Závod: ŠKODA - CUP ROKYCANY

  
StavVýsledky
NázevŠKODA - CUP ROKYCANY
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu8.05.2019
Datum konce8.05.2019
Uzávěrka přihlášek5.05.2019
Místo konáníROKYCANY
KrajČSC
PořadatelAC Sparta Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZDENĚK RUBÁŠ
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon420 603 917 656
Fax 
PropozicePropozice Rokycany.pdf (12.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

69_20190509-rokycany-men-abs.pdf (20.05.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Jan BRYXI10047360434RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan RAJCHART10008820213GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048CAT Trenčín
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Jakub VYPLEL10047441670AUTHOR TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Jakub ŘÍMAN10023478933AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Jan ŠUBRT10058808454CYKLO ATOM
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Michal KESL10002318886LAPIERRE PLZEŇ
René JAURIS10006187873MISTRAL
Tomáš RADOLF10013112562LAPIERRE PLZEŇ
Tomáš ČER10006431383CANYON NORTHWAVE MTB TEAM
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241NORTH BIKE CLUB
Karel ARLT10023478731 
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Filip STARCZEWSKI10093416539CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ŠTIBINGR10010747883 
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Michal KOLLERT10002885631Xeelo cycling team
Petra VÁCHOVÁ10091516349Xeelo cycling team
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Patrik ŠTĚPÁNEK10092783918KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Dalibor KONEČNÝ10080776732KILPI RACING TEAM
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Libor BARTŮNĚK10046752061KOLOKRÁM
Antonín REH10047358313 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Zdeněk JÍLEK10008723819LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jan ŠNOBL10047408732 
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Albert DUS10047316479 
David GOTTHARD10083343390 
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Libor MEIŠNER10016026606 
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577 
Petr POSPÍŠIL10048133000Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Jáchym ŠTEMBERK10070052774 
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej MACH10047428031TEAM FORMAN CINELLI
Adam HOFMEISTER10048179880 
David VITNER10047209476TJ PLAMEN CHODOV, z.s.
Karel MACÁN10046341530SportRaces Cycling Team
Marek LIŠKA10047218873CYKLOTEAM OSTROV
Martin VOLF10047398123AC SPARTA PRAHA
Pavel GONDA10009848110SKILS HOTELTIME BIKEGALLERY
Bedřich PRŮCHA10047001635Sport Import
Jakub MIKLOVIČ10082074714SWEEP FACTORY TEAM
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Cycling Team
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Ondřej PÁVEK10005713886SWEEP FACTORY TEAM
Tomáš RESS10063702813 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Matyáš JANOŠ10046331224Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Václav KOPECKÝ10047687406TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
David ANDRLE10023504090TELCO’M – ON CLIMA
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Jonáš BŘEZINA10009745551 
Karel KUBA10016145026 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Karel TYRPEKL10047918081Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov