Závod: ŠKODA CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO

  
StavVýsledky
NázevŠKODA CUP - KYJOVSKÉ SLOVÁCKO
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu14.04.2019
Datum konce14.04.2019
Uzávěrka přihlášek9.04.2019
Místo konáníKYJOV
KrajČSC
PořadatelCK DACOM PHARMA KYJOV
Adresa pořadateleLIDICKÁ 1060, KYJOV
PSČ69701
Kontaktní osobaVLADIMÍR HUŠEK
E-mailck.kyjov@tiscali.cz
Telefon420 607 547 937
Fax 
PropozicePropozice Kyjov - Kyjovské Slovácko.pdf (12.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190414_vysl_kyjov_m-2.pdf (14.04.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Jan RAJCHART10008820213GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048CAT Trenčín
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Tomáš ČER10006431383CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731 
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj ŠTIBINGR10010747883 
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Zdeněk JÍLEK10008723819LAWI Stars - GIANT
Jan ŠNOBL10047408732 
Jiří BRÁZDIL10005905159RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774 
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej MACH10047428031TEAM FORMAN CINELLI
Daniel MICHAL10046356583SKP DUHA Lanškroun
Štěpán HRDINA10063191743SKP DUHA Lanškroun
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Tomáš RESS10063702813 
Ctirad JARMA10016047420TEAM BIKECENTRUM Olomouc
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Martin SPUDIL10010605720 
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
David ANDRLE10023504090TELCO’M – ON CLIMA
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Karel KUBA10016145026 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Karel TYRPEKL10047918081Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Matouš MĚŠŤAN10047062966TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov