Závod: LIDICE

  
StavVýsledky
NázevLIDICE
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu10.08.2019
Datum konce11.08.2019
Uzávěrka přihlášek3.08.2019
Místo konáníLIDICE
KrajStředočeský
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM
PSČ26101
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon420 731050451
Fax 
Propozice2019.08.10_Lidice.pdf (24.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

VÝSLEDKOVÁ LISTINA LIDICE 2019 - celkové.pdf (19.08.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Akademie cyklistických sportů
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Zdeněk RUBÁŠ10001127002AC SPARTA PRAHA
Adam FOLTÁN10046019309ATT Investments
David ANDRLE10023504090AC SPARTA PRAHA
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Karel KUBA10016145026 
Martin KOHOUT10047373871TEAM DUKLA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785ATT Investments
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jan PLEVA10045961513 
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vít KUDWEIS10096726764CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Matěj TÓTH10096231761SWEEP FACTORY TEAM
Ondřej PÁVEK10005713886SWEEP FACTORY TEAM
Václav ŠŇUPÁREK10015771978TEAM DUKLA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Kateřina KOHOUTKOVÁ10010777791TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272SWISS RACING ACADEMY
Petra ŠEVČÍKOVÁ10015336791TEAM DUKLA PRAHA
Tereza KORVASOVÁ10015208267Servetto - Makhymoe - Beltrami TSA
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN