Závod: ŠKODA CUP - Záboří

  
StavVýsledky
NázevŠKODA CUP - Záboří
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu10.08.2019
Datum konce10.08.2019
Uzávěrka přihlášek3.08.2019
Místo konáníZáboří, 8 km od Blatné
KrajČSC
PořadatelCK PŘÍBRAM
Adresa pořadateleBRATŘÍ ČAPKŮ 329, PŘÍBRAM
PSČ26101
Kontaktní osobaJIŘÍ WIMMER
E-mailckpribram@volny.cz
Telefon420 602 482 105
Fax 
Propozice2019.08.10_ČP_Záboří_muži.pdf (24.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190810_Záboří-Blatná.pdf (10.08.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550 
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Tomáš ČER10006431383 
Joshua Edward DAVIES10091075910CK Příbram - Fany GASTRO
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241NORTH BIKE CLUB
Michael BOROŠ10006629326ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jan PLEVA10045961513 
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Pavel LUKEŠ10048031552Hello CTW
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Kamil KOPRNICKÝ10046393262LAPIERRE PLZEŇ
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Jan ŠNOBL10047408732 
Jiří DOLEŽAL10007720170SportRaces Cycling Team
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Matěj TÓTH10096231761SWEEP FACTORY TEAM
Ondřej PÁVEK10005713886SWEEP FACTORY TEAM
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Martin SPUDIL10010605720 
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Antonín LANT10013583519 
Eduard HRACHOVINA10014393871 
Jakub BITTNER10092892335 
Jakub FRKAL10008708863 
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Lukáš HEINRICH10003190674 
Ondřej FIERLA10013451254Team Forman profiq Cinelli
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244 
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886ATT Investments
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Lukáš SMOLA10007292158TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Robert HULA10023503989EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN