Závod: KRITÉRIUM MUŽI - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
NázevKRITÉRIUM MUŽI - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu13.04.2019
Datum konce13.04.2019
Uzávěrka přihlášek10.04.2019
Místo konáníKYJOV
KrajČSC, Jihočeský
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ69701
Kontaktní osobaVLADIMÍR HUŠEK
E-mailck.kyjov@tiscali.cz
Telefon420 603 917 656
Fax 
Propozice2019_Kyjov_kriteriumELI.pdf (27.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

Vysledky_po_uprave.pdf (14.04.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051AC SPARTA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Bertil VACEK10047394483CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Jan FALTÝNEK10047423886CYKLO FALTÝNEK
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005KOVO PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Petr LECHNER10002722347MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adéla FOLTÝNOVÁ10047313247MS BIKE ACADEMY RACING
Albert VOLF10055861674MS BIKE ACADEMY RACING
Barbora KALČÍKOVÁ10079504517MS BIKE ACADEMY RACING
Jakub VLAS10041675729MS BIKE ACADEMY RACING
Jan KRÁL10092977312MS BIKE ACADEMY RACING
Jan SOUSTRUŽNÍK10055862179MS BIKE ACADEMY RACING
Josef VLK10081186960MS BIKE ACADEMY RACING
Julie KRÁLOVÁ10092977918MS BIKE ACADEMY RACING
Kateřina UHMANOVÁ10055862987MS BIKE ACADEMY RACING
Lukáš KRÝSL10013440948MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj BARTH10079504214MS BIKE ACADEMY RACING
Matěj ČÁSLAVSKÝ10047337600MS BIKE ACADEMY RACING
Michaela HOJDOVÁ10092978120MS BIKE ACADEMY RACING
Nela JEDLIČKOVÁ10079504113MS BIKE ACADEMY RACING
Nela VÁVROVÁ10092978019MS BIKE ACADEMY RACING
Simona SPĚŠNÁ10047303143MS BIKE ACADEMY RACING
Štěpán KRULA10047266969MS BIKE ACADEMY RACING
Tomáš FUX10008101201MS BIKE ACADEMY RACING
Vojtěch JEŽEK10053950673MS BIKE ACADEMY RACING
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VOCHOSKA10082338432RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
Tomáš RESS10063702813SportRaces Isaac Team
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Adam ŤOUPALÍK10008624593Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČER10006431383VITALO FUTURE CYCLING