplon Welselite
6Jiří PETRUŠTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMelite
7- - -Team Felbermayr Simplon Welselite
8- - -DUKLA Banská Bystricaelite
9- - -WIBATECH TEAMelite
10- - -VOSTER ATS TEAMelite
11Petr HAMPLTJ Favorit Brnoelite
12- - -TEAM HUROMelite
13Jan STÖHRAC SPARTA PRAHAelite
14- - -DUKLA Banská Bystricaelite
15Tomáš BÁRTATUFO PARDUS Prostějov U23
16- - -TJ SLÁVIA ŠG Trenčín 
17Michal SCHURANAC SPARTA PRAHAelite
18Pavel GRUBERCK Příbram - Fany GASTROelite
19- - -WIBATECH TEAMelite
20Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTROelite
21Petr FIALAAC SPARTA PRAHAelite
22Petr KELEMENTEAM DUKLA PRAHAU23
23- - -DUKLA Banská Bystricaelite
24Petr KLABOUCHTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
25- - -TEAM HUROMelite
26Tomáš KALOJÍROSAC SPARTA PRAHAelite
27- - -Team Felbermayr Simplon WelsU23
28Vojtěch ŘEPATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
29Jan KRAUSTEAM DUKLA PRAHAelite
30Matěj ŠTIBINGRELKOV AUTHOR cycling teamU23
31Karel TYRPEKLTUFO PARDUS Prostějov U23
32- - -WIBATECH TEAMelite
33Jakub HNÍKTUFO PARDUS Prostějov junioři
34- - -DUKLA Banská Bystricaelite
35Jiří BRÁZDILOpen Cycling Academy z.s.elite
36Martin KOHOUTTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
37Jakub BITTNERTeam Forman Cinellielite
38- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirolelite
39Roman LEHKÝTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMelite
40Jiří ŠORMTJ Favorit BrnoU23
41- - -VOSTER ATS TEAMelite
42- - -DUKLA Banská Bystricaelite
43Vojtěch MODLITBACK Příbram - Fany GASTROelite
44Martin ČECHSportRaces Isaac TeamU23
45- - -WIBATECH TEAMelite
46Ondřej VENDOLSKÝTEAM DUKLA PRAHAelite
47Hynek PALIČKATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
48Jonáš BŘEZINATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
49Tomáš ČERVITALO FUTURE CYCLINGelite
50Zdeněk JÍLEKLAWI stars - GIANTelite
51Vladimír MIKŠANÍKTUFO PARDUS Prostějov U23
52- - -CK Příbram - Fany GASTROelite
53Michal KOLLERTHERE TO WIN teamelite
54- - -Team Felbermayr Simplon Welselite
55- - -SCHWABIK CYCLING CEAelite
56- - -CyS - Akadémia Petra SaganaU23
57Michal ROTTERTJ Favorit BrnoU23
58- - -TJ SLÁVIA ŠG Trenčín 
59Petr POSPÍŠILRafkarna Idea Cycling Teamelite
60- - -Team Felbermayr Simplon Wels 
61Jan KAŠPARTEAM DUKLA PRAHAU23
62Denis RUGOVACTUFO PARDUS Prostějov elite
63Václav NEŽERKALAWI stars - GIANTelite
64- - -Team WSA KTM Graz U23
65Tomáš SCHÜHLERAC SPARTA PRAHAelite
66Lukáš KOLAŘÍKTUFO PARDUS Prostějov junioři
67- - -TEAM HUROMelite
68- - -UNION Raiffeisen Radteam TirolU23
69Pavel STÖHRAC SPARTA PRAHAelite
70Adam SEKANINATJ Favorit Brnoelite
71Michal PROCHÁZKATJ Favorit BrnoU23
72Eduard HRACHOVINATeam Forman Cinellielite
73- - -TJ SLÁVIA ŠG Trenčínelite
74- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirolelite
75Jonáš VOJTĚCHLAWI stars - GIANTelite
76- - -CK Spartak Tlmačeelite
77Luděk LICHNOVSKÝTUFO PARDUS Prostějov elite
78- - -Team WSA KTM Graz U23
79Tomáš JAKOUBEKCK Příbram - Fany GASTROU23
80- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirolelite
81Jan RAJCHARTAC SPARTA PRAHAelite
82Petr SWACZYNACK FESO PETŘVALDelite
83- - -WIBATECH TEAMelite
84- - -VOSTER ATS TEAMelite
85- - -Team Felbermayr Simplon Welselite
86- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirolelite
87- - -VOSTER ATS TEAMelite
88- - -Team WSA KTM Graz elite
89David KULHÁNEKTJ Favorit BrnoU23
90Ondřej MACHRBB INVEST FORCE CYCLING TEAMU23
91- - -TEAM HUROMelite
92- - -DUKLA Banská BystricaU23
93- - -CK Spartak Tlmačeelite
94Jan HRSTKARafkarna Idea Cycling Teamelite
95Nicolas PIETRULATEAM DUKLA PRAHAelite
96Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTROelite
97Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHAelite
98- - -TEAM HUROMelite
99- - -TEAM HUROMelite
100Jiří HRADILFORCE KCK Zlínelite
101Milan ZÁLESKÝRafkarna Idea Cycling Teamelite
102Pavel GONDADURATEC SKILS HOTELTIMEelite
103Wojciech PSZCZOLARSKITUFO PARDUS Prostějov elite
104David GOTTHARDRafkarna Idea Cycling Teamelite
105Jiří POKORNÝCK Příbram - Fany GASTROU23
106Jiří SLAVÍKFORCE KCK Zlínelite
107Jaroslav HRADECKÝSportRaces Isaac Teamelite
108Michal KOHOUTTEAM DUKLA PRAHAelite
109Matyáš JANOŠTEAM DUKLA PRAHAjunioři
110David ANDRLETOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
111- - -UNION Raiffeisen Radteam Tirolelite
112Lukáš HEINRICHTeam Forman Cinellielite
113- - -Team WSA KTM Graz  
114Jakub FRKALTeam Forman Cinellielite
115- - -MADETA FITNESS/HAIBIKEpersonál-trenér
116Ondřej FIERLATeam Forman Cinellielite
117Jakub PILEČEKCK Příbram - Fany GASTROU23
118Daniel BABORTUFO PARDUS Prostějov U23
119- - -VOSTER ATS TEAMelite
120- - -CK Spartak Tlmačeelite
121Marek DOLNÍČEKTUFO PARDUS Prostějov U23
122Jan RYBAAC SPARTA PRAHAelite
123Jan VONEŠTJ Favorit BrnoU23
 Šimon BÓDAYKovo PrahaU23
 Jan BRYXIAC SPARTA PRAHAelite
 Dominik BUKSAVITALO FUTURE CYCLINGelite
 Tomáš ČAPEKTOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
 Joshua Edward DAVIESCC LONDONU23
 Albert DUSRafkarna Idea Cycling TeamU23
 Filip ENDLERLAWI stars - GIANTelite
 - - -CK Spartak Tlmačeelite
 Jan FIERLATeam Forman Cinellielite
 - - -TJ SLÁVIA ŠG Trenčín 
 - - -CyS - Akadémia Petra SaganaU23
 - - -Team WSA KTM Graz  
 Richard HABERMANNKovo PrahaU23
 Karel HNÍKELKOV AUTHOR cycling teamelite
 Pavel JELÍNEKKC Slavia Prahaelite
 Martin KLÍCHARafkarna Idea Cycling Teamelite
 Vojtěch KMÍNEKTJ Favorit BrnoU23
 Kristian KOLUMBERSportRaces Isaac TeamU23
 Antonín KOSTIHATEAM DUKLA PRAHAU23
 Karel KUBATOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAMU23
 - - -CK Spartak Tlmačeelite
 Petr MIROVSKÝLAWI stars - GIANTelite
 Maxim MÜLLERTUFO PARDUS Prostějov junioři
 Tadeáš PÁVKovo Prahajunioři
 Antonín REHKovo Prahajunioři
 Šimon ŘEZNÍKKovo PrahaU23
 Milan ŠIMEKTJ Favorit BrnoU23
 Ondřej SKOČÍKKovo Prahaelite
 Josef SLANAŘ GALAXY CYKLOŠVEC STEVENSU23
 René SMÉKALTUFO PARDUS Prostějov junioři
 Jan ŠNOBLMapei Merida KaňkovskýU23
 Matěj STYBORKovo PrahaU23
 - - -Team WSA KTM Graz elite
 Miroslav THUMASportRaces Isaac Teamelite
 - - -CyS - Akadémia Petra Saganaelite
 Matouš VACHRafkarna Idea Cycling TeamU23
 Jan VOCHOSKARBB INVEST FORCE CYCLING TEAMU23
 Martin VOLTRTEAM DUKLA PRAHAjunioři
 - - -TJ SLÁVIA ŠG Trenčín 
 - - -CK Spartak Tlmačeelite
 - - -TJ SLÁVIA ŠG TrenčínU23
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Joshua Edward DAVIES10091075910CC LONDON
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GONDA10009848110DURATEC SKILS HOTELTIME
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Jiří HRADIL10012760938FORCE KCK ZLÍN
Jiří SLAVÍK10046897763FORCE KCK ZLÍN
Michal KOLLERT10002885631HERE TO WIN team
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005KOVO PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Zdeněk JÍLEK10008723819LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451MADETA FITNESS/HAIBIKE
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VOCHOSKA10082338432RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
Tomáš RESS10063702813SportRaces Isaac Team
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.