Závod: LIDICE 2009

  
StavVýsledky
NázevLIDICE 2009
Odvětví
Silnice
MUŽI / MEN čtvrtý závod
MUŽI / MEN druhý závod
MUŽI / MEN první závod
MUŽI / MEN třetí závod
MUŽI / MEN – celkově
Datum startu11.06.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
PořadatelCyklo-Lidice, CK Windoor´s Příbram
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-mailalena.slanska@seznam.cz
Telefon 
Fax 
Propozice14-05-09-10-06-37propozice_filelidice_2009-rozpis_zavodu.doc (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

14-06-09-21-43-17lidice.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI / MEN – celkově
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
2Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3- - -TEAM LOUNY 
4Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
5Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
6Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
7- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
8- - -LAWI Stars - GIANT 
13Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
18Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
21- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
22- - -CYKLO ATOM 
23- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
24- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
25Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
26- - -AC SPARTA PRAHA 
27Lukáš POSPÍŠILREDPOINT ELEVEN TEAM 
30- - -GIANT Trans Brdy Team 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN čtvrtý závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
3Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
4Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
5- - -SKP DUHA Lanškroun 
6- - -CYKLO ATOM 
7- - -CYKLOKLUB PODBOŘANY 
8- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
11Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
12- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
14- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
16- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
24- - -MONDRAKER DH TEAM 
25Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
26- - -TEAM LOUNY 
27Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
28Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
29Michal KESLBikonur Cycling Team 
30- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
31- - -LAWI Stars - GIANT 
33Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
34- - -Bikonur Cycling Team 
35Lukáš POSPÍŠILREDPOINT ELEVEN TEAM 
36- - -AC SPARTA PRAHA 
37- - -TJ FAVORIT BRNO 
38Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
40- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
43- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
47Lukáš SMOLATOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 
49Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
50- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
51- - -B4 TEAM 
52- - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
53- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
54- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
55Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
56- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
57- - -GIANT Trans Brdy Team 
58- - -TEAM DUKLA PRAHA 
59- - -PUSKINAK.CZ 
60- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
63- - -SKP DUHA Lanškroun 
64- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
65- - -BMC RACING 
66- - -MARIN - HOKOR 
67- - -TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ 
68- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
69Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
70- - -CK Příbram 
72Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
73- - -KC SLAVIA PRAHA 
75Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
76- - -TEAM DUKLA PRAHA 
78- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
80- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
82Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
83- - -TEAM DUKLA PRAHA 
84- - -EX 23 SARONI factory team 
85Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
86Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 Miroslav BERGERTJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -ČSC Praha 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN třetí závod
PořadíJménoOddílKategorie
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
4Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
6Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
8Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
9Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
10- - -LAWI Stars - GIANT 
11- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
12- - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
13- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
16Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
20Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
21- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
22Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
23- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
25Lukáš POSPÍŠILREDPOINT ELEVEN TEAM 
26- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
27- - -AC SPARTA PRAHA 
28- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
30- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
32- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
34- - -CYKLO ATOM 
36- - -GIANT Trans Brdy Team 
41- - -SKP DUHA Lanškroun 
43Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -CYKLOKLUB PODBOŘANY 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Miroslav BERGERTJ FAVORIT BRNO 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -BMC RACING 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 - - -TJ FAVORIT BRNO 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -ČSC Praha 
 - - -CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 
 - - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Michal KESLBikonur Cycling Team 
 - - -Bikonur Cycling Team 
 Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MONDRAKER DH TEAM 
 - - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -PARDUS TUFO Prostějov z.s. 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Radim PAPRSTKAMaloja - Rocky Mountain Team 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 - - -TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ 
 - - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 - - -CK Příbram 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -B4 TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN druhý závod
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM DUKLA PRAHA 
2Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
3Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
5Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
6Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
8- - -TEAM LOUNY 
10Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
12- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
13- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
14Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
15- - -SKP DUHA Lanškroun 
22- - -TEAM DUKLA PRAHA 
23- - -TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ 
24- - -LAWI Stars - GIANT 
26- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
27- - -TEAM DUKLA PRAHA 
29- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
30- - -AC SPARTA PRAHA 
31- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
33- - -CYKLO ATOM 
34- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
37Alois KAŇKOVSKÝELKOV AUTHOR cycling team 
39- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
40Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
42Lukáš POSPÍŠILREDPOINT ELEVEN TEAM 
43- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
44- - -SKP DUHA Lanškroun 
45- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
46- - -CK Příbram 
47- - -GIANT Trans Brdy Team 
49Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
52- - -TJ FAVORIT BRNO 
53- - -Bikonur Cycling Team 
56Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
58- - -BMC RACING 
60- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
61- - -KC SLAVIA PRAHA 
 - - -CYKLOKLUB PODBOŘANY 
 - - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
 Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Miroslav BERGERTJ FAVORIT BRNO 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -PUSKINAK.CZ 
 Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
 - - -ČSC Praha 
 - - -CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
 Michal KESLBikonur Cycling Team 
 - - -KC SLAVIA PRAHA 
 Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
 - - -MONDRAKER DH TEAM 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -Nilfisk ALTO pro cycling 
 - - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
 - - -Cyklotrénink - František Trkal 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 - - -B4 TEAM 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -MARIN - HOKOR 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Výsledky v kategorii MUŽI / MEN první závod
PořadíJménoOddílKategorie
1Stanislav KOZUBEKČSC Praha 
3- - -LAWI Stars - GIANT 
5Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
7Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
9Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
10- - -TEAM LOUNY 
11Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
12- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
13- - -TEAM DUKLA PRAHA 
14- - -TEAM DUKLA PRAHA 
17- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
18- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -Androni Giocattoli-Venezuela 
20- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
25- - -PUSKINAK.CZ 
26- - -TEAM DUKLA PRAHA 
28Michal KESLBikonur Cycling Team 
29- - -TEAM DUKLA PRAHA 
31- - -Cyklotrénink - František Trkal 
32- - -TEAM DUKLA PRAHA 
33- - -BMC RACING 
34- - -CK Příbram 
36Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
37- - -SKP DUHA Lanškroun 
38- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
40Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
42- - -MARIN - HOKOR 
45- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
46Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
47- - -Nilfisk ALTO pro cycling 
48- - -MTBC MANITOU SOKOL CHRUDIM 
50- - -SKP DUHA Lanškroun 
52- - -GIANT Trans Brdy Team 
54- - -CYKLO ATOM 
55- - -Bikonur Cycling Team 
57Kristian HYNEKCANYON TOPEAK 
59Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
61- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
62Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
63- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
64Lukáš POSPÍŠILREDPOINT ELEVEN TEAM 
65- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
66- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
68- - -TJ START PLZEŇ ODD. KOLOVÁ 
69- - -CYKLOKLUB PODBOŘANY 
70- - -AC SPARTA PRAHA 
73- - -KC SLAVIA PRAHA 
75- - -B4 TEAM 
76- - -KC SLAVIA PRAHA 
78Martin KŘÍŽCK Příbram - Fany GASTRO 
79Oldřich NOVOTNÝCT WEBER 
80- - -ČSC Praha 
81- - -MONDRAKER DH TEAM 
83- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
84Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
86Michal BENDATJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 
87- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
88- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
89- - -CUBE Cyklo Špicar Jilemnice 
90- - -TJ FAVORIT BRNO 
91- - -JIKO ČÁCHA SUŠICE 
93- - -EX 23 SARONI factory team 
95- - -EXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN 
96- - -EX 23 SARONI factory team 
98- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
100Miroslav BERGERTJ FAVORIT BRNO 
103Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
104- - -TJ AŠ ML.BOLESLAV 
106Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
107- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10003279893EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10004450058CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
- - -10004772077KC HLINSKO
- - -10004125009Nilfisk ALTO pro cycling
- - -10007176869ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10003051642KOLOKRÁM
- - -10006393492EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
- - -10005446431EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN