Závod: ŠKODA CUP - MLADÁ BOLESLAV

  
StavVýsledky
NázevŠKODA CUP - MLADÁ BOLESLAV
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu21.09.2019
Datum konce21.09.2019
Uzávěrka přihlášek18.09.2019
Místo konáníMLADÁ BOLESLAV
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMichal Kopecký
E-mailkopecky.mich@seznam.cz
Telefon603 206 842
Fax 
PropozicePropozice Mladá Boleslav 21.9.2019 (Český pohár v silniční cyklistice).pdf (2.09.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190921_silnice_boleslav_kriterium_abs_2.pdf (21.09.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
Michal SCHURAN10009220438AC SPARTA PRAHA
Michal VOLF10047383975COPR TJ PŘEŠTICE
Petr MALÁN10009435858Roman Kreuziger Cycling Academy
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Tomáš SCHÜHLER10015224334LAWI Stars - GIANT
Martin VODÁK10047135920Xeelo cycling team
Joshua Edward DAVIES10091075910RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Jakub PILEČEK10092747138ELECTRO ALAVESA-ZUIA-BSAFE
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481Hello CTW
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Pavel GRUBER10009503758TUFO PARDUS Prostějov
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš JAKOUBEK10047443690Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Filip STARCZEWSKI10093416539CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Karel HNÍK10006120781D2mont Merida cycling team
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal SCHLEGEL10008659050ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Jan FORMÁNEK10064450420FORCE TEAM JESENÍK
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Antonín REH10047358313 
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Richard HABERMANN10059648516AC SPARTA PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907AC SPARTA PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005AC SPARTA PRAHA
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE PLZEŇ
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Adam CIHLÁŘ10047345680 
Albert DUS10047316479 
David GOTTHARD10083343390 
Dominik CHLUPÁČ10008965612 
Jakub HOLÝ10092950333 
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Libor MEIŠNER10016026606 
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Milan ZÁLESKÝ10013453577 
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000Jaroslav Kulhavy Cycling Team
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Vít STRUHELKA10095751714 
Václav ŠŇUPÁREK10015771978CT Team Novo Nordisk Development
Jan BRŇÁK10015836242AC SPARTA PRAHA
Antonín KOSTIHA10046614241ARBÖ headstart On-Fahrrad
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Josef Maxmilian JUNEK10010166691 
Michal KOHOUT10009502748 
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jan FIERLA10016047218CK FESO PETŘVALD
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Adam FOLTÁN10046019309Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
David ANDRLE10023504090TELCO’M – ON CLIMA
Hynek PALIČKA10046583929 
Jiří PETRUŠ10009338656Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Martin KOHOUT10047373871AC SPARTA PRAHA
Matej BLAŠKO10015332044Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Petr KLABOUCH10048005785Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Roman LEHKÝ10008624694 
Tomáš ČAPEK10010182556 
Vojtěch ŘEPA10047420553EQUIPO KERN PHARMA
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Denis RUGOVAC10007503336TEAM DUKLA PRAHA
Karel TYRPEKL10047918081Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Tomáš BÁRTA10091211508Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov