Závod: ŠKODA CUP - MLADÁ BOLESLAV

  
StavVýsledky
NázevŠKODA CUP - MLADÁ BOLESLAV
Třída 
Odvětví
Silnice
Elite
U23
Datum startu21.09.2019
Datum konce21.09.2019
Uzávěrka přihlášek18.09.2019
Místo konáníMLADÁ BOLESLAV
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osobaMichal Kopecký
E-mailkopecky.mich@seznam.cz
Telefon603 206 842
Fax 
PropozicePropozice Mladá Boleslav 21.9.2019 (Český pohár v silniční cyklistice).pdf (2.09.2019)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

20190921_silnice_boleslav_kriterium_abs_2.pdf (21.09.2019)

Výsledky v kategorii Elite
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Výsledky v kategorii U23
PořadíJménoOddílKategorie
Nebyl nalezen žádný záznam
Přihlášky
Řazení: Závodník
ZávodníkUCI IDOddíl
Wojciech PSZCZOLARSKI10006903552TUFO PARDUS Prostějov
Vojtěch ŘEPA10047420553TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Vojtěch MODLITBA10009892667CK Příbram - Fany GASTRO
Vojtěch KMÍNEK10048006694TJ FAVORIT BRNO
Vladimír SVOBODA10056603423CK KRAMOLÍN
Vít STRUHELKA10095751714RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Václav ŠŇUPÁREK10015771978Team Novo Nordisk
Tomáš SCHÜHLER10015224334AC SPARTA PRAHA
Tomáš MUŽÍK10094115545RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Tomáš JAKOUBEK10047443690CK Příbram - Fany GASTRO
Tomáš ČAPEK10010182556TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Tomáš BÁRTA10091211508TUFO PARDUS Prostějov
Tadeáš PÁV10047252118KOVO PRAHA
Šimon ŘEZNÍK10084848005KOVO PRAHA
Šimon BÓDAY10047318907KOVO PRAHA
Rostislav KROTKÝ10002058000AC SPARTA PRAHA
Roman MAŠÍN10081224750KC SLAVIA PRAHA
Roman LEHKÝ10008624694TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - - CK Příbram - Fany GASTRO
Richard HABERMANN10059648516TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr POSPÍŠIL10048133000RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Petr MIROVSKÝ10080769052LAWI Stars - GIANT
Petr MALÁN10009435858AC SPARTA PRAHA
Petr KLABOUCH10048005785TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Petr HAMPL10007181115TJ FAVORIT BRNO
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
Pavel GRUBER10009503758CK Příbram - Fany GASTRO
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283 
Ondřej RYBÍN10096850440RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Ondřej FIERLA10013451254TEAM FORMAN CINELLI
Ondřej BERAN10047422270KC SLAVIA PRAHA
Nicolas PIETRULA10008988648TEAM DUKLA PRAHA
Milan ZÁLESKÝ10013453577RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Michal VOLF10047383975AC SPARTA PRAHA
Michal SCHURAN10009220438CK Příbram - Fany GASTRO
Michal Schlegel10008659050ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Michal ROTTER10023561886TJ FAVORIT BRNO
Michal PROCHÁZKA10016304872TJ FAVORIT BRNO
Michal MALÍK10008879928LAWI Stars - GIANT
Michal KOHOUT10009502748TEAM DUKLA PRAHA
Michael KUKRLE10008680470ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matouš VACH10055999292RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Matěj ZAHÁLKA10008708560ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Matěj STYBOR10016300529KOVO PRAHA
Matej BLAŠKO10015332044TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin VODÁK10047135920AXON SPORT TEAM
Martin SLANÍK10001412140LAPIERRE SWEEP
Martin KOHOUT10047373871TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Martin KLÍCHA10047405496RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Martin HEBÍK10002318684CK Příbram - Fany GASTRO
Martin BOUBAL10002832481CK Příbram - Fany GASTRO
Marek DOLNÍČEK10015528771TUFO PARDUS Prostějov
Lukáš HEINRICH10003190674TEAM FORMAN CINELLI
Luděk LICHNOVSKÝ10008993193TUFO PARDUS Prostějov
Libor MEIŠNER10016026606RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Karel TYRPEKL10047918081TUFO PARDUS Prostějov
Karel HNÍK10006120781ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Joshua Edward DAVIES10091075910CC LONDON
Josef Maxmilian JUNEK10010166691TEAM DUKLA PRAHA
Jonáš VOJTĚCH10010012909LAWI Stars - GIANT
Jiří ŠORM10048004270TJ FAVORIT BRNO
Jiří POKORNÝ10001179239CK Příbram - Fany GASTRO
Jiří PETRUŠ10009338656TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Jiří KALA10045961715CK Příbram - Fany GASTRO
Jan VONEŠ10047303244TEAM DUKLA PRAHA
Jan VOCHOSKA10082338432CK Příbram - Fany GASTRO
Jan PLEVA10045961513CK Příbram - Fany GASTRO
Jan NESVADBA10006456241ČEZ Cyklo Team Tábor
Jan MAREK10083343491KC SLAVIA PRAHA
Jan KRAUS10007503437TEAM DUKLA PRAHA
Jan KAŠPAR10023567344TEAM DUKLA PRAHA
Jan HRSTKA10084210633RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jan FORMÁNEK10064450420FORCE TEAM JESENÍK
Jan FIERLA10016047218TEAM FORMAN CINELLI
Jan BRŇÁK10015836242TEAM CYKLOTRENER VARNSDORF
Jakub PILEČEK10092747138CK Příbram - Fany GASTRO
Jakub HOLÝ10092950333RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Jakub FRKAL10008708863TEAM FORMAN CINELLI
Jakub FILIP10006903451VELO - CLUB CIRKL Č.BUDĚJOVICE
Jakub BITTNER10092892335TEAM FORMAN CINELLI
Hynek PALIČKA10046583929TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Filip STARCZEWSKI10093416539CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
Filip ENDLER10015108136LAWI Stars - GIANT
Eduard HRACHOVINA10014393871TEAM FORMAN CINELLI
Dominik NEUMAN10009488806ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Dominik CHLUPÁČ10008965612RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Denis RUGOVAC10007503336AC SPARTA PRAHA
David KULHÁNEK10047372053TJ FAVORIT BRNO
David GOTTHARD10083343390RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
David ANDRLE10023504090Kometa Xstra cycling Team
Daniel BABOR10015327903TUFO PARDUS Prostějov
Antonín REH10047358313KOVO PRAHA
Antonín LANT10013583519TEAM FORMAN CINELLI
Antonín KOSTIHA10046614241 
Alois KAŇKOVSKÝ10002510563ELKOV KASPER Czech Cycling Team
Albert DUS10047316479RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM
Adam SEKANINA10008129489TJ FAVORIT BRNO
Adam KŘENEK10047309409TJ FAVORIT BRNO
Adam FOLTÁN10046019309TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
Adam DOLEŽAL10023479539ČEZ Cyklo Team Tábor
Adam CIHLÁŘ10047345680RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM