Závod: 1. ČP KRITÉRIUM SOBĚSLAV

  
StavVýsledky
Název1. ČP KRITÉRIUM SOBĚSLAV
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu6.04.2019
Datum konce6.04.2019
Uzávěrka přihlášek3.04.2019
Místo konáníSOBĚSLAV
KrajČSC
PořadatelG. BENEDIKT ŠVEC CYKLO ŽELEČ
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMARTIN ŠVEC
E-mailskala.rob@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.04.06_ČP_Soběslav_mládež.pdf (5.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190406 Sobeslav.pdf (8.04.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051 
Jan RAJCHART10008820213GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550 
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ASO DUKLA BRNO
David GROSSMANN10047374477 
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Jakub HANUS10082602453 
Petr VAVRUŠA10001512776 
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
David ANDRLE10023504090AC SPARTA PRAHA
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Karel KUBA10016145026 
Martin KOHOUT10047373871 
Petr KLABOUCH10048005785ATT Investments
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
David KVÁČ10093020657LAWI junior team
Filip ČERNÝ10047277174AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Florian KNOBLOCH10093020758AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jaroslav VYKYDAL10047376905AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Karolína ČERNÁ10047331031AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887BRILON RACING TEAM MB
Matyáš Jiří BREDLER10047256461AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vanda DLASKOVÁ10047776625AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Vladislav HORULKO10047449855DUKLA PRAHA
Vojtěch PAŘÍK10047779756AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jakub DANĚK10047225240 
Matěj STRÁNSKÝ10047224937ATT Investments
Ondřej JEŘÁBEK10081493825BRILON RACING TEAM MB
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226BRILON RACING TEAM MB
Tomáš JEŽEK10047914950BRILON RACING TEAM MB
Jan LUKEŠ10047853922Willebrord Wil Vooruit
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
David RAČAN10047455111 
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Filip LEDECKÝ10085678868 
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241NORTH BIKE CLUB
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731 
Karel CAMRDA10000832665ATT Investments
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Vít WALDHAUSER10093188688 
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Jan PLEVA10045961513 
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Adam STIBAL10047444805ČEZ Cyklo Team Tábor
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub ŤOUPALÍK10047277073ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Kryštof KREŠÁK10093204654ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Marek JELÍNEK10047287783TUFO PARDUS Prostějov
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622TEAM DUKLA PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667TEAM DUKLA PRAHA
Albert RAUSCHERT10097359587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313TEAM DUKLA PRAHA
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769 
David ČERVÍČEK10047248377TJ FAVORIT BRNO
Ema MARKOVÁ10077159945 
Jan PODAŘIL10047108941MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martin ČEPEK10047235647TJ FAVORIT BRNO
Matěj VIK10047318705ČEZ Cyklo Team Tábor
Mikuláš MAREK10044483978DUKLA PRAHA
Milan KADLEC10047431263 
Ondřej NOVOTNÝ10047271518TEAM DUKLA PRAHA
Petr VÁVRA10048001139 
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506 
Jana ŠULCOVÁ10047450966 
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martina BARTOŠOVÁ10047420149BRILON RACING TEAM MB
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Filip ŘEHA10059238890ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš NOVÁK10080966688TEAM DUKLA PRAHA
Jan ŽIROVNICKÝ10091803107G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej VAŠTA10091802295G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Viola LIŠKOVÁ10079420247ČEZ Cyklo Team Tábor
Libor ŠVEC10047439347ČEZ Cyklo Team Tábor
Andrea MAŤHOVÁ10079785110GHOST Team
Lukáš MITAS10012766796Hello CTW
Oldřich NOVOTNÝ10013112663Hello CTW
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589 
Aleš HRDLIČKA10047371245ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815 
Daniel MRÁZ10108514587MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HAVRLANT10055481556ATT Investments
Jan ŠNOBL10047408732 
Jan VALL10047292635 
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316 
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Mirek MÜLLER10047261616BRILON RACING TEAM MB
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Pavel BITTNER10046718517DEVELOPMENT TEAM DSM
Petr HETFLEIŠ10047236758ATT Investments
Šimon KOVAČIČIN10082965292 
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
