Závod: 1. ČP KRITÉRIUM SOBĚSLAV

  
StavVýsledky
Název1. ČP KRITÉRIUM SOBĚSLAV
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu6.04.2019
Datum konce6.04.2019
Uzávěrka přihlášek3.04.2019
Místo konáníSOBĚSLAV
KrajČSC
PořadatelG. BENEDIKT ŠVEC CYKLO ŽELEČ
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMARTIN ŠVEC
E-mailskala.rob@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice2019.04.06_ČP_Soběslav_mládež.pdf (5.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190406 Sobeslav.pdf (8.04.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Zdeněk OUPIC10060808876SportRaces Isaac Team
Vojtěch SOUKUP10078831173TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch PAŘÍK10047779756TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch KOBLÍŽEK10047349623TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KADLEC10047309510TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch ČÍŽEK10047448744TJ STADION LOUNY
Vojtěch CÍRKVA10046677087Roman Kreuziger Cycling Academy
Vladyslav HORULKO10047449855TJ AŠ ML.BOLESLAV
Vít WALDHAUSER10093188688ČEZ Cyklo Team Tábor
Vít KOTSCHY10084836988SK PETŘÍN PLZEŇ
Viola LIŠKOVÁ10079420247G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Viktor PADĚLEK10047329314TJ FAVORIT BRNO
Viktor MINAŘÍK10047452178SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika ZOUBKOVÁ10083955100SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JANDOVÁ10047256764TJ FAVORIT BRNO
Veronika JADRNÁ10047388726SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Veronika JABORNÍKOVÁ10047201594ASO DUKLA BRNO
Veronika BARTONÍKOVÁ10047417725ASO DUKLA BRNO
Vanda DLASKOVÁ10047776625TJ AŠ ML.BOLESLAV
Václav PARMA10047404385TJ STADION LOUNY
Václav PAPÍK10047262424KOVO PRAHA
Tomáš URBÁNEK10059529082CYKLOTEAM OSTROV
Tomáš TITĚRA10047318604KOVO PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš RESS10063702813KC BRNO
Tomáš PŘIDAL10047415196MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš OBDRŽÁLEK10047292130MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tomáš NOVÁK10080966688FORCE TEAM JESENÍK
Tomáš KRAUS10047422977CYCLING ACADEMY TÁBOR
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš JEŽEK10047914950IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš ČERVENÝ10079631223TJ FAVORIT BRNO
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Tobiáš PŘIDAL10047452784MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Tobias DVOŘÁČEK10047422472KOVO PRAHA
Tereza VANÍČKOVÁ10023478226IVAR CS - AUTHOR TEAM
Tereza PROŠKOVÁ10047404082TJ STADION LOUNY
Tereza KORVASOVÁ10015208267TEAM DUKLA PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Štěpán TELECKÝ10047201392TJ FAVORIT BRNO
Štěpán ŠIROKÝ10059931735TJ FAVORIT BRNO
Štěpán KRUPKA10092869905Carla.kupkolo.cz
Štěpán DUBEC10080411566FORCE TEAM JESENÍK
Stanislav PÁTÍK10081977411TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Simona PETRŽÍLKOVÁ10047425506DUKLA PRAHA
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10047448845SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon ŘEZNÍK10084848005KOVO PRAHA
Šimon OSIČKA10084924995SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Šimon KOVAČIČIN10082965292MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šárka DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ10064869035SportRaces Isaac Team
Sára Kateřina PETERKOVÁ10047405904Roman Kreuziger Cycling Academy
Samuel JURICA10047399941TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Sabina DŽERENGOVÁ10047254845TEAM DUKLA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Roman PLEŠINEC10081601737SK PETŘÍN PLZEŇ
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Robert KOBR10047280410TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard KOBR10047280309TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
René SMÉKAL10047330627TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radovan ŠTEC10047443589TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Radim ŽBÁNEK10058655779TJ FAVORIT BRNO
Přemek ŠVEC10079419136G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Petr VAVRUŠA10001512776ASO DUKLA BRNO
Petr VÁVRA10048001139DUKLA PRAHA
Petr KOVAŘČÍK10047362050TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr HLADÍK10093680560SK PETŘÍN PLZEŇ
Petr HETFLEIŠ10047236758MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Pavlína PLCHOVÁ10047344973FORCE TEAM JESENÍK
Pavel VOLF10047363464CK MTB Maraton Hlinsko
Pavel SVOBODA10046607874Vokolek_Cycling_Team
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Pavel NOVÁK10086057875RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Pavel JINDŘICH10046370125TJ STADION LOUNY
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GONDA10009848110DURATEC SKILS HOTELTIME
Pavel BITTNER10046718517MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Patricie MÜLLEROVÁ10047400749TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VAŠTA10091802295G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Ondřej POKORNÝ10047168454TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej PODZIMEK10079418429G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Ondřej NOVOTNÝ10047271518DUKLA PRAHA
Ondřej MAZEL10046409430TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Ondřej JEŘÁBEK10081493825IVAR CS - AUTHOR TEAM
Ondřej JEŘÁBEK10047379127SP KOLO LOAP SPECIALIZED
Oldřich NOVOTNÝ10013112663CT WEBER
Nicole HARTYCHOVÁ10047281622MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nela KAŇKOVSKÁ10092948212MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Natálie VALUCHOVÁ10015286372TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Natálie PLESKAČOVÁ10047412065EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Natálie MIKŠANÍKOVÁ10056227749ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Miroslav VLČEK10082602352SK PETŘÍN PLZEŇ
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
Mirek MÜLLER10047261616MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Milan KADLEC10047431263DUKLA PRAHA
Milan HEZINA10092749461TJ STADION LOUNY
Mikuláš MAREK10044483978DUKLA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michal FIGALLA10081180593CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
Michaela POULOVÁ10047310318SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michaela HŘEBAČKOVÁ10084925096SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Michael Filip SMITH10092872935TJ FAVORIT BRNO
Melissa VAN NECK10013443069BEPINK
Maxim MÜLLER10048203930TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš Jiří BREDLER10047256461TJ AŠ ML.BOLESLAV
Matyáš NOVÁČEK10047448441TJ STADION LOUNY
Matyáš MUROŇ10012987573TJ FAVORIT BRNO
Matyáš KOBLÍŽEK10047400547TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš FIALA10092747542ČEZ Cyklo Team Tábor
Matyáš BORKOVEC10082677326KOVO PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179AC SPARTA PRAHA
Matěj VIK10047318705DUKLA PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matěj STRÁNSKÝ10047224937IVAR CS - AUTHOR TEAM
Matěj PITÁK10047423482MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Matěj HYTYCH10058654264TJ FAVORIT BRNO
Matěj DRÁPELA10085014521MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789TEAM DUKLA PRAHA
Martina BARTOŠOVÁ10047420149EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin ŠTIBINGR10047373467KOVO PRAHA
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Martin ŘEHÁK10047405092TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Martin LAMAČ10047134708KOVO PRAHA
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin ČEPEK10047235647DUKLA PRAHA
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Markéta MACÁNOVÁ10046446412Roman Kreuziger Cycling Academy
Markéta HÁJKOVÁ10015335377Servetto Piumate Beltrami TSA
Marek WITKOWSKI10085025534SK BIKETIME BULLS PÍSEK
Marek ŠVEJDAR10053331085TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek JELÍNEK10047287783CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Lukáš MITAS10012766796CT WEBER
Lukáš KREUZER10079408022SK PETŘÍN PLZEŇ
Lukáš KOLAŘÍK10047299103TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lukáš KAŠPÁREK10091862822TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Libor ŠVEC10047439347GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Kryštof KREŠÁK10093204654CYCLING ACADEMY TÁBOR
Kristýna ZEMANOVÁ10047782887IVAR CS - AUTHOR TEAM
Kristýna LEBEDOVÁ10093154740CK Jihočeské naděje
Kristýna BURLOVÁ10047208365TEAM DUKLA PRAHA
Kristián VAVRO10053648963TJ FAVORIT BRNO
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Klára ZADÁKOVÁ10060809179SportRaces Isaac Team
Klára STAŇKOVÁ10047287884CYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Karolína ČERNÁ10047331031TJ AŠ ML.BOLESLAV
Karolína BEDRNÍKOVÁ10047257370EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel CAMRDA10000832665ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Kamila JANŮ10023478327ČEZ Cyklo Team Tábor
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127TJ AŠ ML.BOLESLAV
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Josef OTTA10047394382RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Josef ČEKAL10047304456RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Johana MASLEKOVOVÁ10090731962TJ STADION LOUNY
Jiří ZEDNÍK10046565842TJ STADION LOUNY
Jiří TŘINÁCTÝ10090352955SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Jaroslav VYKYDAL10047376905TJ AŠ ML.BOLESLAV
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Jaromír KOHOUT10047234536Roman Kreuziger Cycling Academy
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Jana ŠULCOVÁ10047450966EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jan Žirovnický10091803107G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
Jan ZAPLETAL10080738235MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan VRANÝ10012504795SK PETŘÍN PLZEŇ
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jan VONDRÁČEK10047263434RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VALL10047292635MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan URBAN10085834977TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan POŘÍZKA10084848106KOVO PRAHA
Jan PODAŘIL10047108941DUKLA PRAHA
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan PÍGL10047420957TJ STADION LOUNY
Jan NOŽINA10090731457TJ STADION LOUNY
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan LUKEŠ10047853922Carla.kupkolo.cz
Jan KRULIŠ10047563528TJ STADION LOUNY
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan JANOUT10093188587ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan HEZINA10047404284TJ STADION LOUNY
Jakub VAJBAR10047310015SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Jakub ŤOUPALÍK10047277073CYCLING ACADEMY TÁBOR
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Jakub STANĚK10047281319Roman Kreuziger Cycling Academy
Jakub REHOVIČ10091862721TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Jakub JANÍČEK10047440862TJ FAVORIT BRNO
Jakub Holub10083489500TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Jakub HNÍK10047786628TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jakub HAVRLANT10055481556MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jakub HANUS10082602453ASO DUKLA BRNO
Jakub HÁK10047357808Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jakub FILIP10006903451MADETA FITNESS/HAIBIKE
Jakub DOHNAL10047256865KOVO PRAHA
Jakub DANĚK10047225240IVAR CS - AUTHOR TEAM
Jakub BOUČEK10048200189RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Ivo OPLUŠTIL10053651286TJ FAVORIT BRNO
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hanka RUNTOVÁ10047448643TJ STADION LOUNY
Hana SVOBODOVÁ10090732265TJ STADION LOUNY
Hana HEŘMANOVSKÁ10047762174SaF Zéisseng / ASC - Immo Losch
Gleb FOMČENKO10082740677TJ STADION LOUNY
Gabriela SVOBODOVÁ10092874046TJ FAVORIT BRNO
Gabriela BÁRTOVÁ10047282935TUFO PARDUS Prostějov z.s.
