Závod: Velká cena Orlických hor

  
StavVýsledky
NázevVelká cena Orlických hor
Odvětví
Silnice
MUŽI
Datum startu12.07.2009
Datum konce 
Uzávěrka přihlášek 
Místo konání 
KrajČSC
Pořadatel 
Adresa pořadatele 
PSČ 
Kontaktní osoba 
E-maildt-specialized@tiscali.cz
Telefon 
Fax 
Propozice15-05-09-11-01-44propozice_file20090712dtspecialized-s-rozpis.pdf (1.04.2015)
Vysledkový servis

Upravit

Vyplňte výsledkovou listinu nebo změňte stav závodu.
Byla nahrána výsledková listina v dokumentu

12-07-09-22-16-38ROKYTNICE12-vysledky.xls (10.04.2015)

Výsledky v kategorii MUŽI
PořadíJménoOddílKategorie
1- - -TEAM SKY 
2- - -TEAM LOUNY 
3- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
5Jakub SVOBODAKOLOKRÁM 
6- - -MADETA FITNESS/HAIBIKE 
9Rostislav KROTKÝAC SPARTA PRAHA 
10Milan KADLECTEAM DUKLA PRAHA 
11- - -LAWI Stars - GIANT 
12Ondřej PÁVEKSWEEP Ultimate Sport 
13Martin HEBÍKCK Příbram - Fany GASTRO 
14- - -BOHEMIA CYCLING TRACK TEAM 
15- - -CK DACOM PHARMA KYJOV 
16- - -CK Příbram - Fany GASTRO 
18Tomáš BUCHÁČEKELKOV AUTHOR cycling team 
19- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
20- - -TJ KOVO PRAHA 
21- - -GIANT Trans Brdy Team 
22Lukáš HEINRICHTEAM FORMAN CINELLI 
23- - -TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM 
24Jiří KŘIVÁNEKETHIC SPORT 
25- - -CYKLO ATOM 
26Tomáš DUDEKCK Kolo-park.cz 
27- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
28Pavel JELÍNEKKC SLAVIA PRAHA 
29Radek KRUMMERČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
30- - -L.B.C. ENDURAINING.COM 
31Daniel HORÁKdhCYCLING Team 
32Martin BOUBALCK Příbram - Fany GASTRO 
33Karel KOPRKC SLAVIA PRAHA 
34- - -MAX CURSOR 
35Ondřej BEZUNKTEAM FORMAN CINELLI 
36Josef SOUKUPCYKLO ATOM 
37- - -CYKLO MXM HULÍN 
38- - -KC SLAVIA PRAHA 
39- - -TJ FAVORIT BRNO 
41- - -TEAM FORMAN CINELLI 
42- - -Bikonur Cycling Team 
43Marek MIXATJ KOVO PRAHA 
44- - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
45Petr KUBIASRoman Kreuziger Cycling Academy 
46- - -KOLOKRÁM 
47- - -SILNÝ - PELL´S TEAM 
48- - -ELKOV AUTHOR cycling team 
 - - -TEAM DUKLA PRAHA 
 - - -TJ DOBRUŠKA 
 - - -SKP DUHA Lanškroun 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 Tomáš HOLUBkola-bbm.cz 
 - - -TJ STADION LOUNY 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN 
 - - -DT - SPECIALIZED 
 Jiří NESVEDAAC SPARTA PRAHA 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Dušan ORÁLEKSKP DUHA Lanškroun 
 - - -DAMIL SABY TEAM 
 - - -TJ DOBRUŠKA 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
 - - -KOLOKRÁM 
 - - -TJ KOVO PRAHA 
 Ondřej STRÁNSKÝTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA 
 - - -TEAM FORMAN CINELLI 
 - - -EX 23 SARONI factory team 
 - - -AC SPARTA PRAHA 
 Matouš ULMANČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 
 - - -ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 
 Jan WOLFSK FAVORIT Bílina z.s. 
 - - -CK Příbram - Fany GASTRO 
Přihlášky
ZávodníkUCI IDOddíl
- - -10047142990KOVO PRAHA
- - -10002127920ČEZ Cyklo Team Tábor
Filip ADEL10005618708Superior Velsbike Team
- - -10011866013TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM
- - -10011341405TJ STADION LOUNY
- - -10048014879ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10007989245Bikonur Cycling Team
- - -10005920721caffenannini.cz CyclingMTBteam
Karel KOPR10011247536KC SLAVIA PRAHA
Karel NEPRAŠ10006643369ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
Martin BÍNA10002600691KOLOKRÁM
- - -10003322838ČEZ Cyklo Team Tábor
Pavel JELÍNEK10011866316KC SLAVIA PRAHA
- - -10007240022KOVO PRAHA
- - -10046777525 
- - -10003176631LAPIERRE SWEEP
Stanislav BAMBULA10002964443ČEZ Cyklo Team Tábor
Tomáš JANOŠEK10008880029ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011866417CK CONTINENTAL FRENŠTÁT p. R.
- - -10011343223ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10011320991ČEZ Cyklo Team Tábor
- - -10047140970ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
- - -10046593528KC SLAVIA PRAHA