Závod: 5. ČP ŠKODA CUP - OSTRAVA , ELITE + U23

  
StavVýsledky
Název5. ČP ŠKODA CUP - OSTRAVA , ELITE + U23
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu25.08.2019
Datum konce25.08.2019
Uzávěrka přihlášek16.08.2019
Místo konáníSlatina (u Bílovce)
KrajMoravskoslezský
PořadatelSSK VÍTKOVICE
Adresa pořadateleZÁVODNÍ 2891,OSTRAVA 3
PSČ70300
Kontaktní osobaOLDŘICH ZVOLÁNEK
E-mailssk.vitkovice@volny.cz
Telefon420 595 783 259
Fax 
Propozice2019.08.25_ČP_FARM_TOU_ 2019_Slatina_muži+mládež.pdf (24.07.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

V190825_Slatina_muži.pdf (25.08.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
František HONSA10047236051AC SPARTA PRAHA
Jan RYBA10009386449AC SPARTA PRAHA
Jan STÖHR10008707449AC SPARTA PRAHA
Matouš RUBÁŠ10047423179Roman Kreuziger Cycling Academy
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Ondřej ŠAFRÁNEK10046576552AC SPARTA PRAHA
Pavel STÖHR10008707550AC SPARTA PRAHA
Petr FIALA10009386550AC SPARTA PRAHA
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš KALOJÍROS10007650048AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Vladimír KROC10047418533AC SPARTA PRAHA
Joshua Edward DAVIES10091075910CC LONDON
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Michael BOROŠ10006629326ČEZ Cyklo Team Tábor
Šimon VANÍČEK10010966943ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš BAKUS10014825523ČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV AUTHOR cycling team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV AUTHOR cycling team
František Sisr10007503134ELKOV AUTHOR cycling team
Jakub OTRUBA10015093079ELKOV AUTHOR cycling team
Jan BÁRTA10003245945ELKOV AUTHOR cycling team
Karel HNÍK10006120781ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV AUTHOR cycling team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV AUTHOR cycling team
Michal Schlegel10008659050ELKOV AUTHOR cycling team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516KOVO PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005KOVO PRAHA
Jan ŠNOBL10047408732MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
Jiří BRÁZDIL10005905159Open Cycling Academy z.s.
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej MACH10047428031RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
Jaroslav HRADECKÝ10047429950SportRaces Isaac Team
Kristian KOLUMBER10080286375SportRaces Isaac Team
Martin ČECH10023479842SportRaces Isaac Team
Matěj TÓTH10096231761SportRaces Isaac Team
Miroslav THUMA10047144105SportRaces Isaac Team
Václav ŠŇUPÁREK10015771978TEAM CYKLOTRENER RUMBURK
Antonín KOSTIHA10046614241TEAM DUKLA PRAHA
Ema CETKOVSKÁ10015286271TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Lucie HOCHMANN10006602246TEAM DUKLA PRAHA
Martin SPUDIL10010605720TEAM DUKLA PRAHA
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Nikola BAJGEROVÁ10009748278TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Petr KELEMEN10047170272TEAM DUKLA PRAHA
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TJ FAVORIT BRNO
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Milan ŠIMEK10023567950TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Adam FOLTÁN10046019309TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
David ANDRLE10023504090TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Karel KUBA10016145026TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Matej BLAŠKO10015332044TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš ČER10006431383VITALO FUTURE CYCLING