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
František HONSA10047236051AC SPARTA PRAHA
Florian KNOBLOCH10093020758TJ AŠ ML.BOLESLAV
Filip ŘEHA10059238890FORCE TEAM JESENÍK
Filip LEDECKÝ10085678868ČEZ Cyklo Team Tábor
Filip KUBA10047394180CYCLING ACADEMY TÁBOR
Filip DOHNAL10004976989KOVO PRAHA
Filip ČERNÝ10047277174TJ AŠ ML.BOLESLAV
Ema MARKOVÁ10077159945DUKLA PRAHA
Ema KAŇKOVSKÁ10010167503ASO DUKLA BRNO
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Ema BENEŠOVÁ10090352753SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Eliška GRULICHOVÁ10047400446TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Elena VANÍČKOVÁ10008641569ČEZ Cyklo Team Tábor
Denisa BARTOŠOVÁ10013060830CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
David ŠIMEČEK10046792073CYCLING ACADEMY TÁBOR
David RAČAN10047455111ČEZ Cyklo Team Tábor
David ONDRIŠÍK10047679221SportRaces Isaac Team
David KVÁČ10093020657TJ AŠ ML.BOLESLAV
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David KOPELENT10065321602RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
David KARÁSEK10046656576TJ FAVORIT BRNO
David JANÍK10028268915KOVO PRAHA
David GROSSMANN10047374477ASO DUKLA BRNO
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
David ČERVÍČEK10047248377DUKLA PRAHA
David BLAŽEK10054302402TUFO PARDUS Prostějov z.s.
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniela MASLEKOVOVÁ10083491217TJ STADION LOUNY
Daniela HEZINOVÁ10090732467TJ STADION LOUNY
Daniela ČUNDERLOVÁ10016041962MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel VYSOČAN10005541613TJ FAVORIT BRNO
Daniel TOUL10047307082KOVO PRAHA
Daniel POLANSKÝ10047208163TUFO PARDUS Prostějov z.s.
Daniel MRÁZ10018791712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Daniel KORBEL10084839214TJ LOKOMOTIVA BEROUN
Dagmar HEJHALOVÁ10047208769DUKLA PRAHA
Celestýna SOUČKOVÁ10023478428ČEZ Cyklo Team Tábor
Beata HERMANOVÁ10072551031SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Barbora PARMOVÁ10047403981TJ STADION LOUNY
Barbora NOVÁČKOVÁ10090732366TJ STADION LOUNY
Barbora NĚMCOVÁ10047309914SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Anna SOUČKOVÁ10047409944KOVO PRAHA
Anna RŮŽIČKOVÁ10047455313DUKLA PRAHA
Anna LALÁKOVÁ10090877664KOVO PRAHA
Anna JABORNÍKOVÁ10047309712SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Andrea MAŤHOVÁ10079785110GHOST Team
Alysha VAN NECK10087884408TEAM DUKLA PRAHA
Aleš HRDLIČKA10047371245MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert SOLAŘ10047249589MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Albert RAUSCHERT10047293544DUKLA PRAHA
Adéla MARKOVÁ10047334667DUKLA PRAHA
Adéla HERMANOVÁ10047310217SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Adam STIBAL10047444805CYCLING ACADEMY TÁBOR
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam SEEMAN10056008184TJ STADION LOUNY
Adam PEŠEK10004772683SK PETŘÍN PLZEŇ
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam KAŇKOVSKÝ10047212712MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam HRDLIČKA10059729752MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam FRAJBIŠ10092303463DUKLA PRAHA
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam BITTMAN10047380743KOVO PRAHA