Závod: 5. ČP ŠKODA CUP - OSTRAVA , ELITE + U23

  
StavVýsledky
Název5. ČP ŠKODA CUP - OSTRAVA , ELITE + U23
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu25.08.2019
Datum konce25.08.2019
Uzávěrka přihlášek16.08.2019
Místo konáníSlatina (u Bílovce)
KrajMoravskoslezský
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadateleZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3
PSČ70300
Kontaktní osobaOLDŘICH ZVOLÁNEK
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon420 595 783 259
Fax 
Propozice2019.08.25_ČP_FARM_TOU_ 2019_Slatina_muži+mládež.pdf (24.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190825_Slatina_muži.pdf (25.08.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051 
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449CAT Trenčín
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal SCHURAN10009220438ATT Investments
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552Roman Kreuziger Cycling Academy
Pavel STÖHR10008707550CAT Trenčín
Petr FIALA10009386550Integray L27 Cycling Team
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048RRK group - PierreBaguette - Benzinol
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Vladimír KROC10047418533Roman Kreuziger Cycling Academy
Adam FOLTÁN10046019309ATT Investments
David ANDRLE10023504090Israel - Premier Tech
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656ATT Investments
Karel KUBA10016145026 
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Matej BLAŠKO10015332044ATT Investments
Petr KLABOUCH10048005785 
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Vojtěch ŘEPA10047420553ATT Investments
Tomáš ČER10006431383 
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539 
Jan NESVADBA10006456241NORTH BIKE CLUB
Michael BOROŠ10006629326ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Šimon VANÍČEK10010966943ATT Investments
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239 
Martin BOUBAL10002832481CTW CYCLING
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690ATT Investments
Vojtěch MODLITBA10009892667 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563 
Dominik NEUMAN10009488806ATT Investments
František SISR10007503134ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jakub OTRUBA10015093079ATT Investments
Jan BÁRTA10003245945ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470Team Felt Felbermayr
Michal SCHLEGEL10008659050Caja Rural Seguros RGA
Jan ŠNOBL10047408732 
Jiří BRÁZDIL10005905159DECATHLON CYCLING CZECH TEAM
Adam CIHLÁŘ10047345680 
David GOTTHARD10083343390Sport Import
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577 
Petr POSPÍŠIL10048133000Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Ondřej MACH10047428031Team Forman profiq Cinelli
Matěj STYBOR10016300529REXONIX KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Jaroslav HRADECKÝ10047429950Sport Import
Kristian KOLUMBER10080286375SWEEP FACTORY TEAM
Martin ČECH10023479842AC SPARTA PRAHA
Matěj TÓTH10096231761SWEEP FACTORY TEAM
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Cycling Team
Václav ŠŇUPÁREK10015771978 
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Ema CETKOVSKÁ10015286271CYKLO TEAM KOLARNA
Jan KAŠPAR10023567344ATT Investments
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Lucie HOCHMANN10006602246 
Martin SPUDIL10010605720 
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648CTW CYCLING
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272Tudor Pro Cycling Team
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TUFO PARDUS Prostějov
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694Club ciclista Padronés