David GOTTHARD10083343390Sport Import
David KOPELENT10065321602TJ FAVORIT BRNO
Jáchym ŠTEMBERK10070052774 
Jakub BOUČEK10048200189ISRAEL CYCLING ACADEMY
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VONDRÁČEK10047263434 
Josef ČEKAL10047304456TJ FAVORIT BRNO
Josef OTTA10047394382AC SPARTA PRAHA
Ondřej MACH10047428031Team Forman profiq Cinelli
Pavel NOVÁK10086057875CICLISTICA TREVIGLIESE
Adam BITTMAN10047380743REXONIX KOVO PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664DUKLA PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944REXONIX KOVO PRAHA
Antonín REH10047358313 
Daniel TOUL10047307082REXONIX KOVO PRAHA
David JANÍK10028268915REXONIX KOVO PRAHA
Filip DOHNAL10004976989REXONIX KOVO PRAHA
Jakub DOHNAL10047256865REXONIX KOVO PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106REXONIX KOVO PRAHA
Martin LAMAČ10047134708REXONIX KOVO PRAHA
Martin ŠTIBINGR10047373467REXONIX KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
Matyáš BORKOVEC10082677326REXONIX KOVO PRAHA
Ondřej SKOČÍK10078164301REXONIX KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118REXONIX KOVO PRAHA
Tobias DVOŘÁČEK10047422472REXONIX KOVO PRAHA
Tomáš TITĚRA10047318604REXONIX KOVO PRAHA
Václav PAPÍK10047262424REXONIX KOVO PRAHA
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Markéta MACÁNOVÁ10046446412SportRaces Cycling Team
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904ASO DUKLA BRNO
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174 
Markéta HÁJKOVÁ10015335377BEPINK
Marek WITKOWSKI10085025534 
Adam PEŠEK10004772683Roman Kreuziger Cycling Academy
Jan VRANÝ10012504795 
Lukáš KREUZER10079408022SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav VLČEK10082602352Roman Kreuziger Cycling Academy
Petr HLADÍK10093680560Roman Kreuziger Cycling Academy
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Vít KOTSCHY10084836988Roman Kreuziger Cycling Academy
Ondřej JEŘÁBEK10047379127DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712ASO DUKLA BRNO
Barbora NĚMCOVÁ10047309914TEAM DUKLA PRAHA
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub VAJBAR10047310015ASO DUKLA BRNO
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955 
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela POULOVÁ10047310318ASO DUKLA BRNO
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Viktor MINAŘÍK10047452178 
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Cycling Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Cycling Team
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Šárka MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Cycling Team
Tomáš RESS10063702813Sport Import
Zdeněk OUPIC10060808876SportRaces Cycling Team
Alysha VAN NECK10087884408 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Kristýna BURLOVÁ10047208365 
Luboš KOMÍNEK10047307991 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Martin VOLTR10047373366TJ FAVORIT BRNO
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789 
Matyáš JANOŠ10046331224ATT Investments
Melissa VAN NECK10013443069GT Krush Tunap Pro Cycling
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845 
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Daniel VYSOČAN10118426775TJ FAVORIT BRNO
David KARÁSEK10046656576TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Kristián VAVRO10053648963TEAM DUKLA PRAHA
Matěj HYTYCH10058654264ASO DUKLA BRNO
Matyáš MUROŇ10012987573TEAM DUKLA PRAHA
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886ATT Investments
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309Roman Kreuziger Cycling Academy
Robert KOBR10047280410Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Adam SEEMAN10056008184Cps Professional Team
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467SportRaces Cycling Team
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Hana SVOBODOVÁ10090732265 
Hanka RUNTOVÁ10047448643TEAM DUKLA PRAHA
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan NOŽINA10090731457TJ STADION LOUNY
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962 
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Pavel JINDŘICH10046370125ČEZ Cyklo Team Tábor
Tereza PROŠKOVÁ10047404082SportRaces Cycling Team
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Pavel GONDA10009848110TJ START LUBY
Daniel POLANSKÝ10047208163 
David BLAŽEK10054302402Open Cycling Academy z.s.
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TEAM DUKLA PRAHA
Jakub HNÍK10047786628D2mont Merida cycling team
Jakub REHOVIČ10091862721 
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822 
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov
Martin ŘEHÁK10047405092 
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov
Natálie VALUCHOVÁ10015286372BIKE PRO RACING
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Stanislav PÁTÍK10081977411MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team