Závod: ŠKODA - CUP ROKYCANY

  
StavVýsledky
NázevŠKODA - CUP ROKYCANY
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu8.05.2019
Datum konce8.05.2019
Uzávěrka přihlášek5.05.2019
Místo konáníROKYCANY
KrajČSC
PořadatelAC Sparta Praha
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaZDENĚK RUBÁŠ
E-mailrubas@sparta-cycling.cz
Telefon420 603 917 656
Fax 
PropozicePropozice Rokycany.pdf (12.03.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

69_20190509-rokycany-men-abs.pdf (20.05.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Dalibor KONEČNÝ10080776732ABC CLUB KILPI RACING TEAM
František HONSA10047236051AC SPARTA PRAHA
Jan BRYXI10047360434AC SPARTA PRAHA
Jan RAJCHART10008820213AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Jakub VYPLEL10047441670AUTHOR TEAM STUPNO
Petr CHRZ10047418432AUTHOR TEAM STUPNO
Jan ŠUBRT10058808454AXON SPORT TEAM
Kamil ACKERMANN10047432071AXON SPORT TEAM
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Jiří NESVEDA10003328292Bikonur Cycling Team
Michal KESL10002318886Bikonur Cycling Team
René JAURIS10006187873Bikonur Cycling Team
Tomáš RADOLF10013112562Bikonur Cycling Team
Joshua Edward DAVIES10091075910CC LONDON
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Karel ARLT10023478731ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Jaromír PYTEL10016050349CK FESO PETŘVALD
Petr SWACZYNA10012570574CK FESO PETŘVALD
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Filip STARCZEWSKI10093416539CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Pavel GONDA10009848110DURATEC SKILS HOTELTIME
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ŠTIBINGR10010747883ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Josef SLANAŘ10079421459GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
Michal KOLLERT10002885631HERE TO WIN team
Petra VÁCHOVÁ10091516349HERE TO WIN team
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Patrik ŠTĚPÁNEK10092783918KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Jakub SVOBODA10003068416KOLOKRÁM
Libor BARTŮNĚK10046752061KOLOKRÁM
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Ondřej SKOČÍK10078164301KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005KOVO PRAHA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE SWEEP
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Václav NEŽERKA10014511281LAWI Stars - GIANT
Zdeněk JÍLEK10008723819LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451MADETA FITNESS/HAIBIKE
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Libor MEIŠNER10016026606RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jáchym ŠTEMBERK10070052774RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Adam HOFMEISTER10048179880Roman Kreuziger Cycling Academy
David VITNER10047209476Roman Kreuziger Cycling Academy
Karel MACÁN10046341530Roman Kreuziger Cycling Academy
Marek LIŠKA10047218873Roman Kreuziger Cycling Academy
Martin VOLF10047398123Roman Kreuziger Cycling Academy
Bedřich PRŮCHA10047001635SportRaces Isaac Team
Jakub MIKLOVIČ10082074714SportRaces Isaac Team
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Lukáš RUNT10047374275SportRaces Isaac Team
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
Ondřej PÁVEK10005713886SportRaces Isaac Team
Tomáš RESS10063702813KC BRNO
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Luboš KOMÍNEK10047307991TEAM DUKLA PRAHA
Martin VOLTR10047373366TEAM DUKLA PRAHA
Matyáš JANOŠ10046331224TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283TEAM DUKLA PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Jakub ŘÍMAN10023478933TJ AŠ ML.BOLESLAV
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
František NĚMEC10079632435TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert HULA10023503989TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Václav KOPECKÝ10047687406TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jonáš BŘEZINA10009745551TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Denis RUGOVAC10007503336TUFO PARDUS Prostějov
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Vladimír MIKŠANÍK10016517969TUFO PARDUS Prostějov
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš ČER10006431383VITALO FUTURE CYCLING